ALLEGRO · Web Sitesi ve Dijital Kurulum/İyileştirme Paketi

39.199,00 

ALLEGRO temposuyla web sitesi ve dijital kurulum/iyileştirme paketi web ve dijital kurulumda ortanın üstü seviyedir. Ortanın üstü seviye dijital gelişiminizde başlangıçtan ileri düzeydir. İşletme veya markanın web ile dijitali yeni öğrenmeden gelişime doğru bir ivmeyle ilerlemesini sağlar.

Adapte Dijital ortanın üstü seviye olan ALLEGRO bir çok dijital hizmeti bir arada sunar. Ortanın üstü bütçe ile dijital gelişim sağlamak, daha fazla sonuç almak isteyen işletmeler için çok uygundur. Hem performans hem dijital gelişim sağlar. Açıklamayı lütfen dikkatlice okuyun, daha geniş bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Adapte Dijital ile hemen dijitalde gelişime başlayın.

+
 • ALLEGRO · Web Sitesi ve Dijital Kurulum/İyileştirme Paketi

  39.199,00 

  Biz Sizi Arayalım

  •  Soru Sor

   ALLEGRO · Web Sitesi ve Dijital Kurulum/İyileştirme Paketi

   39.199,00 

   Soru Sor

     ... kişi şu anda ürünü inceliyor.

     Paylaş
   Güvenli AlışverişTrust

   ALLEGRO Web Sitesi ve Dijital Kurulum

   Web sitesi ve dijital kurulum isteyen müşterilerimizin web ve dijital ihtiyaçlarını Verimli Dijital Model’in ALLEGRO paketi ile karşılıyoruz. Verimli Dijital Model’i 5 seviyede sunuyoruz. İncelediğimiz hizmet ürünümüz başlangıç seviyesi olan ALLEGRO paketidir. Seviyelerin varlığı; azlık ve çokluk baskısı yaratıp sizi korkutmasın.  Orta seviyenin üstü; işletmeler veya markalar için ana ürün veya hizmete odaklanır ve hedefe ulaşabilecek şekilde dijital kurguyu üretir ve gerçekleştirilmesi için yoğun çaba gösterir.

   Adapte Dijital; web tasarım ajansı, dijital pazarlama ajansı, dijital PR ajansı ve sosyal medya ajansıdır, mesleki deneyimlerimizden elde ettiğimiz tüm bilgi ve deneyimi her pakette müşterilerimize sunuyoruz.

   ALLEGRO ve Diğer Paketlerimizin Öyküsü

   Paketlerin birbirinden farkını anlayabilmeniz için ürettiğimiz şu hikayeyi lütfen dikkatlice okuyun. Önünüzde uçsuz bucaksız bir arazi var ve bu arazide bulunan hazineyi bulmanız gerekiyor.

   ADAGIO: hazineyi bulma olasılığının yüksek olduğu en iyi özellikleri sıralar ve ona en yakın olabilecek bölgeden başlayarak adım adım çalışmalarını sürdürür.

   ANDANTE: hazineyi bulma olasılığı en yakın bölgede çalışmalarını biraz daha geniş çaplı alanda sürdürür. İşgücü ve zamanı ortaya yakın tutarak ilerler.

   MODERATO: hazineyi bulma olasılığı yüksek olduğu birden fazla bölge belirler. Çalışma alanlarında çapı daha geniş tutar ve daha az günde bitirilebilmesi için çalışma planı yapar. İstenilen hazineye biraz daha hızlı ulaşmayı amaçlar. Çalışan ve çalışma zamanını biraz daha fazla programlar.

   ALLEGRO: hazine en iyi ihtimalle şu 3 bölgededir. Bölge, çalışma alan genişliği, çalışma süresi ve çalışan sayısını ortanın üstünde programlar. Çünkü hem geniş alanda yoğun çalışmak hem de en hızlı şekilde sonuca ulaşmayı amaçlar.

   PRESTO: hazineye ulaşmak için tüm alanda çalışılması, uzman, çalışan sayısı, çalışma süresinde en yüksek seviyede ve performansta çalışmayı programlar.

   ALLEGRO Web ve Dijital Kurulum Özellikleri

   Orta seviyenin üstü hizmet paketi; işletme veya markalara tasarım, içerik yönetimi, Google Ads, Facebook Ads, Sosyal Medya, Organik Medya, Youtube Reklam ve diğer işlemleri kapsayan bir sistem kuruyoruz.

   Allegro profesyonel – kurumsal web sitesi tasarımı temelde yapılanlardan daha fazla sayfa, görsel düzenleme, ürün girişleri, yazıların yazılması, temel reklam kampanyalarının yapılması ve dijital medya altyapısının kurulmasını ifade eder. Bu düzeyde yer alacak hizmetleri teklif ve sözleşmede detaylandırıyor, bütçeye birlikte karar veriyoruz.

   Web sitesi fiyatları paketlerimizde deneyimlerimizden yola çıkarak paylaşılmıştır. Allegro sonrası paket ileri düzey ihtiyaçlara yönelik bütçe ile yönetilen paketlerdir. Web sitesi fiyatları araştırmasında olan müşterilerimiz için fiyat/hizmet dengesinde oldukça iyi fiyatlar sunmaktayız.

   Adapte Dijital

   Tüm paketlerimizi ve özelliklerini karşılaştırabilir, işiniz için uygun olanı seçebilirsiniz.

   Verimli Dijital Model her işletme ve marka için dijitalin temel taşlarını sunar: Web Sitesi Üretimi ve Yönetimi, İçerik Üretimi ve Yönetimi, Listeleme Yönetimi, Dijital Medya ve Pazarlama, Sosyal Medya Yönetimi, Pazaryeri ve Satış Kanalları Yönetimi (E-Ticaret ise), Kitle İletişim ve Yönetimi, Veri ve Müşteri Yönetimi, Dijital Denetim ve Danışmanlık. Verimli Dijital modeli kapsamlı incelemek için: https://adaptedijital.com/veridiji/verimli-dijital-model/

   Ücretlerimizde yazılımın payına çok düşük bir miktadır, alınan çoğu ücret site veya sistemde olmazsa olmaz olan içerik, görsel ve özel tasarım hizmetlerinin ücretidir.

   Fiyatlarımızı e-ticaret paketlerinin plus, özel ve diğer özelleştirilmiş hizmet paketleri ile kıyaslayabilirsiniz. Standart basit paketlerle kıyaslamanız doğru
   değerlendirmenize yardımcı olmaz.

   Bir sonraki yıl kiralama bedeli gibi aldığımız bir ücret yoktur. Yıllık hosting bedeli talep ederiz. (2022 Minimum ve Maximum Ücretlerimiz: 490-1490 TL. arasındadır.)

   Bir çok pakette bolca rakamla yazılmış, sözü edilen teknik özellikler her sistemde aşağı yukarı aynıdır. Bir sistemin sağlıklı çalışmasının standartları vardır. Mecbur olması gereken özellikler paketlerimizdeki yazılımda ve sunucu özelliklerimizde ticari ve genel kabul görmüş standartlar gereği vardır.

   Tüm paketlerimiz ve kurulumlarımız ürün/hizmet satışını yapabilecek özelliklere sahiptir. Hızdan, kapasiteye ve yönetime kadar yeterli ve fazlası vardır. Bir çok pakette bolca rakamla yazılmış, sözü edilen teknik özellikler her sistemde aşağı yukarı aynıdır. Bir sistemin sağlıklı çalışmasının standartları vardır. Mecbur olması gereken özellikler paketlerimizdeki yazılımda ve sunucu özelliklerimizde ticari ve genel kabul görmüş standartlar gereği vardır.

   İhtiyaçlarınız için
   özel teklif alabilirsiniz!

   Verimli Dijital Model Kurulum Tempo ve Ücretleri

   TempolarAdagioAndanteModeratoAllegroPresto
   Ücretler23.799,0027.799,0029.999,0039.199,0053.999,00
   TanımBaşlangıç seviyesiOrtanın altıOrtaOrtanın üstüİleri ve uzman
   Temel Ölçütüİş/saat ücretiİş/saat ücretiİş/saat ücretiİş/saat ücretiİş/saat ücreti
   Kimlere Çok Uygun?İşletme ve markasını başlangıç bütçesiyle geliştirmek isteyenler için uygunİşletme ve markasını ortanın altı bütçeyle geliştirmek isteyenler için uygunİşletme ve markasını orta bütçeyle geliştirmek isteyenler için uygunİşletme ve markasını ortanın üstü bütçeyle geliştirmek isteyenler için uygunİşletme ve markasını ileri bütçeyle geliştirmek isteyenler için uygun
   Alan Adı ve Barındırma HizmetiVarVarVarVarVar
   Marka Kimliği Tasarımı (Logo, Tipografi, Kapak vs.)1 adet logo1 adet logo2 adet logo/1 Revize2 adet logo/2 Revize2 adet logo/3 Revize
   Özelleştirilmiş (UI/UX) Web Tasarım7 sayfa9 sayfa13-17 sayfa19-23 sayfa29-31 sayfa
   Blog Yazısı700 kelime900 kelime1400 kelime1900 kelime2500 kelime
   Mobil UyumluEvetEvetEvetEvetEvet
   E-Posta Kurulumu5 Adet6 Adet7 Adet11 Adet11 Adet
   Web ve Dijital KurulumVarVarVarVarVar
   İçerik Üretimi ve YönetimiSayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimiSayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimiSayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimiSayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimiSayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimi
   Listeleme Yönetimi (Seo, Sem)Teknik temel düzeyTeknik temel düzeyTeknik orta düzeyTeknik orta düzeyTeknik orta düzey
   Dijital Medya ve Pazarlama İçin Kurulumlar1 alanda1 alanda4 alanda7 alanda11 alanda
   Sosyal Medya Hesap Kurulumları2 alanda2 alanda4 alanda4 alanda5 alanda
   Pazaryeri ve Satış Kanalı KurulumlarıYokYok2 alanda3 alanda5 alanda
   Dijital Denetim ve Danışmanlık1 Saat1 Saat2 Saat3 Saat5 Saat
   Kitle ve Veri ÇalışmalarıTemel kitleTemel kitle2 farklı kitle3 farklı kitle3 farklı kitle
   Google İşletme Profili KurulumuVarVarVarVarVar
   Google Analiz KurulumuVarVarVarVarVar
   Google Ads KurulumuKurulumKurulumKurulumKurulumKurulum
   Google Diğer Araçların Kurulumu (Tag, vb.)KurulumKurulumKurulumKurulumKurulum
   Güvenli Web SertifikasıVarVarVarVarVar
   Yönetim PaneliVarVarVarVarVar
   Çoklu Dil ModülüVarVarVarVarVar
   Yabancı Dil (Dil LTR'yse Her Dil İçin)%51 fiyat farkı%51 fiyat farkı%43 fiyat farkı%43 fiyat farkı%43 fiyat farkı
   Yabancı Dil (Dil RTL'yse Her Dil İçin)%71 fiyat farkı%71 fiyat farkı%61 fiyat farkı%61 fiyat farkı%61 fiyat farkı
   Fotoğraf Çekimi%7 indirimli%11 indirimli%13 indirimli%17 indirimli%23 indirimli
   Video Çekimi%7 indirimli%11 indirimli%13 indirimli%17 indirimli%23 indirimli
   Video Montajı%7 indirimli%11 indirimli%13 indirimli%17 indirimli%23 indirimli
   Hazır Taslak Reklam Videosu%7 indirimli%11 indirimli%13 indirimli%17 indirimli%23 indirimli
   Özel Reklam Videosu%7 indirimli%11 indirimli%13 indirimli%17 indirimli%23 indirimli
   Sınırsız Sayfa & Yazı EklemeVarVarVarVarVar
   Ücretsiz Kullanıcı Eğitimi30 dk.45 dk.90 dk.120 dk.150 dk.
   Uzman Personel Desteği (10:30 - 17:20)2 Saat/Aylık2 Saat/Aylık5 Saat/Aylık7 Saat/Aylık11 Saat/Aylık
   Web Sitesi Teslimi13 İş Günü17 İş Günü23 İş Günü23 İş Günü29 İş Günü
   TempolarAdagioAndanteModeratoAllegroPresto
   Ücretler23.799,0027.799,0029.999,0039.199,0053.999,00
   TanımBaşlangıç seviyesiOrtanın altıOrtaOrtanın üstüİleri ve uzman
   Temel Ölçütüİş/saat ücretiİş/saat ücretiİş/saat ücretiİş/saat ücretiİş/saat ücreti
   Kimlere Çok Uygun?İşletme ve markasını başlangıç bütçesiyle geliştirmek isteyenler için uygunİşletme ve markasını ortanın altı bütçeyle geliştirmek isteyenler için uygunİşletme ve markasını orta bütçeyle geliştirmek isteyenler için uygunİşletme ve markasını ortanın üstü bütçeyle geliştirmek isteyenler için uygunİşletme ve markasını ileri bütçeyle geliştirmek isteyenler için uygun
   Alan Adı ve Barındırma HizmetiVarVarVarVarVar
   Marka Kimliği Tasarımı (Logo, Tipografi, Kapak vs.)1 adet logo1 adet logo2 adet logo/1 Revize2 adet logo/2 Revize2 adet logo/3 Revize
   Özelleştirilmiş (UI/UX) Web Tasarım7 sayfa9 sayfa13-17 sayfa19-23 sayfa29-31 sayfa
   Blog Yazısı700 kelime900 kelime1400 kelime1900 kelime2500 kelime
   Mobil UyumluEvetEvetEvetEvetEvet
   E-Posta Kurulumu5 Adet6 Adet7 Adet11 Adet11 Adet
   Web ve Dijital KurulumVarVarVarVarVar
   İçerik Üretimi ve YönetimiSayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimiSayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimiSayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimiSayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimiSayfa ve yazı sayısına göre özel ve özgün içerik üretimi
   Listeleme Yönetimi (Seo, Sem)Teknik temel düzeyTeknik temel düzeyTeknik orta düzeyTeknik orta düzeyTeknik orta düzey
   Dijital Medya ve Pazarlama İçin Kurulumlar1 alanda1 alanda4 alanda7 alanda11 alanda
   Sosyal Medya Hesap Kurulumları2 alanda2 alanda4 alanda4 alanda5 alanda
   Pazaryeri ve Satış Kanalı KurulumlarıYokYok2 alanda3 alanda5 alanda
   Dijital Denetim ve Danışmanlık1 Saat1 Saat2 Saat3 Saat5 Saat
   Kitle ve Veri ÇalışmalarıTemel kitleTemel kitle2 farklı kitle3 farklı kitle3 farklı kitle
   Google İşletme Profili KurulumuVarVarVarVarVar
   Google Analiz KurulumuVarVarVarVarVar
   Google Ads KurulumuKurulumKurulumKurulumKurulumKurulum
   Google Diğer Araçların Kurulumu (Tag, vb.)KurulumKurulumKurulumKurulumKurulum
   Güvenli Web SertifikasıVarVarVarVarVar
   Yönetim PaneliVarVarVarVarVar
   Çoklu Dil ModülüVarVarVarVarVar
   Yabancı Dil (Dil LTR'yse Her Dil İçin)%51 fiyat farkı%51 fiyat farkı%43 fiyat farkı%43 fiyat farkı%43 fiyat farkı
   Yabancı Dil (Dil RTL'yse Her Dil İçin)%71 fiyat farkı%71 fiyat farkı%61 fiyat farkı%61 fiyat farkı%61 fiyat farkı
   Fotoğraf Çekimi%7 indirimli%11 indirimli%13 indirimli%17 indirimli%23 indirimli
   Video Çekimi%7 indirimli%11 indirimli%13 indirimli%17 indirimli%23 indirimli
   Video Montajı%7 indirimli%11 indirimli%13 indirimli%17 indirimli%23 indirimli
   Hazır Taslak Reklam Videosu%7 indirimli%11 indirimli%13 indirimli%17 indirimli%23 indirimli
   Özel Reklam Videosu%7 indirimli%11 indirimli%13 indirimli%17 indirimli%23 indirimli
   Sınırsız Sayfa & Yazı EklemeVarVarVarVarVar
   Ücretsiz Kullanıcı Eğitimi30 dk.45 dk.90 dk.120 dk.150 dk.
   Uzman Personel Desteği (10:30 - 17:20)2 Saat/Aylık2 Saat/Aylık5 Saat/Aylık7 Saat/Aylık11 Saat/Aylık
   Web Sitesi Teslimi13 İş Günü17 İş Günü23 İş Günü23 İş Günü29 İş Günü
   Close Sepet
   Close Favorilerim
   Son Baktıkların Close
   Close

   Close

   İletişime Geçin

   +90 (212) 909 80 08

   Google Premier Partner Designation
   is reserved for the top 3% of participating organizations. SEO services are not verified or endorsed by Google.

   ©2023 Adapte Digital | Tüm Hakları Saklıdır.

   ADAPTE DİJİTAL
   Kategoriler