• ADAGİO · Web Sitesi ve Dijital Kurulum/İyileştirme Paketi 23.799,00 

  Adagio temposuyla web sitesi ve dijital kurulum/iyileştirme paketi web ve dijital kurulumda başlangıç seviyesidir. Başlangıç seviyesi dijitalin ilk seviyesidir, işletme veya markanın web ile dijitali yeni öğrenmeye, geliştirmeye başlayabilmesine çok iyi olanak sağlar.

  Adapte Dijital başlangıç seviyesi olan ADAGIO‘da bile bir çok dijital hizmeti bir arada sunar. Temel bir bütçe ile yavaş ve öğrene öğrene atılan adımlarla dijital gelişim sağlamak isteyen işletmeler için çok uygundur. Hem performans hem dijital gelişim sağlar. Açıklamayı lütfen dikkatlice okuyun, daha geniş bilgi için bizi arayabilirsiniz.

  Adapte Dijital ile hemen dijitalde gelişime başlayın.

 • ALLEGRO · Web Sitesi ve Dijital Kurulum/İyileştirme Paketi 39.199,00 

  ALLEGRO temposuyla web sitesi ve dijital kurulum/iyileştirme paketi web ve dijital kurulumda ortanın üstü seviyedir. Ortanın üstü seviye dijital gelişiminizde başlangıçtan ileri düzeydir. İşletme veya markanın web ile dijitali yeni öğrenmeden gelişime doğru bir ivmeyle ilerlemesini sağlar.

  Adapte Dijital ortanın üstü seviye olan ALLEGRO bir çok dijital hizmeti bir arada sunar. Ortanın üstü bütçe ile dijital gelişim sağlamak, daha fazla sonuç almak isteyen işletmeler için çok uygundur. Hem performans hem dijital gelişim sağlar. Açıklamayı lütfen dikkatlice okuyun, daha geniş bilgi için bizi arayabilirsiniz.

  Adapte Dijital ile hemen dijitalde gelişime başlayın.

 • ANDANTE · Web Sitesi ve Dijital Kurulum/İyileştirme Paketi 27.799,00 

  Andante temposuyla web sitesi ve dijital kurulum/iyileştirme paketi web ve dijital kurulumda ortanın altı seviyesidir. Ortanın altı seviyesi dijital gelişiminizde başlangıçtan ileri düzeydir. İşletme veya markanın web ile dijitali yeni öğrenmeden gelişime doğru bir ivmeyle ilerlemesini sağlar.

  Adapte Dijital ortanın altı seviyesi olan ANDANTE bir çok dijital hizmeti bir arada sunar. Ortanın altında bütçe ile dijital gelişim sağlamak, daha fazla sonuç almak isteyen işletmeler için çok uygundur. Hem performans hem dijital gelişim sağlar. Açıklamayı lütfen dikkatlice okuyun, daha geniş bilgi için bizi arayabilirsiniz.

  Adapte Dijital ile hemen dijitalde gelişime başlayın.

 • MODERATO · Web Sitesi ve Dijital Kurulum/İyileştirme Paketi 29.999,00 

  MODERATO temposuyla web sitesi ve dijital kurulum/iyileştirme paketi web ve dijital kurulumda orta seviyedir. Orta seviye dijital gelişiminizde başlangıçtan ileri düzeydir. İşletme veya markanın web ile dijitali yeni öğrenmeden gelişime doğru bir ivmeyle ilerlemesini sağlar.

  Adapte Dijital orta seviye olan MODERATO bir çok dijital hizmeti bir arada sunar. Orta bütçe ile dijital gelişim sağlamak, daha fazla sonuç almak isteyen işletmeler için çok uygundur. Hem performans hem dijital gelişim sağlar. Açıklamayı lütfen dikkatlice okuyun, daha geniş bilgi için bizi arayabilirsiniz.

  Adapte Dijital ile hemen dijitalde gelişime başlayın.

 • PRESTO · Web Sitesi ve Dijital Kurulum/İyileştirme Paketi 53.999,00 

  PRESTO temposuyla web sitesi ve dijital kurulum/iyileştirme paketi web ve dijital kurulumda üst seviyedir. Üst seviye dijital gelişiminizde standart paketlerin en üst düzeyidir. İşletme veya markanın web ile dijitali yeni öğrenmeden gelişime doğru bir ivmeyle ilerlemesini sağlar.

  Adapte Dijital en üst seviye olan PRESTO bir çok dijital hizmeti bir arada sunar. Üst seviye bütçe ile dijital gelişim sağlamak, daha fazla sonuç almak isteyen işletmeler için çok uygundur. Hem performans hem dijital gelişim sağlar. Açıklamayı lütfen dikkatlice okuyun, daha geniş bilgi için bizi arayabilirsiniz.

  Adapte Dijital ile hemen dijitalde gelişime başlayın.

 • Web Sitesi ve Google Ads Kurulum Hizmeti (Temel Düzey) 14.799,00 

  Merhaba,

  Siz de B2B işletmeniz için modern, işlevsel ve şık bir web sitesine sahip olmak istemez misiniz? İster küçük bir işletme sahibi olun, ister büyük bir kurumsal firma yöneticisi, Adapte Dijital olarak işletmenizin ihtiyaçlarına uygun bir web sitesi tasarlayabiliriz.

  Kurumsal web sitesi paketleri, işletmenizin ihtiyaçlarına uygun şekilde özelleştirilir. Profesyonel bir görünüm, kullanımı kolay bir arayüz ve hızlı yükleme süreleri ile potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekmeniz için en iyi çözümleri sunarız. Sitenizin tasarımı, işletmenizin değerlerini ve marka imajını yansıtacak şekilde hazırlanır ve hedef kitlenizi en iyi şekilde çekecek şekilde tasarlanır.

  Size Özel Teklifimiz Var!

  Değerlendirmek İçin Lütfen Arayın

  Bunun yanı sıra, siteniz için SEO dostu içerikler de hazırlarız. Arama motorlarında üst sıralarda yer almanızı sağlamak ve daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmanızı sağlamak için en iyi SEO uygulamalarını kullanırız.

  En önemlisi, size en uygun fiyatı sunarız. Kurumsal web sitesi paketlerimiz, bütçenize uygun şekilde tasarlanır ve sizi gereksiz masraflardan kurtarır. İster küçük bir işletme sahibi olun, ister büyük bir şirket yöneticisi, size en iyi fiyatları sunarız.

  Siz de işletmenizin online varlığını artırmak istiyorsanız, Adapte Dijital olarak sizin için en iyi çözümleri sunarız. Bizimle iletişime geçin ve hayalinizdeki web sitesine sahip olun!

Close Sepet
Close Favorilerim
Son Baktıkların Close
Close

Close
Menü
Kategoriler