• Sosyal Medya Danışmanlığı Paketi 19.799,00 

  Sosyal Medya Danışmanlığı Paketi, Adapte Dijital genel hizmetler dışında sadece Sosyal Medya Danışmanlığı hizmeti almak isteyenler için sunuldu. Hizmet paketimiz makul ve işe yarar ölçekte operasyonlara göre sunuluyor. Fayda/Fiyat oranın yüksek performanslı bir hizmettir.

 • Sosyal Medya Eğitimi 19.799,00 

  Sosyal Medya Eğitimi , Adapte Dijital genel hizmetler dışında sadece Sosyal Medya Eğitimi hizmeti almak isteyenler için sunuldu. Hizmet paketimiz makul ve işe yarar ölçekte operasyonlara göre sunuluyor. Fayda/Fiyat oranın yüksek performanslı bir hizmettir.

 • Some Moderato – Sosyal Medya Pazarlaması ve Yönetimi Çalışma Planı

  Some Moderato (Some Moderatov); Sosyal Medya Pazarlama ve Yönetiminin orta hızda dönüşümler alarak ilerlediği pakettir. Orta hızda dönüşümler almak, hızlı dönüşümlerin temelini sağlayabilir.

  Sosyal Medyanın pazarlamadaki önemli etkisini orta bir tempoda dönüşüm alarak yakalamak, hızlı temponun da adımını atmak isteyenler için uygundur.

  Some Moderato’da neler yapıyoruz sizler için aşağıda anlattık. Daha fazlası için bizi mutlaka aramalısınız.

  Dijital pazarlama hizmeti sayfamızdan hizmet ve paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

 • Some Allegro – Sosyal Medya Pazarlaması ve Yönetimi Çalışma Planı

  Some Allegro (Some Ellogro); Sosyal Medya kanallarınız için yapılan çalışmalarla hızlı dönüşümler alacağınız çalışma paketidir. Kitlelerinize ulaşarak “hızlı” dönüşümler ile ilerlemeniz için uygundur.

  Hızlı dönüşümler alman sosyal medya kanallarınızı aktif bir hale getirecek ve beklediğiniz dönüşümleri destekleyecektir. Platformlardaki dönüşümleri hızlı bir şarkının eğlenceli nakaratı gibi düşünebilirsiniz.

  Some Allegro hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıya inebilirsiniz. Aklınıza takılanlar içinse bizi mutlaka aramalısınız.

  Dijital pazarlama hizmeti sayfamızdan hizmet ve paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

 • Some Presto – Sosyal Medya Pazarlaması ve Yönetimi Çalışma Planı

  Some Presto (Some Presto); Sosyal Medya Pazarlama ve Yönetiminin yüksek hızda dijital dönüşümler aldığı çalışmadır. Sosyal medya platformlarını kullanarak pazarlamasını genişletmek isteyenler için hazırlandık.

  Sosyal medya pazarlamasında Some Presto beklentilerinizi (Mesaj, beğenme, yorum vs.) hızlı bir şekilde dijital dönüşüm almak isteyen müşterilerimiz için uygundur.

  Some Presto’da neler yapıyoruz sizler için aşağıda anlattık. Daha fazlası için bizi mutlaka arayınız.

  Dijital pazarlama hizmeti sayfamızdan hizmet ve paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Close Sepet
Close Favorilerim
Son Baktıkların Close
Close

Close
Menü
Kategoriler