ALLEGRO · Web Sitesi ve Dijital Kurulum/İyileştirme Paketi

39.199,00 

ALLEGRO temposuyla web sitesi ve dijital kurulum/iyileştirme paketi web ve dijital kurulumda ortanın üstü seviyedir. Ortanın üstü seviye dijital gelişiminizde başlangıçtan ileri düzeydir. İşletme veya markanın web ile dijitali yeni öğrenmeden gelişime doğru bir ivmeyle ilerlemesini sağlar.

Adapte Dijital ortanın üstü seviye olan ALLEGRO bir çok dijital hizmeti bir arada sunar. Ortanın üstü bütçe ile dijital gelişim sağlamak, daha fazla sonuç almak isteyen işletmeler için çok uygundur. Hem performans hem dijital gelişim sağlar. Açıklamayı lütfen dikkatlice okuyun, daha geniş bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Adapte Dijital ile hemen dijitalde gelişime başlayın.

Açıklama

ALLEGRO Web Sitesi ve Dijital Kurulum

Web sitesi ve dijital kurulum isteyen müşterilerimizin web ve dijital ihtiyaçlarını Verimli Dijital Model’in ALLEGRO paketi ile karşılıyoruz. Verimli Dijital Model’i 5 seviyede sunuyoruz. İncelediğimiz hizmet ürünümüz başlangıç seviyesi olan ALLEGRO paketidir. Seviyelerin varlığı; azlık ve çokluk baskısı yaratıp sizi korkutmasın.  Orta seviyenin üstü; işletmeler veya markalar için ana ürün veya hizmete odaklanır ve hedefe ulaşabilecek şekilde dijital kurguyu üretir ve gerçekleştirilmesi için yoğun çaba gösterir.

Adapte Dijital; web tasarım ajansı, dijital pazarlama ajansı, dijital PR ajansı ve sosyal medya ajansıdır, mesleki deneyimlerimizden elde ettiğimiz tüm bilgi ve deneyimi her pakette müşterilerimize sunuyoruz.

ALLEGRO ve Diğer Paketlerimizin Öyküsü

Paketlerin birbirinden farkını anlayabilmeniz için ürettiğimiz şu hikayeyi lütfen dikkatlice okuyun. Önünüzde uçsuz bucaksız bir arazi var ve bu arazide bulunan hazineyi bulmanız gerekiyor.

ADAGIO: hazineyi bulma olasılığının yüksek olduğu en iyi özellikleri sıralar ve ona en yakın olabilecek bölgeden başlayarak adım adım çalışmalarını sürdürür.

ANDANTE: hazineyi bulma olasılığı en yakın bölgede çalışmalarını biraz daha geniş çaplı alanda sürdürür. İşgücü ve zamanı ortaya yakın tutarak ilerler.

MODERATO: hazineyi bulma olasılığı yüksek olduğu birden fazla bölge belirler. Çalışma alanlarında çapı daha geniş tutar ve daha az günde bitirilebilmesi için çalışma planı yapar. İstenilen hazineye biraz daha hızlı ulaşmayı amaçlar. Çalışan ve çalışma zamanını biraz daha fazla programlar.

ALLEGRO: hazine en iyi ihtimalle şu 3 bölgededir. Bölge, çalışma alan genişliği, çalışma süresi ve çalışan sayısını ortanın üstünde programlar. Çünkü hem geniş alanda yoğun çalışmak hem de en hızlı şekilde sonuca ulaşmayı amaçlar.

PRESTO: hazineye ulaşmak için tüm alanda çalışılması, uzman, çalışan sayısı, çalışma süresinde en yüksek seviyede ve performansta çalışmayı programlar.

ALLEGRO Web ve Dijital Kurulum Özellikleri

Orta seviyenin üstü hizmet paketi; işletme veya markalara tasarım, içerik yönetimi, Google Ads, Facebook Ads, Sosyal Medya, Organik Medya, Youtube Reklam ve diğer işlemleri kapsayan bir sistem kuruyoruz.

Allegro profesyonel – kurumsal web sitesi tasarımı temelde yapılanlardan daha fazla sayfa, görsel düzenleme, ürün girişleri, yazıların yazılması, temel reklam kampanyalarının yapılması ve dijital medya altyapısının kurulmasını ifade eder. Bu düzeyde yer alacak hizmetleri teklif ve sözleşmede detaylandırıyor, bütçeye birlikte karar veriyoruz.

Web sitesi fiyatları paketlerimizde deneyimlerimizden yola çıkarak paylaşılmıştır. Allegro sonrası paket ileri düzey ihtiyaçlara yönelik bütçe ile yönetilen paketlerdir. Web sitesi fiyatları araştırmasında olan müşterilerimiz için fiyat/hizmet dengesinde oldukça iyi fiyatlar sunmaktayız.

Web Tasarım Paketleri Üzerine

Web tasarım paketleri, web sitesi paket fiyatları araştıran bir işletme sahibiyseniz et etkili paketleri satın alabilirsiniz. Verimli Dijital Model tempolarına göre hizmetlerini paketleştiren Adapte Dijital oldukça etkili sonuçlara imzasını atıyor. Web sitesi tasarımı fiyatları, web tasarım paketi arayan Avcılar, Beylikdüzü, Bahçeşehir, Büyükçekmece merkezli işletme sahiplerine hemen hizmet veriyoruz. Web tasarım ihtiyaçları için bu paketlerden bütçelerinize göre seçim yapabilirsiniz. Profesyonel, kurumsal web sitesi tasarımı için Adapte Dijital paketlerimizi tercih edebilirsiniz.

E-Ticaret Web Sitesi Tasarım Fiyatları

E-ticaret web tasarım fiyatları, e ticaret sitesi fiyatı, e-ticaret danışmanlığı ürün satmak için çok ihtiyacınız olan şeylerdir. E Ticaret danışmanlığını Adapte Dijital’den alarak bunların hepsini yaptırabilirsiniz. Ticari web sitesi fiyatları, web sitesi fiyatları, internet sitesi paketleri için dijital pazarlama şirketleri içinden Adapte Dijital ile çalışabilirsiniz. Web sitesi kurma fiyatları, web tasarımı fiyat araştırmanızı Adapte Dijital paketleri ile sonuçlandırın.

Adapte Dijital

Tüm paketlerimizi ve özelliklerini karşılaştırabilir, işiniz için uygun olanı seçebilirsiniz.

Verimli Dijital Model her işletme ve marka için dijitalin temel taşlarını sunar: Web Sitesi Üretimi ve Yönetimi, İçerik Üretimi ve Yönetimi, Listeleme Yönetimi, Dijital Medya ve Pazarlama, Sosyal Medya Yönetimi, Pazaryeri ve Satış Kanalları Yönetimi (E-Ticaret ise), Kitle İletişim ve Yönetimi, Veri ve Müşteri Yönetimi, Dijital Denetim ve Danışmanlık. Verimli Dijital modeli kapsamlı incelemek için: https://adaptedijital.com/veridiji/verimli-dijital-model/

Ücretlerimizde yazılımın payına çok düşük bir miktadır, alınan çoğu ücret site veya sistemde olmazsa olmaz olan içerik, görsel ve özel tasarım hizmetlerinin ücretidir.

Fiyatlarımızı e-ticaret paketlerinin plus, özel ve diğer özelleştirilmiş hizmet paketleri ile kıyaslayabilirsiniz. Standart basit paketlerle kıyaslamanız doğru
değerlendirmenize yardımcı olmaz.

Bir sonraki yıl kiralama bedeli gibi aldığımız bir ücret yoktur. Yıllık hosting bedeli talep ederiz. (2022 Minimum ve Maximum Ücretlerimiz: 490-1490 TL. arasındadır.)

Bir çok pakette bolca rakamla yazılmış, sözü edilen teknik özellikler her sistemde aşağı yukarı aynıdır. Bir sistemin sağlıklı çalışmasının standartları vardır. Mecbur olması gereken özellikler paketlerimizdeki yazılımda ve sunucu özelliklerimizde ticari ve genel kabul görmüş standartlar gereği vardır.

Tüm paketlerimiz ve kurulumlarımız ürün/hizmet satışını yapabilecek özelliklere sahiptir. Hızdan, kapasiteye ve yönetime kadar yeterli ve fazlası vardır. Bir çok pakette bolca rakamla yazılmış, sözü edilen teknik özellikler her sistemde aşağı yukarı aynıdır. Bir sistemin sağlıklı çalışmasının standartları vardır. Mecbur olması gereken özellikler paketlerimizdeki yazılımda ve sunucu özelliklerimizde ticari ve genel kabul görmüş standartlar gereği vardır.

Fırsatı Kaçırmayın, %7 İNDİRİM!
Tüm paketlerde geçerli indirim avantajıyla hemen başla!

Gün
Saat
Dakika
Saniye

Verimli Dijital Model Kurulum Tempo ve Ücretleri

Tempolar Adagio Andante Moderato Allegro Presto
Ücretler 23.799,00 27.799,00 29.999,00 39.199,00 53.999,00
Tanım Başlangıç seviyesi Ortanın altı Orta Ortanın üstü İleri ve uzman
Temel Ölçütü İş/saat ücreti İş/saat ücreti İş/saat ücreti İş/saat ücreti İş/saat ücreti
Kimlere Çok Uygun? İşletme ve markasını başlangıç bütçesiyle geliştirmek isteyenler için uygun İşletme ve markasını ortanın altı bütçeyle geliştirmek isteyenler için uygun İşletme ve markasını orta bütçeyle geliştirmek isteyenler için uygun İşletme ve markasını ortanın üstü bütçeyle geliştirmek isteyenler için uygun İşletme ve markasını ileri bütçeyle geliştirmek isteyenler için uygun
Alan Adı ve Barındırma Hizmeti Var Var Var Var Var
Marka Kimliği Tasarımı (Logo, Tipografi, Kapak vs.) 1 adet logo 1 adet logo 2 adet logo/1 Revize 2 adet logo/2 Revize 2 adet logo/3 Revize
Özelleştirilmiş (UI/UX) Web Tasarım 7 sayfa 9 sayfa 13-17 sayfa 19-23 sayfa 29-31 sayfa
Blog Yazısı 700 kelime 900 kelime 1400 kelime 1900 kelime 2500 kelime
Mobil Uyumlu Evet Evet Evet Evet Evet
E-Posta Kurulumu 5 Adet 6 Adet 7 Adet 11 Adet 11 Adet
Web ve Dijital Kurulum Var Var Var Var Var
İçerik Üretimi ve Yönetimi Sayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimi Sayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimi Sayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimi Sayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimi Sayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimi
Listeleme Yönetimi (Seo, Sem) Teknik temel düzey Teknik temel düzey Teknik orta düzey Teknik orta düzey Teknik orta düzey
Dijital Medya ve Pazarlama İçin Kurulumlar 1 alanda 1 alanda 4 alanda 7 alanda 11 alanda
Sosyal Medya Hesap Kurulumları 2 alanda 2 alanda 4 alanda 4 alanda 5 alanda
Pazaryeri ve Satış Kanalı Kurulumları Yok Yok 2 alanda 3 alanda 5 alanda
Dijital Denetim ve Danışmanlık 1 Saat 1 Saat 2 Saat 3 Saat 5 Saat
Kitle ve Veri Çalışmaları Temel kitle Temel kitle 2 farklı kitle 3 farklı kitle 3 farklı kitle
Google İşletme Profili Kurulumu Var Var Var Var Var
Google Analiz Kurulumu Var Var Var Var Var
Google Ads Kurulumu Kurulum Kurulum Kurulum Kurulum Kurulum
Google Diğer Araçların Kurulumu (Tag, vb.) Kurulum Kurulum Kurulum Kurulum Kurulum
Güvenli Web Sertifikası Var Var Var Var Var
Yönetim Paneli Var Var Var Var Var
Çoklu Dil Modülü Var Var Var Var Var
Yabancı Dil (Dil LTR'yse Her Dil İçin) %51 fiyat farkı %51 fiyat farkı %43 fiyat farkı %43 fiyat farkı %43 fiyat farkı
Yabancı Dil (Dil RTL'yse Her Dil İçin) %71 fiyat farkı %71 fiyat farkı %61 fiyat farkı %61 fiyat farkı %61 fiyat farkı
Fotoğraf Çekimi %7 indirimli %11 indirimli %13 indirimli %17 indirimli %23 indirimli
Video Çekimi %7 indirimli %11 indirimli %13 indirimli %17 indirimli %23 indirimli
Video Montajı %7 indirimli %11 indirimli %13 indirimli %17 indirimli %23 indirimli
Hazır Taslak Reklam Videosu %7 indirimli %11 indirimli %13 indirimli %17 indirimli %23 indirimli
Özel Reklam Videosu %7 indirimli %11 indirimli %13 indirimli %17 indirimli %23 indirimli
Sınırsız Sayfa & Yazı Ekleme Var Var Var Var Var
Ücretsiz Kullanıcı Eğitimi 30 dk. 45 dk. 90 dk. 120 dk. 150 dk.
Uzman Personel Desteği (10:30 - 17:20) 2 Saat/Aylık 2 Saat/Aylık 5 Saat/Aylık 7 Saat/Aylık 11 Saat/Aylık
Web Sitesi Teslimi 13 İş Günü 17 İş Günü 23 İş Günü 23 İş Günü 29 İş Günü
Tempolar Adagio Andante Moderato Allegro Presto
Ücretler 23.799,00 27.799,00 29.999,00 39.199,00 53.999,00
Tanım Başlangıç seviyesi Ortanın altı Orta Ortanın üstü İleri ve uzman
Temel Ölçütü İş/saat ücreti İş/saat ücreti İş/saat ücreti İş/saat ücreti İş/saat ücreti
Kimlere Çok Uygun? İşletme ve markasını başlangıç bütçesiyle geliştirmek isteyenler için uygun İşletme ve markasını ortanın altı bütçeyle geliştirmek isteyenler için uygun İşletme ve markasını orta bütçeyle geliştirmek isteyenler için uygun İşletme ve markasını ortanın üstü bütçeyle geliştirmek isteyenler için uygun İşletme ve markasını ileri bütçeyle geliştirmek isteyenler için uygun
Alan Adı ve Barındırma Hizmeti Var Var Var Var Var
Marka Kimliği Tasarımı (Logo, Tipografi, Kapak vs.) 1 adet logo 1 adet logo 2 adet logo/1 Revize 2 adet logo/2 Revize 2 adet logo/3 Revize
Özelleştirilmiş (UI/UX) Web Tasarım 7 sayfa 9 sayfa 13-17 sayfa 19-23 sayfa 29-31 sayfa
Blog Yazısı 700 kelime 900 kelime 1400 kelime 1900 kelime 2500 kelime
Mobil Uyumlu Evet Evet Evet Evet Evet
E-Posta Kurulumu 5 Adet 6 Adet 7 Adet 11 Adet 11 Adet
Web ve Dijital Kurulum Var Var Var Var Var
İçerik Üretimi ve Yönetimi Sayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimi Sayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimi Sayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimi Sayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimi Sayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimi
Listeleme Yönetimi (Seo, Sem) Teknik temel düzey Teknik temel düzey Teknik orta düzey Teknik orta düzey Teknik orta düzey
Dijital Medya ve Pazarlama İçin Kurulumlar 1 alanda 1 alanda 4 alanda 7 alanda 11 alanda
Sosyal Medya Hesap Kurulumları 2 alanda 2 alanda 4 alanda 4 alanda 5 alanda
Pazaryeri ve Satış Kanalı Kurulumları Yok Yok 2 alanda 3 alanda 5 alanda
Dijital Denetim ve Danışmanlık 1 Saat 1 Saat 2 Saat 3 Saat 5 Saat
Kitle ve Veri Çalışmaları Temel kitle Temel kitle 2 farklı kitle 3 farklı kitle 3 farklı kitle
Google İşletme Profili Kurulumu Var Var Var Var Var
Google Analiz Kurulumu Var Var Var Var Var
Google Ads Kurulumu Kurulum Kurulum Kurulum Kurulum Kurulum
Google Diğer Araçların Kurulumu (Tag, vb.) Kurulum Kurulum Kurulum Kurulum Kurulum
Güvenli Web Sertifikası Var Var Var Var Var
Yönetim Paneli Var Var Var Var Var
Çoklu Dil Modülü Var Var Var Var Var
Yabancı Dil (Dil LTR'yse Her Dil İçin) %51 fiyat farkı %51 fiyat farkı %43 fiyat farkı %43 fiyat farkı %43 fiyat farkı
Yabancı Dil (Dil RTL'yse Her Dil İçin) %71 fiyat farkı %71 fiyat farkı %61 fiyat farkı %61 fiyat farkı %61 fiyat farkı
Fotoğraf Çekimi %7 indirimli %11 indirimli %13 indirimli %17 indirimli %23 indirimli
Video Çekimi %7 indirimli %11 indirimli %13 indirimli %17 indirimli %23 indirimli
Video Montajı %7 indirimli %11 indirimli %13 indirimli %17 indirimli %23 indirimli
Hazır Taslak Reklam Videosu %7 indirimli %11 indirimli %13 indirimli %17 indirimli %23 indirimli
Özel Reklam Videosu %7 indirimli %11 indirimli %13 indirimli %17 indirimli %23 indirimli
Sınırsız Sayfa & Yazı Ekleme Var Var Var Var Var
Ücretsiz Kullanıcı Eğitimi 30 dk. 45 dk. 90 dk. 120 dk. 150 dk.
Uzman Personel Desteği (10:30 - 17:20) 2 Saat/Aylık 2 Saat/Aylık 5 Saat/Aylık 7 Saat/Aylık 11 Saat/Aylık
Web Sitesi Teslimi 13 İş Günü 17 İş Günü 23 İş Günü 23 İş Günü 29 İş Günü

Hoşunuza gidebilir…