E Ticaret Sitesi Klavuzu

E Ticaret Sitesi Tasarımı, Fiyatları, Soru ve Cevapları

E ticaret sitesi tasarımı, sistem kurulumu kolaylığı, zorluğu ne amaçladığınız ile ilgilidir. Amacınız az sayıda ürün veya hizmetlerinizi çevrimiçi bir kanaldan hızlıca satmaksa iş kolaylaşıyor.

Satışınızı bir pazaryerinden yada hazır basit yapılar üzerinden e-ticaret sitesi tasarımı ile yapabilirsiniz.

Amacınız geniş bir ürün yelpazesiyle ya da kalıcı olup, müşteri datanızı oluşturup senelerce onlara hizmet edip, karlılık arttırmaksa işte o zaman uzmanlara, danışmanlara ihtiyacınız var.

Modern e-ticaret site ve sistemleri, ekonomik ve son derece kullanıcı dostu olup, güvenli ödemeler, kargo  ve pazaryeri entegrasyonu gibi özellikleri hemen sunabilmektedir.

Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz? Bir e-ticaret web sitesi oluşturma kılavuzumuzu okumaya devam edebilir, ya da aşağıdaki butonu kullanarak bizi arayıp hızlı ve ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz.

İçindekiler

E Ticaret Sitesi Tasarımı ve Sistemi Başlangıç Soruları

E Ticaret sitesi tasarımı ve sistemi markanın, işletmenin ve özel üreticilerin ürün ve hizmetlerini satmaya aracı yazılımlardan oluşur. Aşağıdaki konu başlıklarından ihtiyacınız olan bölümleri okuyup geniş bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

E ticaret sitesi mi kurmalıyım pazaryerinden mi satış yapmalıyım?

Bu konuya girişte kısaca değindik. Bu amacınız ve geleceğiniz ile ilgili. Müşteri datası oluşturup senelerce onlara hizmet etmek istiyorsanız kesinlikle kendi e ticaret siteniz üzerinden işler yürümeli.

Ancak belirli ürünler için iyi bir sermaye yatırdınız hemen sonuç almalısınız işte o zaman pazaryerlerini tercih edin.

Adapte Dijital uzmanlığı hepsini iyi bir döngüyle kurgulayıp, kullanın tavsiyesi verir. Kendi sitenizi merkeze koyup tüm satış kanallarını çevresinde yönetmek uzmanlık gerektiren bir operasyondur.

Çok işe yarar e ticaret sitesi tasarımı ve dijital pazarlama paket çalışmalarımızı inceleyin.

E Ticaret sitesi tasarımı için alan adınız veya markanız yoksa ne yapmalısınız?

E ticaret sitesi tasarımı ve sistemi için markanız ve alan adınız varsa hemen bir altyapı seçip bu domain üzerine kurulum yaparak işe başlayabilirsiniz.

Bu bölüm özellikle marka ve alan adı olmayanların dikkatine sunulmuştur. Bir ürünü satmak için öncelikle kimin işine yarayacağını düşünmenizi tavsiye ederiz.

Bu ürün ya da bu e ticaret sitesi kimin için?

Bu sorudan yola çıkarak Godady, Natro, İsim Tescil benzeri domain aracı sitelerden domaini satın alın. Domain alırken çok önemli bir tavsiye daha: alan adınızda anahtar kelime kesinlikle geçsin. Örnek: abckahve

E Ticaret Sitesi Tasarımı İçin Platform Nedir, Fiyatları Ne Kadardır?

E ticaret sitesi için ücretli, ücretsiz ve diğer seçenekleri kısa kısa değerlendirdik. E Ticaret sitesi tasarımı fiyatları yazımızda size fikir verebilir lütfen okuyun ya da iletişime geçin.

Ücretli E Ticaret Sitesi Platformları

Adapte Dijital Woocommerce Özelleştirme

Ajansımız Adapte Dijital, yazılımdan müşteri ilişkileri yönetimine kadar tüm dijital süreçlerini yöneten meziyetteki insanlar ile büyüyor.

Adapte Dijital e ticaret sitesi tasarımı çalışmalarını Woocommerce altyapısı kullanarak yapıyor. Woocomerce ücretsiz temelli özelleştirildikçe maliyet yaptığınız bir sistem.

E ticaret sitesi tasarımı ve sistem kurulumu için diğer sayfamızı inceleyin: Tıkla ve incele

Adapte Dijital, Woocommerce ticaret altyapısını hem maliyet hem de gelişen dünyada gelişimii hemen işletmelere sunmak için tercih etti. Adapte Dijital aldığı ücret ile müşterileri uzmanlığını ve işgücünü hizmet olarak vermektedir.

E-Ticaret Sitesi Tasarımı İçin Bilgiler
E-Ticaret Sitesi Tasarımı İçin Yazılım ve Platformlar

Bu ne demektir: Ürün girişleri, banner, slayt, ürün fotoğrafı düzenleme benzeri uzmanlık ve iş yükü gerektiren tüm işleri uzmanca biz yapmaktayız.

Diğer e ticaret sitesi tasarım sistemlerin de tüm işi siz kendiniz yaparsınız. Maliyet kıyası yaparken bunu da hesaplayın. E ticaret sitesi fiyatlarımız vereceğimiz hizmet ile orantılıdır. Site ücretsiz olarak sunulmuş olur.

Ideasoft

Türkiye’nin en eski e ticaret altyapısıdır. Belirli paketlerinden satın alabildiğiniz gibi özel tasarımda isteyebilirsiniz. Basit E ticaret sitesi fiyatları paketler ile 1.900-7.750 ₺ arasında değişmektedir.

Ticimax

Tasarım olarak başarılı bulduğumuz, iyi e ticaret sitesi altyapısıdır. Basit e ticaret sitesi paket fiyatları 1.800-6.800 ₺ arası değişmektedir.

TSoft

E ticaret altyapısıdır. Standart e ticaret sitesi tasarım paket fiyatları 4.500-10.500 ₺ arasındadır.

Ücretsiz Başlayıp Çok Ücretliye Dönen E Ticaret Sitesi Sistemleri

BigCommerce

BigCommerce, çok kanallı satıcılara ve belki de en genişletilebilir küçük işletme e-ticaret platformudur. E Ticaret paket fiyatları ayda 29.95 $ başlar.

Shopify

Popüler özel e-ticaret platformudur ve yeni başlayanlar ve stoksuz satış yapanlar için idealdir. Shopify e ticaret sitesi paket fiyatları ayda 29 $ dolarından başlar.

3dcart

3dcart, özel e-ticaret platformudur. Ayda 19 $ fiyat karşılığında e ticaret sitesi tasarımı yapabilirsiniz.

Wix

Site tasarım altyapısı olan Wix, e ticaret tasarımı da sunar. Aylık 23 $’dan başlayan fiyat ile e-ticaret sitesi tasarım özelliklerine şablon sunar.

Weebly

Wix’e benzer şekilde, Weebly’de ayda 25 $ fiyat ile  e ticaret sitesi yapabilirsiniz.

Squarespace

Squarespace e-ticaret özellikleri ayda 30 $’dan başlar.

WordPress için e-ticaret eklentileri

WordPress, dünyadaki e-ticaret web sitelerinin yarısından fazlasını yöneten bir güç merkezidir.

Bunun nedeni iki yönlüdür. Birincisi, WordPress neredeyse sınırsızdır; onunla her şeyi inşa edebilirsiniz.

İkincisi, çok düşük maliyetli bir e-ticaret seçeneğidir. Aşağıdaki e-ticaret eklentilerini kullanarak herhangi bir WordPress web sitesine çevrimiçi mağaza işlevselliği ekleyebilirsiniz.

WooCommerce

Ücretsiz e-ticaret eklentisidir. WordPress web sitelerine eksiksiz, işlevselliği yüksek e-ticaret sitesi tasarımı ve sistemi ekler.

WP EasyCart

WooCommerce gibi, WP EasyCart da WordPress’e eksiksiz bir çevrimiçi mağaza özellikleri ekler.

BigCommerce

Özel e-ticaret platformu BigCommerce ayrıca WordPress’e bağlanır. Böylece çok kanallı satış özelliklerini eşsiz bilgi paylaşımıyla birleştirebilirsiniz.

E Ticaret Sitesi Tasarımı ve Planlama

Adapte Dijital, e ticaret sitesi yazılımından, planlama, içerik girişleri, marka ve iş geliştirme için gerekli tüm süreci müşterileri için yönetiyor. Doğru ürün ve içerik girişleriyle e ticaret sitesi tasarımınızı yapalım.

Çiçekçilik İçin E Ticaret Sitesi Tasarımı
E-Ticaret Sitesi Tasarımı ile Çiçek Satışı Nasıl Yapılır?

E-Ticaret Sitesi Tasarımı ve Sistemi İçin Planlama

E-ticaret sitesi tasarımı ve sistemi, ürün ve hizmetler meydana gelir. Kendi ürettiğiniz ürünlerin yanında bir çok marka ile anlaşıp onların ürünlerini de satabilirsiniz.

Planlama

E-ticaret sitesi, ürün ve hizmetler meydana gelir. Kendi ürettiğiniz ürünlerin yanında bir çok marka ile anlaşıp onların ürünlerini de satabilirsiniz.

Logo ve marka görselleri

Firmanızın veya markanızın logosu yoksa akılda kalıcı bir logo tasarlamak en iyisi olacaktır. Adapte Dijital’den destek alabilirsiniz.

Ürün İsimleri, Açıklamaları Ve Verileri

Ürün bilgileri e-ticaret web sitesinde çok önemlidir. E-ticaret web sitesi tasarımının başlangıcında özenli ve dikkatle yapılmalıdır. Eklenecek bilgilerin pazarlamanızı çok etkileyeceğini bilmelisiniz.

Ürün İsimleri

Ürünlerinizin girişini yaparken isimlendirmede çok dikkatli olun. Ürün hem kullanıcısına hem de arama motoru botuna göre isimlendirilmeli. Önemli özelliklerinden birkaç terime başlıkta yer verirseniz çok iyi olur. Maksimum 70 karakter uzunluğu tercih edin.

Ürün Fotoğrafları

Harika ürün fotoğrafları ekleyin. Cep telefonu kamerası ve biraz yaratıcılıkla harika ürün fotoğrafları çekebilirsiniz. Birkaç açıdan, müşterinin incelemesini sağlayan fotoğraflar çekin.

Adapte Dijital müşterileri için fotoğraf çekimini de yapıyor, destek isteyin. Web & Dijital Hizmetler İçin Soru Cevap sayfamızı inceleyin.

Ürün Videoları

Ürün satmak için şık, pahalı ve masraflı bir videoya ihtiyacınız yok. Kendine has bir konuşma, ürünleri detaylı gösteren açılar özgün, gerçek videolar müşterileri tatmin eder. Güzel bir ışık ve açıyla cep telefonunuz ile çok iyi işler çıkarabilirsiniz.

Müşterilerimizin işlerini kendimiz yaptığımız gibi bu konuda eğitimler vererek, işletme içerisinde yapabilir hale getiriyoruz.

Ayrıntılı Ürün Açıklamaları

Ürün hakkında önemli her ayrıntıyı kapsayan harika ürün açıklamaları oluşturun. Sattığınız her ürünün boyutunu, ağırlığını, malzemesini ve içeriğini ekleyin. Sık sorulan soruları ve yanıtlarını sakın atlamayın.

Arama motoru sıralaması için ürün başlıklarında ve açıklamalarında mantıklı anahtar kelimeler kullanın.

Ürünlerin Diğer Önemli Detayları

Özellikler ve Nitelikler

Boyut ve renk gibi seçenekler e-ticaret sitelerinde çok önemlidir. Google arama sonuçlarını etkilediği gibi kullanıcının satın alma sürecini de etkiler

Ürün SKU, Barkod

Stok kodu, barkod gibi özellikler sistemin yönetimi için atlanmaması gereken bilgilerdir.

Ürün Fiyatlandırması

Ürünü fiyatlarken e ticaret sitesi maliyetlerinizi pazarlama ve dağıtım maliyeti olarak ürüne ekleyin. Sürekli fiyat değişiklikleri yerine kampanyalar oluşturun.

Ürün boyutu ve ağırlığı
Stok

Tüm işleri e ticaret sitesi tasarım paketlerimiz ile yapabilirsiniz: İnceleyin

E-ticaret hizmetlerimiz için detaylı bir yazımız var okuyabilirsiniz.

E Ticaret Sitesi-Sisteminde Kurumsal ve Yasal Bilgiler

Hakkımızda, iletişim benzeri kurumsal bilgilerin yanında yasal zorunluluk sayfalarınızda olmalıdır.

Hikayeniz veya Hakkımızda Sayfası

Potansiyel müşterilerinizin çok önemsediği bir sayfadır. Bağlantı kurup, güven kazanma şansınızdır. “Hakkımızda” bölümünün potansiyel müşterinize dokunmasını sağlayın.

Yolculuğunuzu paylaşın, ilke, değer ve hedeflerinizi ilan edin.

Fotoğraflar ve videolarla süsleyin ve alıcıların daha fazla etkileşimini sağlamak için eğlenceli ve ilgi çekici hale getirin.

Müşteri hizmetleri sayfaları

Mükemmel müşteri hizmeti, alışveriş yapanların geri gelmesini sağlar. Beklentilere net cevap veren  e-ticaret web sitenizin müşteri hizmetleri sayfaları oluşturun.

Kilit sayfalar şunlardır;

Mesafeli Satış Sözleşmesi

Gönderim, ücret ve süre

Gönderim bilgileri, ücretleri ve süreler hakkında detaylı, net bilgiler.

İade ve değişim

İade politikanız, iade nakliye ücretinizin kimin ödediğini açıkça belirtin, kötü sürprizlere mahal vermeyin.

Gizlilik politikası

Gizlilik politikası zorunluluktur, sakın atlamayın, ekleyin.

Tüm bu süreçleri müşterilerimizin yerine en iyi şekilde Adapte Dijital yapıyor.

E Ticaret Sitesi İçin Pazarlama Araçları

Site İçi Araçlar

Blog İle İçerik Pazarlaması

Kendi derginiz olsun, blog kurun. E-ticaret web sitenizin kullanıcı gözünde ve arama motoru sıralamasında yükselmesinin harika yolu blog yazmaktır.

Kullanıcıların işine yarar bilgiler verildiğinde eşsiz bir trafik ve dönüşüm aracıdır.

Kullanıcı Dostu Site İçi Çalışmalar

  • E-ticaret web sitesi menüsü
  • Filtre
  • Sidebar
  • Footer
  • Arama çubuğu için terim çalışması
  • Görsel çalışmalar
  • Kampanyalar
  • Oyunlaştırma

Site Dışı Araçlar

Adapte Dijital soru ve cevaplarından oluşan bu sayfamızdan geniş bilgi alabilirsiniz: Dijital Pazarlama Hizmeti

E Tiaret ne zaman başladı: İncele

Adapte Dijital: En İyi Dijital Pazarlama Hizmetleri Ajansı

Dijital pazarlama hizmeti için dijital pazarlama firması arayışında olan işletme ve markalara uygun fiyatları olan dijital pazarlama paketleri ile hizmet alabilirsiniz. Dijital web ajansı diye de adlandırılan Adapte Dijital dijital faaliyetlerini verimli sürdürmek isteyen işletme ve markalara hizmet veriyor. Dijital danışman olarak işletme ve markaların yanında oluyor. Verimli Dijital Model ile geliştirilmiş bir hizmet sunuyor Adapte Dijital. Dijital danışmanlık hizmetimiz işletmenizi hız şekilde büyütür. Dürüst, şeffaf ve sorumluluk sahibi iş ortağı için bu sayfalarımızı inceleyerek tercih yapabilirsiniz. Adapte Dijital İstanbul Beylikdüzü’nden tüm Türkiye ve yurt dışında ki firmaların tercih ettiği en iyi dijital pazarlama ajansı olmak için çok çalışıyor.

Dijital faaliyetler işletme ve markalar için artık olmazsa olmazdır. Fakat dijital gelişmeler ve çalışmalar daha yolun en başındadır. Dijital denetimdijital denetçi ve dijital denetim uzmanı olarak işletme ve markaların dijital faaliyetlerini denetliyoruz. Adapte Dijital işletme ve markaların dijital süreç ve sonuçlarını en iyiye ulaştırıyor. Dijital faaliyetlerinizin denetimi için dijital denetim ajansı Adapte Dijital ile çalışabilirsiniz.

Dijital PR Ajansı

Adapte Dijital dijital pr ajansı olarak hizmet veriyor. Dijital Pr ve pazarlama bir birine çok yakın gibi görünse de PR bilinirlik ve tanıtım hizmetlerini tanımlayan daha iyi bir terimdir. Dijital Pr, Online İtibar Yönetimi diğer adıyla Online PR, geleneksel medyada yapılan PR çalışmalarının yeni medya mecralarına uyarlanmakta olan halidir.

Müşterilerinizle daha sıkı bir ilişki kurmanıza, geleneksel PR yöntemleri ile elde ettiğiniz başarının dijital ortama taşınmasına, arama motorlarında arandığınızda hedef kitlenizin karşısına çıkmanıza, markanızın imajının güçlenmesine, arama motorlarına içerik üretilmesine katkı sağlamaktadır.

Dijital PR, online itibar yönetimi veya online PR, adına her ne derseniz deyin artık şirketler için zorunlu bir gereklilik olmuştur ve daha çabuk adapte olup istikrarlı bir şekilde uygulayanlar gelecekte yollarına daha güçlü olarak devam edeceklerdir.

Dijital PR ajansı olarak Adapte Dijital’i seçebilirsiniz. Verimli Dijital Model kullanarak amacınıza en iyi şekilde ulaşabilirsiniz.

Uzmansan Sende Kullan, Verimli Dijital Model

Dijital Ajans Hizmeti, Google Ads Ajansı ve Dijital Web Ajansı

Dijital ajans hizmeti almak isteyen firmalara dijital web ajansıGoogle ads ajansıGoogle adwords ajansıGoogle reklam ajansı olarak en uygun paket fiyatlarıyla hizmet veriyor. İstanbul dijital pazarlama ajansı arayanlara Adapte Dijital en iyi seçim olacaktır.

Dijital ajans hizmetlerini, web, Google Ads, Facebook Ads ve diğer medya ihtiyaçları için kullanabilirsiniz.

Web Tasarım Paketleri ve Web Sitesi Fiyatları Üzerine

Web tasarım paketleri, web sitesi paket fiyatları araştıran bir işletme sahibiyseniz et etkili paketleri satın alabilirsiniz. Verimli Dijital Model tempolarına göre hizmetlerini paketleştiren Adapte Dijital oldukça etkili sonuçlara imzasını atıyor. Web sitesi tasarımı fiyatlarıweb tasarım paketi arayan AvcılarBeylikdüzüBahçeşehirBüyükçekmece merkezli işletme sahiplerine hemen hizmet veriyoruz. Web tasarım ihtiyaçları için bu paketlerden bütçelerinize göre seçim yapabilirsiniz. Profesyonel, kurumsal web sitesi tasarımı için Adapte Dijital paketlerimizi tercih edebilirsiniz.

E-Ticaret Web Sitesi Tasarım Fiyatları

E-ticaret web tasarım fiyatlarıe ticaret sitesi fiyatı, e-ticaret danışmanlığı ürün satmak için çok ihtiyacınız olan şeylerdir. E Ticaret danışmanlığını Adapte Dijital’den alarak bunların hepsini yaptırabilirsiniz. Ticari web sitesi fiyatları, web sitesi fiyatları, internet sitesi paketleri için dijital pazarlama şirketleri içinden Adapte Dijital ile çalışabilirsiniz. Web sitesi kurma fiyatları, web tasarımı fiyat araştırmanızı Adapte Dijital paketleri ile sonuçlandırın.

İstanbul dijital pazarlama ajansı arayanlara Adapte Dijital en iyi seçim olacaktır. Adapte Dijital İstanbul Beylikdüzü’nden Türkiye ve yurt dışına etkili ve etkileyici hizmet sunmak için çok çalışıyor. Dijital pazarlama için Türkiye’nin ve yurt dışının neresinde olursanız olun birlikte çalışabilirsiniz.

Adapte Dijital kurucusu Gürbüz Özdem‘in şu videosunu izlemenizi öneririz: Küçük İşletmeler Nasıl Büyütülür?

E-Ticaret Sitesi Tasarımında Z Kuşağının Odak Seçilmesi
E-Ticaret Sitesi & Sistemi Paketleri · Adapte Dijital
Close Sepet
Close Favorilerim
Son Baktıkların Close
Close

Close
Menü
Kategoriler