ADAGİO · Web Sitesi ve Dijital Kurulum/İyileştirme Paketi

23.799,00 

Adagio temposuyla web sitesi ve dijital kurulum/iyileştirme paketi web ve dijital kurulumda başlangıç seviyesidir. Başlangıç seviyesi dijitalin ilk seviyesidir, işletme veya markanın web ile dijitali yeni öğrenmeye, geliştirmeye başlayabilmesine çok iyi olanak sağlar.

Adapte Dijital başlangıç seviyesi olan ADAGIO‘da bile bir çok dijital hizmeti bir arada sunar. Temel bir bütçe ile yavaş ve öğrene öğrene atılan adımlarla dijital gelişim sağlamak isteyen işletmeler için çok uygundur. Hem performans hem dijital gelişim sağlar. Açıklamayı lütfen dikkatlice okuyun, daha geniş bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Adapte Dijital ile hemen dijitalde gelişime başlayın.

+
 • ADAGİO · Web Sitesi ve Dijital Kurulum/İyileştirme Paketi

  23.799,00 

  Biz Sizi Arayalım

  •  Soru Sor

   ADAGİO · Web Sitesi ve Dijital Kurulum/İyileştirme Paketi

   23.799,00 

   Soru Sor

     ... kişi şu anda ürünü inceliyor.

     Paylaş
   Güvenli AlışverişTrust

   Web ve Dijital Kurulum, İyileştirme Geliştirme Başlangıcı: Adagio

   Müşterilerimizin web ve dijital ihtiyaçlarını Verimli Dijital Model ile karşılıyoruz. Verimli Dijital Model’i 5 seviyede sunuyoruz. İncelediğimiz hizmet ürünümüz başlangıç seviyesi olan ADAGIO‘dur. Seviyelerin varlığı; azlık ve çokluk baskısı yaratıp sizi korkutmasın.  Başlangıç seviyesinde; işletmeler veya markalar için ana ürün veya hizmete odaklanır ve hedefe ulaşabilecek şekilde dijital kurguyu üretir ve gerçekleştirilmesi için çalışma başlarız. Adapte Dijital; web tasarım ajansı, dijital pazarlama ajansı, dijital PR ajansı ve sosyal medya ajansıdır, mesleki deneyimlerimizden elde ettiğimiz tüm bilgi ve deneyimi her pakette müşterilerimize sunuyoruz.

   Paketlerin birbirinden farkını anlayabilmeniz için ürettiğimiz şu hikayeyi lütfen dikkatlice okuyun. Önünüzde uçsuz bucaksız bir arazi var ve bu arazide bulunan hazineyi bulmanız gerekiyor.

   ADAGIO: hazineyi bulma olasılığının yüksek olduğu en iyi özellikleri sıralar ve ona en yakın olabilecek bölgeden başlayarak adım adım çalışmalarını sürdürür.

   ANDANTE: hazineyi bulma olasılığı en yakın bölgede çalışmalarını biraz daha geniş çaplı alanda sürdürür. İşgücü ve zamanı ortaya yakın tutarak ilerler.

   MODERATO: hazineyi bulma olasılığı yüksek olduğu birden fazla bölge belirler. Çalışma alanlarında çapı daha geniş tutar ve daha az günde bitirilebilmesi için çalışma planı yapar. İstenilen hazineye biraz daha hızlı ulaşmayı amaçlar. Çalışan ve çalışma zamanını biraz daha fazla programlar.

   ALLEGRO: hazine en iyi ihtimalle şu 3 bölgededir. Bölge, çalışma alan genişliği, çalışma süresi ve çalışan sayısını ortanın üstünde programlar. Çünkü hem geniş alanda yoğun çalışmak hem de en hızlı şekilde sonuca ulaşmayı amaçlar.

   PRESTO: hazineye ulaşmak için tüm alanda çalışılması, uzman, çalışan sayısı, çalışma süresinde en yüksek seviyede ve performansta çalışmayı programlar.

   Verimli Dijital Model Adagio temposunda ki paketimiz; kurumsal web sitesi tasarımı bu esaslara dayanarak bütçesine göre adım adım ilerlemek isteyenlerin tercihi olacaktır. Reklamda, arayanların bulması, bulduğunda dikkate alması için en temel sayfalar ve işlemler uygulanır. Web sitesi fiyatları araştırmasındaysanız bizim paketlerimizi olmazsa olmaz web ve tüm dijital çalışmalar çerçevesiyle değerlendirin.

   Adapte Dijital: En İyi Dijital Pazarlama Hizmetleri Ajansı

   Dijital pazarlama hizmeti için dijital pazarlama firması arayışında olan işletme ve markalara uygun fiyatları olan dijital pazarlama paketleri ile hizmet alabilirsiniz. Dijital web ajansı diye de adlandırılan Adapte Dijital dijital faaliyetlerini verimli sürdürmek isteyen işletme ve markalara hizmet veriyor. Dijital danışman olarak işletme ve markaların yanında oluyor.

   Verimli Dijital Model ile geliştirilmiş bir hizmet sunuyor Adapte Dijital. Dijital danışmanlık hizmetimiz işletmenizi hız şekilde büyütür. Dürüst, şeffaf ve sorumluluk sahibi iş ortağı için bu sayfalarımızı inceleyerek tercih yapabilirsiniz. Adapte Dijital İstanbul Beylikdüzü’nden tüm Türkiye ve yurt dışında ki firmaların tercih ettiği en iyi dijital pazarlama ajansı olmak için çok çalışıyor.

   Dijital faaliyetler işletme ve markalar için artık olmazsa olmazdır. Fakat dijital gelişmeler ve çalışmalar daha yolun en başındadır. Dijital denetim, dijital denetçi ve dijital denetim uzmanı olarak işletme ve markaların dijital faaliyetlerini denetliyoruz. Adapte Dijital işletme ve markaların dijital süreç ve sonuçlarını en iyiye ulaştırıyor. Dijital faaliyetlerinizin denetimi için dijital denetim ajansı Adapte Dijital ile çalışabilirsiniz.

   Dijital PR Ajansı

   Adapte Dijital dijital pr ajansı olarak hizmet veriyor. Dijital Pr ve pazarlama bir birine çok yakın gibi görünse de PR bilinirlik ve tanıtım hizmetlerini tanımlayan daha iyi bir terimdir. Dijital Pr, Online İtibar Yönetimi diğer adıyla Online PR, geleneksel medyada yapılan PR çalışmalarının yeni medya mecralarına uyarlanmakta olan halidir.

   Müşterilerinizle daha sıkı bir ilişki kurmanıza, geleneksel PR yöntemleri ile elde ettiğiniz başarının dijital ortama taşınmasına, arama motorlarında arandığınızda hedef kitlenizin karşısına çıkmanıza, markanızın imajının güçlenmesine, arama motorlarına içerik üretilmesine katkı sağlamaktadır.

   Dijital PR, online itibar yönetimi veya online PR, adına her ne derseniz deyin artık şirketler için zorunlu bir gereklilik olmuştur ve daha çabuk adapte olup istikrarlı bir şekilde uygulayanlar gelecekte yollarına daha güçlü olarak devam edeceklerdir.

   Dijital PR ajansı olarak Adapte Dijital’i seçebilirsiniz. Verimli Dijital Model kullanarak amacınıza en iyi şekilde ulaşabilirsiniz.

   Uzmansan Sende Kullan, Verimli Dijital Model

   Dijital Ajans Hizmeti, Google Ads Ajansı ve Dijital Web Ajansı

   Dijital ajans hizmeti almak isteyen firmalara dijital web ajansı, Google ads ajansı, Google adwords ajansı, Google reklam ajansı olarak en uygun paket fiyatlarıyla hizmet veriyor. İstanbul dijital pazarlama ajansı arayanlara Adapte Dijital en iyi seçim olacaktır.

   Dijital ajans hizmetlerini, web, Google Ads, Facebook Ads ve diğer medya ihtiyaçları için kullanabilirsiniz.

   Web Tasarım Paketleri ve Web Sitesi Fiyatları Üzerine

   Web tasarım paketleri, web sitesi paket fiyatları araştıran bir işletme sahibiyseniz et etkili paketleri satın alabilirsiniz. Verimli Dijital Model tempolarına göre hizmetlerini paketleştiren Adapte Dijital oldukça etkili sonuçlara imzasını atıyor. Web sitesi tasarımı fiyatları, web tasarım paketi arayan Avcılar, Beylikdüzü, Bahçeşehir, Büyükçekmece merkezli işletme sahiplerine hemen hizmet veriyoruz. Web tasarım ihtiyaçları için bu paketlerden bütçelerinize göre seçim yapabilirsiniz. Profesyonel, kurumsal web sitesi tasarımı için Adapte Dijital paketlerimizi tercih edebilirsiniz.

   E-Ticaret Web Sitesi Tasarım Fiyatları

   E-ticaret web tasarım fiyatları, e ticaret sitesi fiyatı, e-ticaret danışmanlığı ürün satmak için çok ihtiyacınız olan şeylerdir. E Ticaret danışmanlığını Adapte Dijital’den alarak bunların hepsini yaptırabilirsiniz. Ticari web sitesi fiyatları, web sitesi fiyatları, internet sitesi paketleri için dijital pazarlama şirketleri içinden Adapte Dijital ile çalışabilirsiniz. Web sitesi kurma fiyatları, web tasarımı fiyat araştırmanızı Adapte Dijital paketleri ile sonuçlandırın.

   Adapte Dijital

   Tüm paketlerimizi ve özelliklerini karşılaştırabilir, işiniz için uygun olanı seçebilirsiniz.

   Verimli Dijital Model her işletme ve marka için dijitalin temel taşlarını sunar: Web Sitesi Üretimi ve Yönetimi, İçerik Üretimi ve Yönetimi, Listeleme Yönetimi, Dijital Medya ve Pazarlama, Sosyal Medya Yönetimi, Pazaryeri ve Satış Kanalları Yönetimi (E-Ticaret ise), Kitle İletişim ve Yönetimi, Veri ve Müşteri Yönetimi, Dijital Denetim ve Danışmanlık. Verimli Dijital modeli kapsamlı incelemek için: https://adaptedijital.com/veridiji/verimli-dijital-model/

   Ücretlerimizde yazılımın payına çok düşük bir miktadır, alınan çoğu ücret site veya sistemde olmazsa olmaz olan içerik, görsel ve özel tasarım hizmetlerinin ücretidir.

   Fiyatlarımızı e-ticaret paketlerinin plus, özel ve diğer özelleştirilmiş hizmet paketleri ile kıyaslayabilirsiniz. Standart basit paketlerle kıyaslamanız doğru
   değerlendirmenize yardımcı olmaz.

   Bir sonraki yıl kiralama bedeli gibi aldığımız bir ücret yoktur. Yıllık hosting bedeli talep ederiz. (2022 Minimum ve Maximum Ücretlerimiz: 490-1490 TL. arasındadır.)

   Bir çok pakette bolca rakamla yazılmış, sözü edilen teknik özellikler her sistemde aşağı yukarı aynıdır. Bir sistemin sağlıklı çalışmasının standartları vardır. Mecbur olması gereken özellikler paketlerimizdeki yazılımda ve sunucu özelliklerimizde ticari ve genel kabul görmüş standartlar gereği vardır.

   Tüm paketlerimiz ve kurulumlarımız ürün/hizmet satışını yapabilecek özelliklere sahiptir. Hızdan, kapasiteye ve yönetime kadar yeterli ve fazlası vardır. Bir çok pakette bolca rakamla yazılmış, sözü edilen teknik özellikler her sistemde aşağı yukarı aynıdır. Bir sistemin sağlıklı çalışmasının standartları vardır. Mecbur olması gereken özellikler paketlerimizdeki yazılımda ve sunucu özelliklerimizde ticari ve genel kabul görmüş standartlar gereği vardır.

   Fırsatı Kaçırmayın, %7 İNDİRİM!
   Tüm paketlerde geçerli indirim avantajıyla hemen başla!

   Gün
   Saat
   Dakika
   Saniye

   Verimli Dijital Model Kurulum Tempo ve Ücretleri

   Tempolar Adagio Andante Moderato Allegro Presto
   Ücretler 23.799,00 27.799,00 29.999,00 39.199,00 53.999,00
   Tanım Başlangıç seviyesi Ortanın altı Orta Ortanın üstü İleri ve uzman
   Temel Ölçütü İş/saat ücreti İş/saat ücreti İş/saat ücreti İş/saat ücreti İş/saat ücreti
   Kimlere Çok Uygun? İşletme ve markasını başlangıç bütçesiyle geliştirmek isteyenler için uygun İşletme ve markasını ortanın altı bütçeyle geliştirmek isteyenler için uygun İşletme ve markasını orta bütçeyle geliştirmek isteyenler için uygun İşletme ve markasını ortanın üstü bütçeyle geliştirmek isteyenler için uygun İşletme ve markasını ileri bütçeyle geliştirmek isteyenler için uygun
   Alan Adı ve Barındırma Hizmeti Var Var Var Var Var
   Marka Kimliği Tasarımı (Logo, Tipografi, Kapak vs.) 1 adet logo 1 adet logo 2 adet logo/1 Revize 2 adet logo/2 Revize 2 adet logo/3 Revize
   Özelleştirilmiş (UI/UX) Web Tasarım 7 sayfa 9 sayfa 13-17 sayfa 19-23 sayfa 29-31 sayfa
   Blog Yazısı 700 kelime 900 kelime 1400 kelime 1900 kelime 2500 kelime
   Mobil Uyumlu Evet Evet Evet Evet Evet
   E-Posta Kurulumu 5 Adet 6 Adet 7 Adet 11 Adet 11 Adet
   Web ve Dijital Kurulum Var Var Var Var Var
   İçerik Üretimi ve Yönetimi Sayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimi Sayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimi Sayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimi Sayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimi Sayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimi
   Listeleme Yönetimi (Seo, Sem) Teknik temel düzey Teknik temel düzey Teknik orta düzey Teknik orta düzey Teknik orta düzey
   Dijital Medya ve Pazarlama İçin Kurulumlar 1 alanda 1 alanda 4 alanda 7 alanda 11 alanda
   Sosyal Medya Hesap Kurulumları 2 alanda 2 alanda 4 alanda 4 alanda 5 alanda
   Pazaryeri ve Satış Kanalı Kurulumları Yok Yok 2 alanda 3 alanda 5 alanda
   Dijital Denetim ve Danışmanlık 1 Saat 1 Saat 2 Saat 3 Saat 5 Saat
   Kitle ve Veri Çalışmaları Temel kitle Temel kitle 2 farklı kitle 3 farklı kitle 3 farklı kitle
   Google İşletme Profili Kurulumu Var Var Var Var Var
   Google Analiz Kurulumu Var Var Var Var Var
   Google Ads Kurulumu Kurulum Kurulum Kurulum Kurulum Kurulum
   Google Diğer Araçların Kurulumu (Tag, vb.) Kurulum Kurulum Kurulum Kurulum Kurulum
   Güvenli Web Sertifikası Var Var Var Var Var
   Yönetim Paneli Var Var Var Var Var
   Çoklu Dil Modülü Var Var Var Var Var
   Yabancı Dil (Dil LTR'yse Her Dil İçin) %51 fiyat farkı %51 fiyat farkı %43 fiyat farkı %43 fiyat farkı %43 fiyat farkı
   Yabancı Dil (Dil RTL'yse Her Dil İçin) %71 fiyat farkı %71 fiyat farkı %61 fiyat farkı %61 fiyat farkı %61 fiyat farkı
   Fotoğraf Çekimi %7 indirimli %11 indirimli %13 indirimli %17 indirimli %23 indirimli
   Video Çekimi %7 indirimli %11 indirimli %13 indirimli %17 indirimli %23 indirimli
   Video Montajı %7 indirimli %11 indirimli %13 indirimli %17 indirimli %23 indirimli
   Hazır Taslak Reklam Videosu %7 indirimli %11 indirimli %13 indirimli %17 indirimli %23 indirimli
   Özel Reklam Videosu %7 indirimli %11 indirimli %13 indirimli %17 indirimli %23 indirimli
   Sınırsız Sayfa & Yazı Ekleme Var Var Var Var Var
   Ücretsiz Kullanıcı Eğitimi 30 dk. 45 dk. 90 dk. 120 dk. 150 dk.
   Uzman Personel Desteği (10:30 - 17:20) 2 Saat/Aylık 2 Saat/Aylık 5 Saat/Aylık 7 Saat/Aylık 11 Saat/Aylık
   Web Sitesi Teslimi 13 İş Günü 17 İş Günü 23 İş Günü 23 İş Günü 29 İş Günü
   Tempolar Adagio Andante Moderato Allegro Presto
   Ücretler 23.799,00 27.799,00 29.999,00 39.199,00 53.999,00
   Tanım Başlangıç seviyesi Ortanın altı Orta Ortanın üstü İleri ve uzman
   Temel Ölçütü İş/saat ücreti İş/saat ücreti İş/saat ücreti İş/saat ücreti İş/saat ücreti
   Kimlere Çok Uygun? İşletme ve markasını başlangıç bütçesiyle geliştirmek isteyenler için uygun İşletme ve markasını ortanın altı bütçeyle geliştirmek isteyenler için uygun İşletme ve markasını orta bütçeyle geliştirmek isteyenler için uygun İşletme ve markasını ortanın üstü bütçeyle geliştirmek isteyenler için uygun İşletme ve markasını ileri bütçeyle geliştirmek isteyenler için uygun
   Alan Adı ve Barındırma Hizmeti Var Var Var Var Var
   Marka Kimliği Tasarımı (Logo, Tipografi, Kapak vs.) 1 adet logo 1 adet logo 2 adet logo/1 Revize 2 adet logo/2 Revize 2 adet logo/3 Revize
   Özelleştirilmiş (UI/UX) Web Tasarım 7 sayfa 9 sayfa 13-17 sayfa 19-23 sayfa 29-31 sayfa
   Blog Yazısı 700 kelime 900 kelime 1400 kelime 1900 kelime 2500 kelime
   Mobil Uyumlu Evet Evet Evet Evet Evet
   E-Posta Kurulumu 5 Adet 6 Adet 7 Adet 11 Adet 11 Adet
   Web ve Dijital Kurulum Var Var Var Var Var
   İçerik Üretimi ve Yönetimi Sayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimi Sayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimi Sayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimi Sayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimi Sayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimi
   Listeleme Yönetimi (Seo, Sem) Teknik temel düzey Teknik temel düzey Teknik orta düzey Teknik orta düzey Teknik orta düzey
   Dijital Medya ve Pazarlama İçin Kurulumlar 1 alanda 1 alanda 4 alanda 7 alanda 11 alanda
   Sosyal Medya Hesap Kurulumları 2 alanda 2 alanda 4 alanda 4 alanda 5 alanda
   Pazaryeri ve Satış Kanalı Kurulumları Yok Yok 2 alanda 3 alanda 5 alanda
   Dijital Denetim ve Danışmanlık 1 Saat 1 Saat 2 Saat 3 Saat 5 Saat
   Kitle ve Veri Çalışmaları Temel kitle Temel kitle 2 farklı kitle 3 farklı kitle 3 farklı kitle
   Google İşletme Profili Kurulumu Var Var Var Var Var
   Google Analiz Kurulumu Var Var Var Var Var
   Google Ads Kurulumu Kurulum Kurulum Kurulum Kurulum Kurulum
   Google Diğer Araçların Kurulumu (Tag, vb.) Kurulum Kurulum Kurulum Kurulum Kurulum
   Güvenli Web Sertifikası Var Var Var Var Var
   Yönetim Paneli Var Var Var Var Var
   Çoklu Dil Modülü Var Var Var Var Var
   Yabancı Dil (Dil LTR'yse Her Dil İçin) %51 fiyat farkı %51 fiyat farkı %43 fiyat farkı %43 fiyat farkı %43 fiyat farkı
   Yabancı Dil (Dil RTL'yse Her Dil İçin) %71 fiyat farkı %71 fiyat farkı %61 fiyat farkı %61 fiyat farkı %61 fiyat farkı
   Fotoğraf Çekimi %7 indirimli %11 indirimli %13 indirimli %17 indirimli %23 indirimli
   Video Çekimi %7 indirimli %11 indirimli %13 indirimli %17 indirimli %23 indirimli
   Video Montajı %7 indirimli %11 indirimli %13 indirimli %17 indirimli %23 indirimli
   Hazır Taslak Reklam Videosu %7 indirimli %11 indirimli %13 indirimli %17 indirimli %23 indirimli
   Özel Reklam Videosu %7 indirimli %11 indirimli %13 indirimli %17 indirimli %23 indirimli
   Sınırsız Sayfa & Yazı Ekleme Var Var Var Var Var
   Ücretsiz Kullanıcı Eğitimi 30 dk. 45 dk. 90 dk. 120 dk. 150 dk.
   Uzman Personel Desteği (10:30 - 17:20) 2 Saat/Aylık 2 Saat/Aylık 5 Saat/Aylık 7 Saat/Aylık 11 Saat/Aylık
   Web Sitesi Teslimi 13 İş Günü 17 İş Günü 23 İş Günü 23 İş Günü 29 İş Günü
   Close Sepet
   Close Favorilerim
   Son Baktıkların Close
   Close

   Close
   Menü
   Kategoriler