En Yeni Canlıya Alınan Projeler

Web sitesi tasarımı ve dijital varlık geliştirme çalışmaları ve dijital danışmanlık yaptığımız seçilmiş müşterilerimiz.

Elkateks, yurt içi ve yurt dışı geniş ürün yelpazesiyle toptan kumaş ürünleri satan köklü bir firma. Verimli Dijital Model ile dijital danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Sabun Fabrikam, kişiye özel üretimden toptan satışa, kurumsal hediye sabunlarından aromaterapi ürünlerine kadar geniş bir yelpazede hizmet sunan bir firma.

Beylikdüzü Kozmetik, kadın, erkek ve çocukların saç ve cilt bakım ihtiyaçlarını karşılamak için en kaliteli ve sağlıklı ürünlerin satıldığı e-ticaret sitesi.

2023' Yılında Canlıya Alınan Seçilmişler

2023 yılının tamamında web sitesi tasarımı ve dijital varlık geliştirme çalışmaları ve dijital danışmanlık yaptığımız seçilmiş müşterilerimiz.

Ledbox City, yurt içi işletmelere özel led aydınlatmalı tabelalar tasarlıyor ve üretiyor. Verimli Dijital Model ile markamızın yurt içi bilinirlik ve satışını arttırıyoruz.

Mobilya Montaj Ustası, ev ve ofisleriniz için ihtiyaç duyduğunuz mobilya montajı hizmetini, hızlı ve etkin bir biçimde montaj hizmeti sunan bir firmadır. Verimli Dijital Model ile dijital danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Gmways, uzun yılların getirdiği sektör tecrübemizle yeni nesil ambalaj çözümleri ile katma değerli satış yapmak isteyen girişimciler ve firmalar için modern, şık ambalajlar tasarlıyor bir firmadır. Verimli Dijital Model ile dijital danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Mia Proje,  yurt dışında konut sahibi olmak veya yatırım yapmak isteyen müşterilerine, dünyanın dört bir yanında özel konut projeleri ile lüks ve konforlu evleri başarılı bir şekilde teslim eden bir inşaat firmasıdır.

Renk Kaplama, doğal ve yapay ahşap kaplama ürünleri ve  yapı malzemeleri üretim, satışı yapan bir firmadır. Verimli Dijital Model ile dijital danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Birlik Grup İnşaat  2.000’in üzerinde konut, otel ve ofis projelerini başarılı bir şekilde teslim eden seçkin inşaat firmalarındandır. Verimli Dijital Model ile firmamıza hedeflediği bölgelerde bilinirlik ve amacına uygun kazanımlar sağlıyoruz.

Trifour Giyim, yurtdışı ve yurtiçi giyim sektöründe çok adetli ürün üreten bir firma. Web ve dijital pazarlama için işletme ile birlikte çalışıyoruz.

 

Lumochem, tekstil kimyasal, boya ve masterbatch firmaları için global olarak ham madde tedariği yapan bir firmadır. Adapte Dijital dijital web ajansı olarak müşterimizin web tasarım ve dijital operasyonlarını yönetiyoruz.

Türkiye’de çubuk sürücü imalatını başlatan, pazar lideri %100 yerli sermayeli RED MAKİNE. Verimli Dijital Model ile web ve dijital danışmanlık ajansı hizmetleri veriyoruz.

Sema Kumrulu Akademi, okuma, okuma becerileri, hızlı okuma ve okuma kültürü konularında hizmet veren bir firmadır. Adapte Dijital dijital web ajansı olarak müşterimizin web tasarım ve dijital operasyonlarını yönetiyoruz. 

Triochem, tekstil kumaşları için kimyasal üretimi ve satışı yapan bir firmadır. Adapte Dijital dijital web ajansı olarak müşterimizin web tasarım ve dijital operasyonlarını yönetiyoruz. 

Geylani, orman ürünleri ve yapı malzemleri üretim/tedarik işletmesidir. İşletmeden işletmeye dijital pazarlama, dijital PR operasyonlarını yöneten dijital danışmanlık ajansıyız. 

Signature Groupe, bir çok farklı sektörde ithalat-ihracat yapan bir işletmedir. Adapte Dijital dijital web ajansı olarak müşterimizin web tasarım ve dijital operasyonlarını yönetiyoruz.

Karawan Care, cilt ürünleri üreten kozmetik markasıdır. Verimli Dijital Model ile web sitesi, içerik üretim, geliştirme ve yönetimi, başlangıç aylarında reklam, sosyal medya ile bilinirlik ve satış sağladık.

Trionel Tekstil, tekstil için kumaş üretimi ve satışı yapan bir firmadır. Adapte Dijital dijital web ajansı olarak müşterimizin web tasarım ve dijital operasyonlarını yönetiyoruz.

Lightcri, yurt dışı işletmelere özel aydınlatma projeleri tasarlıyor ve üretiyor. Verimli Dijital Model ile markamızın yurt dışı bilinirlik ve satışını arttırıyoruz.

London Translate, Londra merkezli uzman tercüman kadrosu ile kaliteli hizmet vermektedir.  Verimli Dijital Model ile web sitesi, içerik yönetimi ve kurumsal bilinirlik sağlıyoruz.

Visa Booking, tüm vize işlemleriniz için kaliteli hizmet vermektedir. Verimli Dijital Model ile web sitesi, içerik yönetimi ve kurumsal bilinirlik sağlıyoruz.

Beylikdüzü Koltuk Döşeme, Verimli Dijital ile Adapte Dijital dijital web ajansı olarak müşterimizin web tasarım ve dijital operasyonlarını yönetiyoruz.

Kozmanya, kozmetik markalarının ve ürünlerin bir araya geldiği kozmetik cumhuriyetidir. Web tasarımından marka bilinirliğine dijital danışmanlık ajansı olarak hizmet veriyoruz.

Dumanlar Nakliyat, tomruk, kereste, parsiyel ve ağır yük taşımacılığı alanında uzmanlaşmış bir nakliye şirketi olarak faaliyet gösteren bir firmadır. Adapte Dijital dijital web ajansı olarak müşterimizin web tasarım ve dijital operasyonlarını yönetiyoruz. 

Edubooking, Londra merkezli öğrenci ve eğitim kurumlarını buluşturan listeleme projesidir. Dijital web ajansı olarak müşterimizin web tasarım ve dijital operasyonlarını yönetiyoruz.

Kent Tesisat, Verimli Dijital ile Adapte Dijital dijital web ajansı olarak müşterimizin web tasarım ve dijital operasyonlarını yönetiyoruz.

Sevim Spor Kompleksi, Verimli Dijital ileAdapte Dijital dijital web ajansı olarak müşterimizin web tasarım ve dijital operasyonlarını yönetiyoruz.

Başlangıçtan Bugüne Seçilmiş Projeler

Verimli Dijital Model kullanarak geliştirdiğimiz dijital pazarlama referanslarımızdan seçilmiş örnekler.

Sonled, yurt içi ve yurt dışı kapsamlı, işletmelere özel aydınlatma projeleri tasarlıyor ve üretiyor. Verimli Dijital Model ile web sitesi, içerik yönetimi ve kurumsal bilinirlik sağlıyoruz.

Lambavar, yurt içi kapsamlı, işletmelere özel aydınlatma projeleri tasarlıyor ve üretiyor. Verimli Dijital Model ile web sitesi, içerik yönetimi ve kurumsal bilinirlik sağlıyoruz.

Armonia, İstanbul’un bir çok ilçesinde düğün, davet ve organizasyon mekanları işleten bir markadır. Verimli Dijital Model ile web sitesi, içerik yönetimi ve kurumsal bilinirlik sağlıyoruz.

Düğün Burada, düğün mekanından düğün yazılarına her şeyin olacağı listeleme projesidir. Projenin kurulumu ve temelini atıp, işletmeye devrettik, işletme yönetiminde devam ediyor.

Vizyon Tekstil, tekstil için kumaş ve iplik üretimi yapan bir firmadır. Adapte Dijital dijital web ajansı olarak müşterimizin web tasarım ve dijital operasyonlarını yönetiyoruz.

Süslü Collection, el yapımı ve özel tasarım bebek, gelin, damat düğün veya tören ürünlerini üretiyor. Verimli Dijital Model ile markamızın hem yurt içi-yurt dışı bilinirlik ve satışını arttırıyoruz.

Jess Diamond, pırlanta ve altın takı markasıdır. Markamız için web sitesi kurulumundan itibaren web ve dijital pazarlama çalışmalarında marka sahibi işletme ile birlikte çalıştık.
Mixxit Turkey, Avrupa’nın iyi hazır giyim markaları için Türkiye’de danışmanlık veren etkili ve üretken bir markadır. Verimli Dijital Model Mixxit Turkey için yeni müşteriler buluyor.

Türkan Baykuş, bizce eşsiz ürünler üreten üreticiden daha ziyade bir sanatçıdır. Üretimlerini inceleyince sizde hak vereceksiniz. Web ve dijital çalışmalarında çözüm ortaklığımız sürüyor.

Mezeköy, Keyifli yemeklerin taptaze mezeleri . Verimli Dijital Model ile web sitesi, içerik üretim, geliştirme ve yönetimi, başlangıç aylarında reklam, sosyal medya ile bilinirlik ve satışlarını arttırıyoruz.

Pratikya.com, ev & yaşam kategorisi, robotik ve yeni nesil ürünler başta olmak üzere pratik çözümler sunuyor. Verimli Dijital Model ile dijital danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Bence Kirala, Türkiye’nin ilk kiralama platformudur. Yazılım, tasarım ve içerik çalışmaları ile projeyi müşterimiz adına yönetiyoruz. Türkiye’nin lider projeleri…

Orasil, geri dönüşümden elde ettiği ekolojik silgi, silme ve parça bez ile temizlik ürünleri sunuyor. Verimli Dijital Model ile dijital danışmanlık hizmeti veriyoruz.

E-Bağcı, geri dönüşümden elde ettiği ekolojik ürünleri bağ, fidan ve meyvecilere bağlama ürünleri olarak sunuyor. Verimli Dijital Model ile markanın dijital danışmanlığını yapıyoruz.

Vizyonshop, yapı markettir. Geri dönüşümden elde edilen temizlik, bağ, bahçe ürünlerini satmaktadır. Verimli Dijital Model ile web sitesi, içerik yönetimi ile bilinirlik ve satış sağlıyoruz.

Forest Yapı, orman ürünleri ve yapı malzemeleri üretim/tedarik işletmesidir. İşletmeden işletmeye dijital pazarlama ve dijital PR operasyonlarını yöneten dijital danışmanlık ajansıyız.

Ekvator Orman, orman ürünleri ve yapı malzemleri üretim/tedarik işletmesidir. İşletmeden işletmeye dijital pazarlama, dijital PR operasyonlarını yöneten dijital danışmanlık ajansıyız. 

Soğutma Ustası, soğuk hava deposu, soğuk oda, market ve ticari soğutma sistemleri kuran ve servis veren işletmedir. Verimli Dijital Model ile dijital danışmanlık hizmeti veriyoruz.
Elka Kapitone, kapitone üretiminde yılların firmasıdır. Eşsiz bir desen havuzuna sahiptir. Verimli Dijital Model ile dijital danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Önlüks, konusunda Türkiye lideridir diyebiliriz. Kişiye, işletmeye ve markaya özel, önlükler tasarlıyor. Verimli Dijital Model ile dijital danışmanlık hizmeti verdik.

Kapalı Havuz, Beylikdüzü bölgesinde yüzme havuzu başta olmak üzere spor kompleksidir. Verimli Dijital Model ile dijital danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Es Tea Çay, eşsiz lezzetiyle Türkiye’nin bilinen markalarının arasından sıyrılması için çalışıyoruz. Verimli Dijital Model ile kurumsal, marka, bilinirlik ve marketinden satışlarını arttırıyoruz.

Tadilatçılar, tadilat hizmeti veren firmaların bir arada hizmet verdiği girişimdir. Bir çok hizmeti kaliteli şekilde alabilirsiniz. Verimli Dijital Model ile dijital danışmanlık yapıyoruz.

Tesisat ve Tamir, tesisat ve tamir sektörünün pazaryeri gibidir. Aranan bir çok hizmeti bulabilirsiniz. Verimli Dijital Model ile dijital danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Texpin, tekstil geri dönüşümü endüstriyel uygulamalar için çivili hassas mühendislik ürünleri üreten bir firmadır. Verimli Dijital Model ile kurumsal, marka, bilinirliklerini arttırıyoruz.

Elora, son derece kaliteli kumaşlardan örgü iplikleri üreten ve satan bir firmadır. Verimli Dijital Model ile dijital danışmanlık yapıyoruz.

Gelişimine Katkıda Bulunduğumuz Müşterilerimiz

 Geliştirdiğimiz ve dijital pazarlama referanslarımızdan seçilmiş örnekler.

Referans-2 56
Referans-2 57
Referans-2 58
Referans-2 59
Referans-2 60
Referans-2 61
Referans-2 38
Referans-2 63
Referans-2 64
Referans-2 65
Referans-2 66
Referans-2 67
Referans-2 68
Referans-2 69
Referans-2 70
Referans-2 71
Referans-2 72
Referans-2 73
Referans-2 74
Referans-2 75
Referans-2 76

Çıraklarımızı Geliştirdiğimiz Projelerimiz

Bir web sitesi ve dijital varlık geliştirilmesinde çıraklarımızdan kıdemli yardımcısı uzmanlarımızı geliştirmek için çalıştığımız projelerimiz.

Keratin Market, keratin veya saç bakımı ürünleri satışı yapacak olanlar için oldukça uygun bir domain ve sitedir. Site 2019 yılından itibaren çalışmaktadır. İyileştirmesi yapılınca istenilen performansa hızlıca ulaşacaktır. Web sitesi satın alınmaya hazırdır.

Sampuanix.com şampuanlar satmayı hayal eden çok güzel bir projedir. Piyasada geçen bir çok şampuan siteye girilmiştir. Site üzerine çalışıldığında hemen istenileni vermeye başlayabilir. Kozmetik projesi arayanlar için iyi bir satılık web sitesi olabilir.

Derman Aktar, aktar ve doğal ürünler satmak istiyorsanız hem domain hem de çalışmış olmasından dolayı tercih edebilirsiniz. Tasarımını istediğiniz özelliklerde geliştirir teslim ederiz. Web sitesi hazır ve sağlam temellidir. Detaylar için bizi arayabilirsiniz.

Doğal Yağım, anahtar kelime domainidir. Bu site ile doğal yağı odağınıza alıp diğer doğal olan bir çok ürünü kolaylıkla satabilirsiniz. Kelimeden hemen ziyaret çekebilirsiniz. Hem reklam hem de organik performansı yüksek olur.

Oyuncuya.com, anahtar kelimeden ve hedef kitleden oluşan geleceği olan bir projedir. Bu site ile oyun ve oyuncu ihtiyaçları üzerine ürün satabilirsiniz. Oyuncu kitlesinin uğrak alanı yapabilmek çok kolaydır. Kelimeden hemen ziyaret çekebilirsiniz. Hem reklam hem de organik yüksek performans yakalayabilirsiniz.

Dijitalciler, sitesini yaşama geçirmemizin ana odağı hem kitlede hem üründe hakim bir proje ortaya koyabilmekti. Yepyeni bir alana dahil olmak isteyenler için kaçırılmayacak bir projedir. Hem blog, hem e-ticaret, hem de kitle oluşum projesi olarak devam ettirilebilir. anahtar kelime domainidir.

Kendin Yap Marketi, kendin yap kelimesi ve akımı üzerine kurulmuştur. Kendin Yap kavramı batıda çok gelişmişken ülkemizde yolunun en başındadır. En başında olmasına rağmen tüm işe yarar kelimelerinin hacmi yüksektir. Proje hakkında geniş bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Peyzajcılar, bu proje peyzaj kelimesini odağına alıp peyzajcılar kitlesiyle yakınlık, aidiyet kurma üzerine kuruldu. Peyzajcılık üzerine biraz araştırma yapmak değerini anlamanıza yardımcı olacaktır. Çalışmanın niteliği, geleceği ve diğer bilgiler için bizi arayabilirsiniz.

Kendinyapcilar, kendin yap kelimesi, akımı ve kitlesi üzerine kurulmuştur. Kendin Yap kavramı batıda çok gelişmişken ülkemizde yolunun en başındadır. En başında olmasına rağmen tüm işe yarar kelimelerinin hacmi yüksektir. Proje hakkında geniş bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Wellofito, welness, fitness, fitoterapi üzerine kurulmuş tüm detaylarıyla hazır bir web site projesidir. Bu site ile iyiliği, doğal ürünleri odağınıza alıp diğer doğal olan bir çok ürünü kolaylıkla satabilirsiniz. İyilik, esenlik üzerinden kitleler üretip, kitleler yönetebilirsiniz. Detaylar için lütfen bizi arayın.

Buyingo, çok yaşlı bir domaine sahiptir. Bu web sitesi bizim çok eski bir e-ticaret projemizdir. Şimdi domainde yurtdışına ürün satabilecek bir yapı kuruludur. Yurtdışına ürün satmak isteyenler için iyi bir seçim olabilir. Site için bizi arayabilirsiniz.

Filtreler, bu hazır web sitesi projesi filtreler üzerinedir. Çok geniş çaplı ve etkileyici bir projedir. Projenin etki alanı, dönüşüm tahminleri ve nasıl geliştirilirse inanılmaz değerliliği konusunda bizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Proje hakkında kapsamlı ve detaylı konuşmak için lütfen bizi arayın.
Dijital Etki, dijital ile başlayan domainlerin ne kadar öenmli olduğunu bilenler için oldukça değerlidir. Tam bir anahtar kelime ve kitle domainidir. Bu siteyi blogtan, e-ticarete, e-dergiye, dijital ürünler mağazasına çevirebilirsiniz. Kelimeden hemen ziyaret çekebilirsiniz.
Saç Uzmanım, anahtar kelime domainidir. Bu site ile saç üzerine bir çok şey yapabilirsiniz. Biz projeyi 3 hedef gelir modeli üzerine tasarladık. Bu modeller sitede yoğun çalışma ile geliştirildiğinde çok değerli sonuçlar sağlar. Proje üzerine görüşmek için bizi arayabilirsiniz.
Robot Uzmanı, blog, e-ticaret, kitle alanı üzerine geliştirmiş güzel bir proje web sitesidir. Bu siteyi blogtan, e-ticarete, e-dergiye, dijital ürünler mağazasına çevirebilirsiniz. Kelimeden hemen ziyaret çekebilirsiniz.
Elemantor, eleman bulma sitesidir. Bu siteyi blogtan, e-ticarete, e-dergiye, dijital ürünler mağazasına çevirebilirsiniz. Kelimeden hemen ziyaret çekebilirsiniz. Proje üzerine görüşmek için bizi arayabilirsiniz.
Elektronikya, anahtar kelime domainidir. Bu site ile elektronik olan bir çok ürünü kolaylıkla satabilirsiniz. Kelimeden hemen ziyaret çekebilirsiniz. Hem reklam hem de organik performansı yüksek olur.
Saç Uzatan, anahtar kelime domainidir. Saç uzatma kadınları arasında oldukça önemli bir konudur. Blog, e ticaret web sitesi olarak değerlendirmek bir çok dönüş sağlar. Bu site ile doğal olan bir çok ürünü kolaylıkla satabilirsiniz. Kelimeden hemen ziyaret çekebilirsiniz. Hem reklam hem de organik performansı yüksek olur.

Tırnak Bakım Yağı, anahtar kelime domainidir. Bu site ile tırnak bakım ürünlerini kolaylıkla satabilirsiniz. Kelimeden hemen ziyaret çekebilirsiniz. Hem reklam hem de organik performansı yüksek olur.

Saç Bakım Yağı, anahtar kelime domainidir. Bu site ile bir çok saç bakım ürününü kolaylıkla satabilirsiniz. Kelimeden hemen ziyaret çekebilirsiniz. Hem reklam hem de organik performansı yüksek olur.

Ağda Marketi, anahtar kelime domainidir. Bu site ile ağda ve bakım ürünlerini kolaylıkla satabilirsiniz. Kelimeden hemen ziyaret çekebilirsiniz. Hem reklam hem de organik performansı yüksek olur.
Led Xeon Far,anahtar kelime domainidir. Bu site ile bir çok led, xenon, far ve oto ürününü kolaylıkla satabilirsiniz. Kelimeden hemen ziyaret çekebilirsiniz. Hem reklam hem de organik performansı yüksek olur.
Iyikiralik.com kiralamayı hayal eden çok güzel bir projedir. Piyasada geçen bir çok şampuan siteye girilmiştir. Site üzerine çalışıldığında hemen istenileni vermeye başlayabilir. Kiralama üzerine proje arayanlar için iyi bir satılık web sitesi olabilir.
Keyifbox, anahtar kelime domainidir. Bu site ile keyifli bir çok içeriği yayınlayablirsiniz. Kelimeden hemen ziyaret çekebilirsiniz. Hem reklam hem de organik performansı yüksek olur.
Robotuma, anahtar kelime domainidir. Bu site ile bir çok robot ürünü kolaylıkla satabilirsiniz. Kelimeden hemen ziyaret çekebilirsiniz. Hem reklam hem de organik performansı yüksek olur.
Gümüş Ürünler, anahtar kelime domainidir. Bu site ile bir çok gümüş ürünü kolaylıkla satabilirsiniz. Kelimeden hemen ziyaret çekebilirsiniz. Hem reklam hem de organik performansı yüksek olur.
Eğitim Araçların, anahtar kelime domainidir. Bu site ile bir çok eğitim araçları ürünü kolaylıkla satabilirsiniz. Kelimeden hemen ziyaret çekebilirsiniz. Hem reklam hem de organik performansı yüksek olur.
Makyaj Malzemelerin, makyaj ürünleri satışı yapacak olanlar için oldukça uygun bir domain ve sitedir. İyileştirmesi yapılınca istenilen performansa hızlıca ulaşacaktır.
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sepet
Favorilerim
Son Baktıkların
Kategoriler
Parolayı Öğrenin
Kişisel verilerinizi kullanımı (e-posta adresi, telefon vb.)
*Formu doldurup ve kişisel verilerinizi vererek, Adapte Dijital’den veya Adapte Dijital’in araştırma ortaklarından bu projeyle ilgili e-postalar ve aramaları almayı kabul etmiş olursunuz. Bilgileri kullanmamıza izin vermiş olursunuz.