ANDANTE · Web Sitesi ve Dijital Kurulum/İyileştirme Paketi

27.799,00 

Andante temposuyla web sitesi ve dijital kurulum/iyileştirme paketi web ve dijital kurulumda ortanın altı seviyesidir. Ortanın altı seviyesi dijital gelişiminizde başlangıçtan ileri düzeydir. İşletme veya markanın web ile dijitali yeni öğrenmeden gelişime doğru bir ivmeyle ilerlemesini sağlar.

Adapte Dijital ortanın altı seviyesi olan ANDANTE bir çok dijital hizmeti bir arada sunar. Ortanın altında bütçe ile dijital gelişim sağlamak, daha fazla sonuç almak isteyen işletmeler için çok uygundur. Hem performans hem dijital gelişim sağlar. Açıklamayı lütfen dikkatlice okuyun, daha geniş bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Adapte Dijital ile hemen dijitalde gelişime başlayın.

+
 • ANDANTE · Web Sitesi ve Dijital Kurulum/İyileştirme Paketi

  27.799,00 

  Biz Sizi Arayalım

  •  Soru Sor

   ANDANTE · Web Sitesi ve Dijital Kurulum/İyileştirme Paketi

   27.799,00 

   Soru Sor

     ... kişi şu anda ürünü inceliyor.

     Paylaş
   Güvenli AlışverişTrust

   Andante Web Sitesi ve Dijital Kurulum

   Web sitesi ve dijital kurulum isteyen müşterilerimizin web ve dijital ihtiyaçlarını Verimli Dijital Model’in Andante paketi ile karşılıyoruz. Verimli Dijital Model’i 5 seviyede sunuyoruz. İncelediğimiz hizmet ürünümüz başlangıç seviyesi olan ANDANTE paketidir. Seviyelerin varlığı; azlık ve çokluk baskısı yaratıp sizi korkutmasın.  Ortanın altı seviyesi; işletmeler veya markalar için ana ürün veya hizmete odaklanır ve hedefe ulaşabilecek şekilde dijital kurguyu üretir ve gerçekleştirilmesi için yoğun çaba gösterir.

   Adapte Dijital; web tasarım ajansı, dijital pazarlama ajansı, dijital PR ajansı ve sosyal medya ajansıdır, mesleki deneyimlerimizden elde ettiğimiz tüm bilgi ve deneyimi her pakette müşterilerimize sunuyoruz.

   Andante ve Diğer Paketlerimizin Öyküsü

   Paketlerin birbirinden farkını anlayabilmeniz için ürettiğimiz şu hikayeyi lütfen dikkatlice okuyun. Önünüzde uçsuz bucaksız bir arazi var ve bu arazide bulunan hazineyi bulmanız gerekiyor.

   ADAGIO: hazineyi bulma olasılığının yüksek olduğu en iyi özellikleri sıralar ve ona en yakın olabilecek bölgeden başlayarak adım adım çalışmalarını sürdürür.

   ANDANTE: hazineyi bulma olasılığı en yakın bölgede çalışmalarını biraz daha geniş çaplı alanda sürdürür. İşgücü ve zamanı ortaya yakın tutarak ilerler.

   MODERATO: hazineyi bulma olasılığı yüksek olduğu birden fazla bölge belirler. Çalışma alanlarında çapı daha geniş tutar ve daha az günde bitirilebilmesi için çalışma planı yapar. İstenilen hazineye biraz daha hızlı ulaşmayı amaçlar. Çalışan ve çalışma zamanını biraz daha fazla programlar.

   ALLEGRO: hazine en iyi ihtimalle şu 3 bölgededir. Bölge, çalışma alan genişliği, çalışma süresi ve çalışan sayısını ortanın üstünde programlar. Çünkü hem geniş alanda yoğun çalışmak hem de en hızlı şekilde sonuca ulaşmayı amaçlar.

   PRESTO: hazineye ulaşmak için tüm alanda çalışılması, uzman, çalışan sayısı, çalışma süresinde en yüksek seviyede ve performansta çalışmayı programlar.

   Andante Web ve Dijital Kurulum Özellikleri

   Ortanın altı seviyesinde hizmet paketi; işletme veya markalara tasarım, içerik yönetimi, Google Ads, Facebook Ads, Sosyal Medya, Organik Medya, Youtube Reklam ve diğer işlemleri kapsayan bir sistem kuruyoruz.

   Andante profesyonel – kurumsal web sitesi tasarımı temelde yapılanlardan daha fazla sayfa, görsel düzenleme, ürün girişleri, yazıların yazılması, temel reklam kampanyalarının yapılması ve dijital medya altyapısının kurulmasını ifade eder. Bu düzeyde yer alacak hizmetleri teklif ve sözleşmede detaylandırıyor, bütçeye birlikte karar veriyoruz.

   Web sitesi fiyatları paketlerimizde deneyimlerimizden yola çıkarak paylaşılmıştır. Andante sonrası paketler ileri düzey ihtiyaçlara yönelik bütçe ile yönetilen paketlerdir. Web sitesi fiyatları araştırmasında olan müşterilerimiz için fiyat/hizmet dengesinde oldukça iyi fiyatlar sunmaktayız.

   Web Tasarım Paketleri ve Web Sitesi Fiyatları Üzerine

   Web tasarım paketleri, web sitesi paket fiyatları araştıran bir işletme sahibiyseniz et etkili paketleri satın alabilirsiniz. Verimli Dijital Model tempolarına göre hizmetlerini paketleştiren Adapte Dijital oldukça etkili sonuçlara imzasını atıyor. Web sitesi tasarımı fiyatlarıweb tasarım paketi arayan AvcılarBeylikdüzüBahçeşehirBüyükçekmece merkezli işletme sahiplerine hemen hizmet veriyoruz. Web tasarım ihtiyaçları için bu paketlerden bütçelerinize göre seçim yapabilirsiniz. Profesyonel, kurumsal web sitesi tasarımı için Adapte Dijital paketlerimizi tercih edebilirsiniz.

   E-Ticaret Web Sitesi Tasarım Fiyatları

   E-ticaret web tasarım fiyatlarıe ticaret sitesi fiyatı, e-ticaret danışmanlığı ürün satmak için çok ihtiyacınız olan şeylerdir. E Ticaret danışmanlığını Adapte Dijital’den alarak bunların hepsini yaptırabilirsiniz. Ticari web sitesi fiyatları, web sitesi fiyatları, internet sitesi paketleri için dijital pazarlama şirketleri içinden Adapte Dijital ile çalışabilirsiniz. Web sitesi kurma fiyatları, web tasarımı fiyat araştırmanızı Adapte Dijital paketleri ile sonuçlandırın.

   Adapte Dijital

   Tüm paketlerimizi ve özelliklerini karşılaştırabilir, işiniz için uygun olanı seçebilirsiniz.

   Verimli Dijital Model her işletme ve marka için dijitalin temel taşlarını sunar: Web Sitesi Üretimi ve Yönetimi, İçerik Üretimi ve Yönetimi, Listeleme Yönetimi, Dijital Medya ve Pazarlama, Sosyal Medya Yönetimi, Pazaryeri ve Satış Kanalları Yönetimi (E-Ticaret ise), Kitle İletişim ve Yönetimi, Veri ve Müşteri Yönetimi, Dijital Denetim ve Danışmanlık. Verimli Dijital modeli kapsamlı incelemek için: https://adaptedijital.com/veridiji/verimli-dijital-model/

   Ücretlerimizde yazılımın payına çok düşük bir miktadır, alınan çoğu ücret site veya sistemde olmazsa olmaz olan içerik, görsel ve özel tasarım hizmetlerinin ücretidir.

   Fiyatlarımızı e-ticaret paketlerinin plus, özel ve diğer özelleştirilmiş hizmet paketleri ile kıyaslayabilirsiniz. Standart basit paketlerle kıyaslamanız doğru
   değerlendirmenize yardımcı olmaz.

   Bir sonraki yıl kiralama bedeli gibi aldığımız bir ücret yoktur. Yıllık hosting bedeli talep ederiz. (2022 Minimum ve Maximum Ücretlerimiz: 490-1490 TL. arasındadır.)

   Bir çok pakette bolca rakamla yazılmış, sözü edilen teknik özellikler her sistemde aşağı yukarı aynıdır. Bir sistemin sağlıklı çalışmasının standartları vardır. Mecbur olması gereken özellikler paketlerimizdeki yazılımda ve sunucu özelliklerimizde ticari ve genel kabul görmüş standartlar gereği vardır.

   Tüm paketlerimiz ve kurulumlarımız ürün/hizmet satışını yapabilecek özelliklere sahiptir. Hızdan, kapasiteye ve yönetime kadar yeterli ve fazlası vardır. Bir çok pakette bolca rakamla yazılmış, sözü edilen teknik özellikler her sistemde aşağı yukarı aynıdır. Bir sistemin sağlıklı çalışmasının standartları vardır. Mecbur olması gereken özellikler paketlerimizdeki yazılımda ve sunucu özelliklerimizde ticari ve genel kabul görmüş standartlar gereği vardır.

   Fırsatı Kaçırmayın, %7 İNDİRİM!
   Tüm paketlerde geçerli indirim avantajıyla hemen başla!

   Gün
   Saat
   Dakika
   Saniye

   Verimli Dijital Model Kurulum Tempo ve Ücretleri

   Tempolar Adagio Andante Moderato Allegro Presto
   Ücretler 23.799,00 27.799,00 29.999,00 39.199,00 53.999,00
   Tanım Başlangıç seviyesi Ortanın altı Orta Ortanın üstü İleri ve uzman
   Temel Ölçütü İş/saat ücreti İş/saat ücreti İş/saat ücreti İş/saat ücreti İş/saat ücreti
   Kimlere Çok Uygun? İşletme ve markasını başlangıç bütçesiyle geliştirmek isteyenler için uygun İşletme ve markasını ortanın altı bütçeyle geliştirmek isteyenler için uygun İşletme ve markasını orta bütçeyle geliştirmek isteyenler için uygun İşletme ve markasını ortanın üstü bütçeyle geliştirmek isteyenler için uygun İşletme ve markasını ileri bütçeyle geliştirmek isteyenler için uygun
   Alan Adı ve Barındırma Hizmeti Var Var Var Var Var
   Marka Kimliği Tasarımı (Logo, Tipografi, Kapak vs.) 1 adet logo 1 adet logo 2 adet logo/1 Revize 2 adet logo/2 Revize 2 adet logo/3 Revize
   Özelleştirilmiş (UI/UX) Web Tasarım 7 sayfa 9 sayfa 13-17 sayfa 19-23 sayfa 29-31 sayfa
   Blog Yazısı 700 kelime 900 kelime 1400 kelime 1900 kelime 2500 kelime
   Mobil Uyumlu Evet Evet Evet Evet Evet
   E-Posta Kurulumu 5 Adet 6 Adet 7 Adet 11 Adet 11 Adet
   Web ve Dijital Kurulum Var Var Var Var Var
   İçerik Üretimi ve Yönetimi Sayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimi Sayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimi Sayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimi Sayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimi Sayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimi
   Listeleme Yönetimi (Seo, Sem) Teknik temel düzey Teknik temel düzey Teknik orta düzey Teknik orta düzey Teknik orta düzey
   Dijital Medya ve Pazarlama İçin Kurulumlar 1 alanda 1 alanda 4 alanda 7 alanda 11 alanda
   Sosyal Medya Hesap Kurulumları 2 alanda 2 alanda 4 alanda 4 alanda 5 alanda
   Pazaryeri ve Satış Kanalı Kurulumları Yok Yok 2 alanda 3 alanda 5 alanda
   Dijital Denetim ve Danışmanlık 1 Saat 1 Saat 2 Saat 3 Saat 5 Saat
   Kitle ve Veri Çalışmaları Temel kitle Temel kitle 2 farklı kitle 3 farklı kitle 3 farklı kitle
   Google İşletme Profili Kurulumu Var Var Var Var Var
   Google Analiz Kurulumu Var Var Var Var Var
   Google Ads Kurulumu Kurulum Kurulum Kurulum Kurulum Kurulum
   Google Diğer Araçların Kurulumu (Tag, vb.) Kurulum Kurulum Kurulum Kurulum Kurulum
   Güvenli Web Sertifikası Var Var Var Var Var
   Yönetim Paneli Var Var Var Var Var
   Çoklu Dil Modülü Var Var Var Var Var
   Yabancı Dil (Dil LTR'yse Her Dil İçin) %51 fiyat farkı %51 fiyat farkı %43 fiyat farkı %43 fiyat farkı %43 fiyat farkı
   Yabancı Dil (Dil RTL'yse Her Dil İçin) %71 fiyat farkı %71 fiyat farkı %61 fiyat farkı %61 fiyat farkı %61 fiyat farkı
   Fotoğraf Çekimi %7 indirimli %11 indirimli %13 indirimli %17 indirimli %23 indirimli
   Video Çekimi %7 indirimli %11 indirimli %13 indirimli %17 indirimli %23 indirimli
   Video Montajı %7 indirimli %11 indirimli %13 indirimli %17 indirimli %23 indirimli
   Hazır Taslak Reklam Videosu %7 indirimli %11 indirimli %13 indirimli %17 indirimli %23 indirimli
   Özel Reklam Videosu %7 indirimli %11 indirimli %13 indirimli %17 indirimli %23 indirimli
   Sınırsız Sayfa & Yazı Ekleme Var Var Var Var Var
   Ücretsiz Kullanıcı Eğitimi 30 dk. 45 dk. 90 dk. 120 dk. 150 dk.
   Uzman Personel Desteği (10:30 - 17:20) 2 Saat/Aylık 2 Saat/Aylık 5 Saat/Aylık 7 Saat/Aylık 11 Saat/Aylık
   Web Sitesi Teslimi 13 İş Günü 17 İş Günü 23 İş Günü 23 İş Günü 29 İş Günü
   Tempolar Adagio Andante Moderato Allegro Presto
   Ücretler 23.799,00 27.799,00 29.999,00 39.199,00 53.999,00
   Tanım Başlangıç seviyesi Ortanın altı Orta Ortanın üstü İleri ve uzman
   Temel Ölçütü İş/saat ücreti İş/saat ücreti İş/saat ücreti İş/saat ücreti İş/saat ücreti
   Kimlere Çok Uygun? İşletme ve markasını başlangıç bütçesiyle geliştirmek isteyenler için uygun İşletme ve markasını ortanın altı bütçeyle geliştirmek isteyenler için uygun İşletme ve markasını orta bütçeyle geliştirmek isteyenler için uygun İşletme ve markasını ortanın üstü bütçeyle geliştirmek isteyenler için uygun İşletme ve markasını ileri bütçeyle geliştirmek isteyenler için uygun
   Alan Adı ve Barındırma Hizmeti Var Var Var Var Var
   Marka Kimliği Tasarımı (Logo, Tipografi, Kapak vs.) 1 adet logo 1 adet logo 2 adet logo/1 Revize 2 adet logo/2 Revize 2 adet logo/3 Revize
   Özelleştirilmiş (UI/UX) Web Tasarım 7 sayfa 9 sayfa 13-17 sayfa 19-23 sayfa 29-31 sayfa
   Blog Yazısı 700 kelime 900 kelime 1400 kelime 1900 kelime 2500 kelime
   Mobil Uyumlu Evet Evet Evet Evet Evet
   E-Posta Kurulumu 5 Adet 6 Adet 7 Adet 11 Adet 11 Adet
   Web ve Dijital Kurulum Var Var Var Var Var
   İçerik Üretimi ve Yönetimi Sayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimi Sayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimi Sayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimi Sayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimi Sayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimi
   Listeleme Yönetimi (Seo, Sem) Teknik temel düzey Teknik temel düzey Teknik orta düzey Teknik orta düzey Teknik orta düzey
   Dijital Medya ve Pazarlama İçin Kurulumlar 1 alanda 1 alanda 4 alanda 7 alanda 11 alanda
   Sosyal Medya Hesap Kurulumları 2 alanda 2 alanda 4 alanda 4 alanda 5 alanda
   Pazaryeri ve Satış Kanalı Kurulumları Yok Yok 2 alanda 3 alanda 5 alanda
   Dijital Denetim ve Danışmanlık 1 Saat 1 Saat 2 Saat 3 Saat 5 Saat
   Kitle ve Veri Çalışmaları Temel kitle Temel kitle 2 farklı kitle 3 farklı kitle 3 farklı kitle
   Google İşletme Profili Kurulumu Var Var Var Var Var
   Google Analiz Kurulumu Var Var Var Var Var
   Google Ads Kurulumu Kurulum Kurulum Kurulum Kurulum Kurulum
   Google Diğer Araçların Kurulumu (Tag, vb.) Kurulum Kurulum Kurulum Kurulum Kurulum
   Güvenli Web Sertifikası Var Var Var Var Var
   Yönetim Paneli Var Var Var Var Var
   Çoklu Dil Modülü Var Var Var Var Var
   Yabancı Dil (Dil LTR'yse Her Dil İçin) %51 fiyat farkı %51 fiyat farkı %43 fiyat farkı %43 fiyat farkı %43 fiyat farkı
   Yabancı Dil (Dil RTL'yse Her Dil İçin) %71 fiyat farkı %71 fiyat farkı %61 fiyat farkı %61 fiyat farkı %61 fiyat farkı
   Fotoğraf Çekimi %7 indirimli %11 indirimli %13 indirimli %17 indirimli %23 indirimli
   Video Çekimi %7 indirimli %11 indirimli %13 indirimli %17 indirimli %23 indirimli
   Video Montajı %7 indirimli %11 indirimli %13 indirimli %17 indirimli %23 indirimli
   Hazır Taslak Reklam Videosu %7 indirimli %11 indirimli %13 indirimli %17 indirimli %23 indirimli
   Özel Reklam Videosu %7 indirimli %11 indirimli %13 indirimli %17 indirimli %23 indirimli
   Sınırsız Sayfa & Yazı Ekleme Var Var Var Var Var
   Ücretsiz Kullanıcı Eğitimi 30 dk. 45 dk. 90 dk. 120 dk. 150 dk.
   Uzman Personel Desteği (10:30 - 17:20) 2 Saat/Aylık 2 Saat/Aylık 5 Saat/Aylık 7 Saat/Aylık 11 Saat/Aylık
   Web Sitesi Teslimi 13 İş Günü 17 İş Günü 23 İş Günü 23 İş Günü 29 İş Günü
   Close Sepet
   Close Favorilerim
   Son Baktıkların Close
   Close

   Close
   Menü
   Kategoriler