• E-Ticaret Yönetimi Eğitimi 19.799,00 

  E-Ticaret Yönetimi Eğitimi, Adapte Dijital genel hizmetler dışında sadece E-Ticaret Yönetimi Eğitimi almak isteyenler için sunuldu. Hizmet paketimiz makul ve işe yarar ölçekte operasyonlara göre sunuluyor. Fayda/Fiyat oranın yüksek performanslı bir hizmettir.

 • Adapteprof, Dijital Pazarlama Kurulumu, Veri Odaklı Dijital Tanıtım Temeli

  Adapteprof, Dijital Pazarlama Kurulumu paket halinde sunduğumuz işe yarar çözümlerdir. Veri odaklı dijital pazarlama çalışmalarının temelidir. Bu aşamadan başladığınız dijital süreç size bir çok olanak tanır.

  Web tasarım ve dijital pazarlama için bütçeniz az ve iyi bir başlangıç yapmak istiyorsanız bu paketi satın alabilirsiniz.

  Çözüm paketi özelliklerini incelemek isterseniz açıklama ve özellikler bölümünü detaylı inceleyin. Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

  Dijital pazarlama hizmeti sayfamızdan detaylı inceleme yapabilirsiniz.

 • Esite Adagio – E-Ticaret Sitesi / Sistemi Çalışma Planı

  Esite Adagio (Adacyo); e-ticaret sitenizin tasarımsal ve ana işlerinin tamamlandığı bir pakettir. Esite Adagio, e-ticaret paketlerimizin içerisinde en temel çalışmaların temkinli bir bütçe ile gerçekleştirildiği çalışma planıdır.

  Adapte Dijital Esite Adagio çalışma planını düşük tempolu bir müzik dinletisi olarak düşünebilirsiniz. Esite Adagio; potansiyel müşterilerine erişip, satış yapmaya başlamak isteyenler için uygundur.

  Aşağıdaki özellikler ve açıklama kısmında daha çok detay var, okuyabilirsiniz ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Web tasarım paketleri için genel sayfamızı inceleyebilirsiniz.

  Dijital pazarlama hizmeti sayfamızdan hizmet ve paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

 • Esite Andante – E-Ticaret Sitesi / Sistemi Çalışma Planı

  Esite Andante (AndaNnte); e-ticaret sitesi veya sisteminde ihtiyacınız olan temellerin bulunduğu yavaştan az hızlı dönüşümler elde edebileceğiniz planlamadır.

  Sisteminizi oturtup dönüşümler ile büyümek isteyenlere uygundur.

  Adapte Dijital Esite Andante paketi hakkında merak ettiklerinizi aşağıda okuyabilir aklınıza takılanlar için bizi arayabilirsiniz.

  Web tasarım paketleri için genel sayfamızı inceleyebilirsiniz.

  Dijital pazarlama hizmeti sayfamızdan hizmet ve paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

 • Esite Moderato – E-Ticaret Sitesi / Sistemi Çalışma Planı

  Esite Moderato (Moderatov); e-ticaret siteniz için orta ivmede bir hız ve etkileşim almanız için hazırlanmış bir pakettir. Diğer e-ticaret paketlerimizden farklı olarak Esite Moderato’da orta ölçekli bütçeler yönetilir ve temel çalışmalar orta ölçekte detaylandırılır.

  Esite Moderato çalışma planımızı temponun yavaş yavaş arttığı bir müzik gibi düşünebilirsiniz. Sizde beklentilerinizin karşılandığı ve etkileşimlerinizin gün geçtikçe arttığı bir e-ticaret sitesi hayal ediyorsanız Esite Moderato çok uygun.

  Adapte Dijital Esite Moderato paketi hakkında merak ettiklerinizi aşağıda okuyabilir aklınıza takılanlar için bizi arayabilirsiniz.

  Web tasarım paketleri için genel sayfamızı inceleyebilirsiniz.

  Dijital pazarlama hizmeti sayfamızdan hizmet ve paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

 • Esite Allegro – E-Ticaret Sitesi / Sistemi Çalışma Planı

  Esite Allegro (Ellogro); e-ticaret sitesi ve sistemi için gerekli araçların kurulumu ve hızlı dönüşümler sağlayacak çalışmaların hepsini kapsar. Hızlı dönüşümlerin canlı bir tempoya dönüştüğü bu çalışma neşeli bir müzik eşliğinde ilerlemek isteyenlerin tercihidir.

  Esite Allegro özellikleri ve planlaması hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki açıklamaları okuyabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak ve soru sormak için ise hemen bizi arayın.

  Web tasarım paketleri için genel sayfamızı inceleyebilirsiniz.

  Dijital pazarlama hizmeti sayfamızdan hizmet ve paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

 • Esite Presto – E-Ticaret Sitesi / Sistemi Çalışma Planı

  Esite Presto (Presto); e-ticaret siteniz için tüm çalışmaların en detaylı şekilde yapıldığı ve geniş bütçelerin yönetildiği bir çalışma planıdır. Etkileşimlerin ve tasarımın diğer paketlerimizden farkı daha detaylı ve tüm araçların kullanılarak planlanmış olmasıdır.

  Yüksek tempoda bir müzikte orkestranın enstrümanları kullanımı gibi düşünebilirsiniz. Eğer geniş bütçelerle bir e-ticaret sitesi sahibi olmak istiyorsanız Esite Presto çalışma planımız sizler için çok uygundur.

  Esite Presto paketimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki açıklamaları okuyabilirsiniz. 

  Daha fazla bilgi almak ve sorularınızı sormak için lütfen çekinmeden bizi arayın.

  Web tasarım paketleri için genel sayfamızı inceleyebilirsiniz.

  Dijital pazarlama hizmeti sayfamızdan hizmet ve paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Close Sepet
Close Favorilerim
Son Baktıkların Close
Close

Close
Menü
Kategoriler