ADAGİO · Dijital Pazarlama ve Dijital PR Paketi

11.799,00 63.199,00 

ADAGİO dijital pazarlama ve dijital PR paketi paketi verimli ve etkili sonuçlar alabilmek için üretilmiştir. Paketlerimizi bir birinden ayıran; iş gücü, iş/saat, hedefteki rekabet oranı, harcanacak bütçe ve diğer etkileyici değişkenlerdir.

Amacınıza ulaşmak için en uygun paketi birlikte seçebiliriz, bizi arayabilirsiniz.

Tek pakette dijital pazarlamanızı sürdürecek bir çok hizmet bir arada sunulmaktadır. İçerik pazarlamasından SEOya, sosyal medyadan kitle yönetimine bu paket ile yönettirebilirsiniz.

Adapte Dijital ile hemen dijitalde gelişime başlayın.

  Acele edin! İndirim bitiyor.
+
 • ADAGİO · Dijital Pazarlama ve Dijital PR Paketi

  11.799,00 63.199,00 

  Biz Sizi Arayalım

  •  Soru Sor

   ADAGİO · Dijital Pazarlama ve Dijital PR Paketi

   11.799,00 63.199,00 

   Soru Sor

     ... kişi şu anda ürünü inceliyor.

     Paylaş
   Güvenli AlışverişTrust

   Adagio ile Dijital Pazarlama Yönetimi

   ADAGIO ile dijital pazarlama yönetiminizi yaptırmak size verimli ve etkili sonuçlar sağlar. Adagio Dijital Pazarlama yönetimi: dijitalleşme, bilinirlik, ürün/hizmet satışı ve veri, data analizini sunar. Dijital hizmet paketlerimizin farkını aşağıda örnekledik, okuyabilirsiniz. Paketlerimizi bir birinden ayıran; iş gücü, iş/saat, hedefteki rekabet oranı, harcanacak bütçe ve diğer etkileyici değişkenlerdir.

   Dijital pazarlama operasyonlarınızı yönetip geliştirebilmek için çalışırız. Dijital pazarlama operasyonları; işletme içinde dijitalleşmesi gerekenlerden başlayıp, kurumsal kimlik, web, içerik (yazılı, görsel, video vs.) üretimi, SEO-SEM (listeleme) çalışmaları, dijital medya, dijital reklam çalışmaları, sosyal medya çalışmaları, pazaryeri/satış kanalları aksiyonları, kitle belirleme, kitle yaratma, kitle yönetme, veri ve data analizi, değerlendirme ve yeniden pazarlamadır. ADAGIO ve diğer paketlerimizde tüm bu dijital pazarlama hizmetleri iş gücü, iş/saat, rekabet oranı, bütçe ve diğer belirleyicilere göre bütçelenerek sunulur.

   Adagio ile Dijital PR Yönetimi

   ADAGIO ile dijital PR yönetiminizi yaptırmak size verimli ve etkili sonuçlar sağlar. Adagio Dijital PR yönetimi: dijitalleşme, bilinirlik, ve veri, data analizini sunar. Dijital hizmet paketlerimizin farkını aşağıda örnekledik, okuyabilirsiniz. Paketlerimizi bir birinden ayıran; iş gücü, iş/saat, hedefteki rekabet oranı, harcanacak bütçe ve diğer etkileyici değişkenlerdir.

   Dijital pazarlama operasyonlarınızı yönetip geliştirebilmek için çalışırız. Dijital pazarlama operasyonları; işletme içinde dijitalleşmesi gerekenlerden başlayıp, kurumsal kimlik, web, içerik (yazılı, görsel, video vs.) üretimi, SEO-SEM (listeleme) çalışmaları, dijital medya, dijital reklam çalışmaları, sosyal medya çalışmaları, pazaryeri/satış kanalları aksiyonları, kitle belirleme, kitle yaratma, kitle yönetme, veri ve data analizi, değerlendirme ve yeniden pazarlamadır. ADAGIO ve diğer paketlerimizde tüm bu dijital pazarlama hizmetleri iş gücü, iş/saat, rekabet oranı, bütçe ve diğer belirleyicilere göre bütçelenerek sunulur.

   Adagio ve Diğer Paketlerimizin Öyküsü

   Paketlerin birbirinden farkını anlayabilmeniz için ürettiğimiz şu hikayeyi lütfen dikkatlice okuyun. Önünüzde uçsuz bucaksız bir arazi var ve bu arazide bulunan hazineyi bulmanız gerekiyor.

   ADAGIO: hazineyi bulma olasılığının yüksek olduğu en iyi özellikleri sıralar ve ona en yakın olabilecek bölgeden başlayarak adım adım çalışmalarını sürdürür.

   ANDANTE: hazineyi bulma olasılığı en yakın bölgede çalışmalarını biraz daha geniş çaplı alanda sürdürür. İşgücü ve zamanı ortaya yakın tutarak ilerler.

   MODERATO: hazineyi bulma olasılığı yüksek olduğu birden fazla bölge belirler. Çalışma alanlarında çapı daha geniş tutar ve daha az günde bitirilebilmesi için çalışma planı yapar. İstenilen hazineye biraz daha hızlı ulaşmayı amaçlar. Çalışan ve çalışma zamanını biraz daha fazla programlar.

   ALLEGRO: hazine en iyi ihtimalle şu 3 bölgededir. Bölge, çalışma alan genişliği, çalışma süresi ve çalışan sayısını ortanın üstünde programlar. Çünkü hem geniş alanda yoğun çalışmak hem de en hızlı şekilde sonuca ulaşmayı amaçlar.

   PRESTO: hazineye ulaşmak için tüm alanda çalışılması, uzman, çalışan sayısı, çalışma süresinde en yüksek seviyede ve performansta çalışmayı programlar.

   En İyi Dijital Pazarlama Hizmetleri Ajansı Hizmetleri

   Dijital pazarlama hizmeti için dijital pazarlama firması arayışında olan işletme ve markalara uygun fiyatları olan dijital pazarlama paketleri ile hizmet alabilirsiniz. Dijital web ajansı diye de adlandırılan Adapte Dijital dijital faaliyetlerini verimli sürdürmek isteyen işletme ve markalara hizmet veriyor. Dijital danışman olarak işletme ve markaların yanında oluyor. Verimli Dijital Model ile geliştirilmiş bir hizmet sunuyor Adapte Dijital. Dijital danışmanlık hizmetimiz işletmenizi hız şekilde büyütür. Dürüst, şeffaf ve sorumluluk sahibi iş ortağı için bu sayfalarımızı inceleyerek tercih yapabilirsiniz. Adapte Dijital İstanbul Beylikdüzü’nden tüm Türkiye ve yurt dışında ki firmaların tercih ettiği en iyi dijital pazarlama ajansı olmak için çok çalışıyor.

   Dijital faaliyetler işletme ve markalar için artık olmazsa olmazdır. Fakat dijital gelişmeler ve çalışmalar daha yolun en başındadır. Dijital denetimdijital denetçi ve dijital denetim uzmanı olarak işletme ve markaların dijital faaliyetlerini denetliyoruz. Adapte Dijital işletme ve markaların dijital süreç ve sonuçlarını en iyiye ulaştırıyor. Dijital faaliyetlerinizin denetimi için dijital denetim ajansı Adapte Dijital ile çalışabilirsiniz.

   Dijital PR Ajansı Hizmetleri

   Adapte Dijital dijital pr ajansı olarak hizmet veriyor. Dijital Pr ve pazarlama bir birine çok yakın gibi görünse de PR bilinirlik ve tanıtım hizmetlerini tanımlayan daha iyi bir terimdir. Dijital Pr, Online İtibar Yönetimi diğer adıyla Online PR, geleneksel medyada yapılan PR çalışmalarının yeni medya mecralarına uyarlanmakta olan halidir.

   Müşterilerinizle daha sıkı bir ilişki kurmanıza, geleneksel PR yöntemleri ile elde ettiğiniz başarının dijital ortama taşınmasına, arama motorlarında arandığınızda hedef kitlenizin karşısına çıkmanıza, markanızın imajının güçlenmesine, arama motorlarına içerik üretilmesine katkı sağlamaktadır.

   Dijital PR, online itibar yönetimi veya online PR, adına her ne derseniz deyin artık şirketler için zorunlu bir gereklilik olmuştur ve daha çabuk adapte olup istikrarlı bir şekilde uygulayanlar gelecekte yollarına daha güçlü olarak devam edeceklerdir.

   Dijital PR ajansı olarak Adapte Dijital’i seçebilirsiniz. Verimli Dijital Model kullanarak amacınıza en iyi şekilde ulaşabilirsiniz.

   Adapte Dijital

   Tüm paketlerimizi ve özelliklerini karşılaştırabilir, işiniz için uygun olanı seçebilirsiniz.

   Verimli Dijital Model her işletme ve marka için dijitalin temel taşlarını sunar: Web Sitesi Üretimi ve Yönetimi, İçerik Üretimi ve Yönetimi, Listeleme Yönetimi, Dijital Medya ve Pazarlama, Sosyal Medya Yönetimi, Pazaryeri ve Satış Kanalları Yönetimi (E-Ticaret ise), Kitle İletişim ve Yönetimi, Veri ve Müşteri Yönetimi, Dijital Denetim ve Danışmanlık. Verimli Dijital modeli kapsamlı incelemek için: https://adaptedijital.com/veridiji/verimli-dijital-model/

   Dijital gelişim için gerekli, sürmesi, geliştirilmesi gereken tüm alanlara çalışır.

   Bu kadar kapsamlı hizmeti sunan hizmet paketi ile karşılaşmadık. Sadece SEO, sadece Sosyal Medya veya Sadece Reklam Yönetimi değildir. Hedef kitlenin karşısına çıkabilecek her alanda çalışılır. Uzman bir personelin yaratacağı maliyetten çok daha uygundur.

   Profesyonel/kurumsal ve uzman ekibimiz tarafından sunulan hizmetlerimiz hepsi bir arada anlayışıyla, yoğunluğa göre ayrılmış paketler ile sunulmaktadır.

   Aylık ücretleridir. 1/3/7 aylık olarak sunulmaktadır. 7 aylık hizmet anlaşmamızda müşterilerimiz çok avantajlı olmaktadırlar.

   Verimli Dijital Model Yönetim Tempo ve Ücretleri

   Tempolar Adagio Andante Moderato Allegro Presto
   Ücretler 11.799,00 14.799,00 19.799,00 26.799,00 31.799,00
   Tanım Başlangıç seviyesi Ortanın altı Orta Ortanın üstü İleri ve uzman
   Temel Ölçütü İş/saat ücreti İş/saat ücreti İş/saat ücreti İş/saat ücreti İş/saat ücreti
   Kimlere Çok Uygun? İşletme ve markasını başlangıç bütçesiyle geliştirmek isteyenler için uygun İşletme ve markasını ortanın altı bütçeyle geliştirmek isteyenler için uygun İşletme ve markasını orta bütçeyle geliştirmek isteyenler için uygun İşletme ve markasını ortanın üstü bütçeyle geliştirmek isteyenler için uygun İşletme ve markasını ileri bütçeyle geliştirmek isteyenler için uygun
   Özelleştirilmiş (UI/UX) Web Tasarım Paket ölçeğinde geliştirmeler. Paket ölçeğinde geliştirmeler. Hedef ve amaca göre özelleştirilmiş çalışmalar. Hedef ve amaca göre özelleştirilmiş, geniş kapsamlı çalışmalar. Hedef ve amaca göre özelleştirilmiş, yoğun ve geniş kapsamlı çalışmalar.
   Blog Yazısı 900 kelime 1400 kelime 1900 kelime 2500 kelime 4000 kelime
   İçerik Üretimi ve Yönetimi Sayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimi Sayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimi Sayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimi Sayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimi Sayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimi
   Listeleme Yönetimi (Seo, Sem) Teknik temel düzey Teknik temel düzey Teknik orta düzey Teknik orta düzey Teknik orta düzey
   Dijital Medya ve Pazarlama İçin Kurulumlar 1 alanda 1 alanda 4 alanda 7 alanda 11 alanda
   Sosyal Medya Hesap Kurulumları 2 alanda 2 alanda 4 alanda 4 alanda 5 alanda
   Pazaryeri ve Satış Kanalı Kurulumları Yok Yok 2 alanda 3 alanda 5 alanda
   Dijital Denetim ve Danışmanlık 1 Saat 1 Saat 2 Saat 3 Saat 5 Saat
   Kitle ve Veri Çalışmaları Temel kitle Temel kitle 2 farklı kitle 3 farklı kitle 3 farklı kitle
   Google İşletme Profili Kurulumu Var Var Var Var Var
   Google Analiz Kurulumu Var Var Var Var Var
   Google Ads Kurulumu Kurulum Kurulum Kurulum Kurulum Kurulum
   Google Diğer Araçların Kurulumu (Tag, vb.) Kurulum Kurulum Kurulum Kurulum Kurulum
   Güvenli Web Sertifikası Var Var Var Var Var
   Yönetim Paneli Var Var Var Var Var
   Çoklu Dil Modülü Var Var Var Var Var
   Yabancı Dil (Dil LTR'yse Her Dil İçin) %51 fiyat farkı %51 fiyat farkı %43 fiyat farkı %43 fiyat farkı %43 fiyat farkı
   Yabancı Dil (Dil RTL'yse Her Dil İçin) %71 fiyat farkı %71 fiyat farkı %61 fiyat farkı %61 fiyat farkı %61 fiyat farkı
   Fotoğraf Çekimi %7 indirimli %11 indirimli %13 indirimli %17 indirimli %23 indirimli
   Video Çekimi %7 indirimli %11 indirimli %13 indirimli %17 indirimli %23 indirimli
   Video Montajı %7 indirimli %11 indirimli %13 indirimli %17 indirimli %23 indirimli
   Hazır Taslak Reklam Videosu %7 indirimli %11 indirimli %13 indirimli %17 indirimli %23 indirimli
   Özel Reklam Videosu %7 indirimli %11 indirimli %13 indirimli %17 indirimli %23 indirimli
   Sınırsız Sayfa & Yazı Ekleme Var Var Var Var Var
   Ücretsiz Kullanıcı Eğitimi 30 dk. 45 dk. 90 dk. 120 dk. 150 dk.
   Uzman Personel Desteği (10:30 - 17:20) 2 Saat/Aylık 2 Saat/Aylık 5 Saat/Aylık 7 Saat/Aylık 11 Saat/Aylık
   Tempolar Adagio Andante Moderato Allegro Presto
   Ücretler 11.799,00 14.799,00 19.799,00 26.799,00 31.799,00
   Tanım Başlangıç seviyesi Ortanın altı Orta Ortanın üstü İleri ve uzman
   Temel Ölçütü İş/saat ücreti İş/saat ücreti İş/saat ücreti İş/saat ücreti İş/saat ücreti
   Kimlere Çok Uygun? İşletme ve markasını başlangıç bütçesiyle geliştirmek isteyenler için uygun İşletme ve markasını ortanın altı bütçeyle geliştirmek isteyenler için uygun İşletme ve markasını orta bütçeyle geliştirmek isteyenler için uygun İşletme ve markasını ortanın üstü bütçeyle geliştirmek isteyenler için uygun İşletme ve markasını ileri bütçeyle geliştirmek isteyenler için uygun
   Özelleştirilmiş (UI/UX) Web Tasarım Paket ölçeğinde geliştirmeler. Paket ölçeğinde geliştirmeler. Hedef ve amaca göre özelleştirilmiş çalışmalar. Hedef ve amaca göre özelleştirilmiş, geniş kapsamlı çalışmalar. Hedef ve amaca göre özelleştirilmiş, yoğun ve geniş kapsamlı çalışmalar.
   Blog Yazısı 900 kelime 1400 kelime 1900 kelime 2500 kelime 4000 kelime
   İçerik Üretimi ve Yönetimi Sayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimi Sayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimi Sayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimi Sayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimi Sayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimi
   Listeleme Yönetimi (Seo, Sem) Teknik temel düzey Teknik temel düzey Teknik orta düzey Teknik orta düzey Teknik orta düzey
   Dijital Medya ve Pazarlama İçin Kurulumlar 1 alanda 1 alanda 4 alanda 7 alanda 11 alanda
   Sosyal Medya Hesap Kurulumları 2 alanda 2 alanda 4 alanda 4 alanda 5 alanda
   Pazaryeri ve Satış Kanalı Kurulumları Yok Yok 2 alanda 3 alanda 5 alanda
   Dijital Denetim ve Danışmanlık 1 Saat 1 Saat 2 Saat 3 Saat 5 Saat
   Kitle ve Veri Çalışmaları Temel kitle Temel kitle 2 farklı kitle 3 farklı kitle 3 farklı kitle
   Google İşletme Profili Kurulumu Var Var Var Var Var
   Google Analiz Kurulumu Var Var Var Var Var
   Google Ads Kurulumu Kurulum Kurulum Kurulum Kurulum Kurulum
   Google Diğer Araçların Kurulumu (Tag, vb.) Kurulum Kurulum Kurulum Kurulum Kurulum
   Güvenli Web Sertifikası Var Var Var Var Var
   Yönetim Paneli Var Var Var Var Var
   Çoklu Dil Modülü Var Var Var Var Var
   Yabancı Dil (Dil LTR'yse Her Dil İçin) %51 fiyat farkı %51 fiyat farkı %43 fiyat farkı %43 fiyat farkı %43 fiyat farkı
   Yabancı Dil (Dil RTL'yse Her Dil İçin) %71 fiyat farkı %71 fiyat farkı %61 fiyat farkı %61 fiyat farkı %61 fiyat farkı
   Fotoğraf Çekimi %7 indirimli %11 indirimli %13 indirimli %17 indirimli %23 indirimli
   Video Çekimi %7 indirimli %11 indirimli %13 indirimli %17 indirimli %23 indirimli
   Video Montajı %7 indirimli %11 indirimli %13 indirimli %17 indirimli %23 indirimli
   Hazır Taslak Reklam Videosu %7 indirimli %11 indirimli %13 indirimli %17 indirimli %23 indirimli
   Özel Reklam Videosu %7 indirimli %11 indirimli %13 indirimli %17 indirimli %23 indirimli
   Sınırsız Sayfa & Yazı Ekleme Var Var Var Var Var
   Ücretsiz Kullanıcı Eğitimi 30 dk. 45 dk. 90 dk. 120 dk. 150 dk.
   Uzman Personel Desteği (10:30 - 17:20) 2 Saat/Aylık 2 Saat/Aylık 5 Saat/Aylık 7 Saat/Aylık 11 Saat/Aylık
   Close Sepet
   Close Favorilerim
   Son Baktıkların Close
   Close

   Close
   Menü
   Kategoriler