SÖZLEŞME HAKKINDA GÜVEN VERİCİ ÖZET BİLGİLENDİRME METNİ

Türkiye yasalarına göre hem müşteri hem hizmet sağlayıcı yönünden sözleşmemiz tarafların haklarını korur şekilde kurulmuştur. Aşağıda sözleşmelerde bulunması gereken zorunluluklar üzerinden sözleşmelerimiz hakkında aydınlatma yapmak istiyoruz.

Sözleşme konusu olan mal veya hizmetin temel nitelikleri ürünlerin içerisinde vardır ve sipariş verildiğinde paket adı vs. bilgiler sözleşmeye işlenir. Sözleşmeler yasal süre boyunca saklanır.

Müşterimiz sitemizden almak istediği hizmetlere yönelik paketi sitemiz/sitelerimizden sipariş eder. Sipariş ettiği paket yönelik sözleşemeye ek müşterimize panel açılır ve panelde yerine getirilecek görevler müşterimize sunulur. Müşterimiz isteği olursa bu görevlerin listelendiği ekler ıslak imzalı şekilde sözleşme eki olarak müşterimize iletilir.

Müşterimiz görevlere istinaden sözleşmede bulunan cayma hakkı ve para iade garanti iadesi ve iade politikasına göre sözleşmeden cayabilir.

Satıcı veya sağlayıcının adı veya unvanı, varsa MERSİS numarası vardır.

Tüketicinin satıcı veya sağlayıcı ile hızlı bir şekilde irtibat kurmasına imkan veren, satıcı veya sağlayıcının açık adresi, telefon numarası ve benzeri iletişim bilgileri ile otomatik olarak sözleşmede yer alacaktır.

Mal veya hizmetin tüm vergiler dahil toplam fiyatı ürünlerde son haliyle mevcuttur. Ek, ücret vs. yeni fazla mesai isteyen taleplerle gelişebilir, ancak karşılıklı onay ile uygulanabilir.

Cayma hakkının olduğu durumlarda, bu hakkın kullanılma şartları, süresi, usulü ve satıcının iade için öngördüğü taşıyıcıya ilişkin bilgiler, cayma bildiriminin yapılacağı açık adres, faks numarası veya elektronik posta bilgileri hepsi sözleşmede yer almaktadır.

Sözleşmede bulunan cayma hakkı taraflar için oldukça adil şekilde sunulmuştur.

Tüketicilerin uyuşmazlık konusundaki başvurularını Tüketici Mahkemesine veya Tüketici Hakem Heyetine yapabileceklerine dair bilgi mevcuttur.

Birinci fıkrada belirtilen bilgiler, mesafeli sözleşmenin ayrılmaz bir parçasıdır ve taraflar aksini açıkça kararlaştırmadıkça bu bilgiler değiştirilemez.

Ön bilgilendirme yapıldığına ilişkin ispat yükü satıcı veya sağlayıcıya aittir.

Sipariş kabulü ve işlemlerin onaylanmasından sonra MÜŞTERİ kontrol paneli üzerinden hizmetlerine ilişkin tanımlamalar yaparak hizmetini kullanabilir.

Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sepet
Favorilerim
Son Baktıkların
Kategoriler
Parolayı Öğrenin
Kişisel verilerinizi kullanımı (e-posta adresi, telefon vb.)
*Formu doldurup ve kişisel verilerinizi vererek, Adapte Dijital’den veya Adapte Dijital’in araştırma ortaklarından bu projeyle ilgili e-postalar ve aramaları almayı kabul etmiş olursunuz. Bilgileri kullanmamıza izin vermiş olursunuz.