OPERASYONEL ÇALIŞMA KOŞULLARI

İşbu doküman, şirketimizin müşterilerimiz için gerçekleştireceği çalışmaları ve çalışmalar ile sunduğu sonuçları kapsamaktadır.

Müşterimiz sitemizden almak istediği hizmetlere yönelik paketi/paketleri sitemiz/sitelerimizden sipariş eder. Sipariş ettiği paket yönelik sözleşemeye ek müşterimize panel açılır ve panelde yerine getirilecek görevler müşterimize sunulur. Müşterimiz isteği olursa bu görevlerin listelendiği ekler ıslak imzalı şekilde sözleşme eki olarak müşterimize iletilir.

Müşterimiz görevlere istinaden sözleşmede bulunan cayma hakkı ve para iade garanti iadesi ve iade politikasına göre sözleşmeden cayabilir.

Müşteri, çalışmalara istinaden ilgili talebini en az 3 (üç) işgünü öncesinden Şirketimiz tarafından kendisine sağlanmış olan müşteri paneli üzerinden destek kaydı açarak talep iletebilir. Talep sırasında çalışmaya katılacak kişilerin şirketimizce istenen bilgileri mutlaka iletilmelidir. Bu destek kaydına istinaden, ortak kararlaştırılan çalışma zaman aralığında müşteri kendisi ile ilgili aşağıdaki kurallara uymak şartı ile çalışma yapabilir.

GENEL KURALLAR

Değerli müşterimiz, Şirketimizin Operasyonel Çalışma Koşulları sizi çalışmalar, sistemler, hizmetler, görevliler, güvenlik önlemleri gibi konularda bilgilendirerek, faaliyetlerinizi verimli, güvenli ve konforlu sonuçlara ulaşmasını sağlamayı ve aynı zamanda diğer müşterilerimizin işinin verimli olmasını, aksamamasını ve güvenliğini sağlamayı hedeflemektedir. Kurallara uymanız ve görevli personelimize yardımcı olmanız size en iyi hizmeti vermemize yardımcı olacaktır.

Çalışma için şirketimize bildirmiş olduğunuz yetkili personel/lerinizin katılımı gerekebilir, tarafımıza bildirilen kişilerin haricinde bir katılım olması halinde, çalışmaya izin vermeme ya da söz konusu kişiyi çalışmaya dahil etmeme hakkımız olduğunu hatırlatırız.

Şirketimizin, çalışmaya katılan kişilerin kurallara uygun davranmaması halinde, söz konusu kişiyi çalışmalardan çıkarma, bir sonraki çalışma sırasında bu kişinin katılmamasını ve değiştirilmesini talep etme hakkı bulunmaktadır.

Çalışmaya katılacak kişilerden, güvenlik amacı ile kimlik sureti, imza, kurallara uyacağına dair taahhüt v.b. alınabilecektir.

Şirketimizin ve bina yönetiminin iş sağlığı ve güvenliği, acil durum v.b. hallere ilişkin kural ve politikalarına uymakla yükümlü olduğunuzu hatırlatırız.

Bina girişleri, çalışma odaları, koridorlar ve acil çıkış yolları:

Bina girişleri, koridorlar ve acil çıkış yollarına hareketi engelleyecek, görüntüyü bozacak şekilde kutu, yapı malzemesi, bilgi işleme aygıtı ve buna benzer herhangi bir cisim bırakmayınız.

Bina içerisinde odalar dahil herhangi bir yerde başkalarını rahatsız edecek biçimde gürültü yapmayınız, yüksek sesle müzik dinlemeyiniz.

Temizlik, Çöpler ve Atıklar:

Çalışma sırasında ortaya çıkabilecek çöp ve kullanılamayan malzemelerinizi çalışma alanında bırakmayınız. Geri dönüşüme kazandırmak istediğiniz kağıt, plastik, metal ve cam atıkları geri dönüşüm istasyonlarına atabilir veya ayrıştırarak temizlik personeline teslim edebilirsiniz.

Fiziksel Güvenlik:

Şirketimizin bulunduğu merkezinde alarm, CCTV gibi ek güvenlik önlemlerini barındırmaktadır

Sigara Kullanımı:

Şirketimiz ofis alanları içerisinde, merdivenlerinde ve çatısında sigara içilmesi yasaktır.

İş Sağlığı ve Güvenliği :

Çalışmalarınız sırasında gerekli her türlü iş sağlığı ve güvenliği tedbirlerini almakla yükümlü olduğunuzu, güvenliği tehdit eden ya da gerekli tedbirlerin alınmadığı hallerde çalışmanızı durdurabileceğimizi ve oluşabilecek kazalardan sizin sorumlu olacağınızı hatırlatırız.

Close Sepet
Close Favorilerim
Son Baktıkların Close
Close

Close

İletişime Geçin

+90 (212) 909 80 08

Google Premier Partner Designation
is reserved for the top 3% of participating organizations. SEO services are not verified or endorsed by Google.

©2023 Adapte Digital | Tüm Hakları Saklıdır.

ADAPTE DİJİTAL
Kategoriler
Hemen Bizi Arayın