Kazandıracak Kozmetik Projelerini Kaçırma

Web sitesi tasarımı ve dijital varlık geliştirme çalışmaları ve dijital danışmanlık ile geliştirdiğimiz, size destek vereceğimiz projelere teklifini ver.

Dijital Danışmanlık Ajansı Adapte Dijital 2023 yılını, şu şekilde geçirdi ve 2024 yılında da aynı şekilde devam edecektir: Adapte Dijital merkezde 7 kişilik bir ekibe sahiptir. Ekibimiz; çekirdeğe yakın ve bize bağlı olarak çalışan çözüm ortaklarımızla 13 kişiye çıkmaktadır. Ölçeği aşan ve çalışma isteğimizin çok olduğu projelerde çalıştırmak istediğimiz güvenilir çözüm ortaklarıyla ekibini 20’ye yakın kişiye çıkarabilecek güce ve hakimiyete sahiptir.

2024 yılında aylık çalışma programımızı çekirdek ekip ve çevresine kuruyoruz. Bu bize yaklaşık 900 VNİS (Verimli Net İş Saati) kazandırıyor. Bu iş gücü kazancımıza dayanarak aşağıdaki referansları üretebilecek ve yönetebilecek  gücümüz oluşuyor.

Şu an ziyarette bulunduğunuz “Kazandıracak Yatırımlık Kozmetik Projeleri” sayfamız kurucumuz Gürbüz Özdem’in ısrarla yapmak istediği “Web “Müteahhitliği” projesine dayanmaktadır. Bu hizmeti ve teorisiyle gerçekten istekli ve yürekli girişimcilere üretim ve satış yollarında yol göstericilik yapmayı amaçlamaktadır.

verimli dijital model

Keratinmarket.com'a Teklif Ver

Keratin Market ile Türkiye’de satılan tüm keratin markalarının marketi olabilirsin. Kendi markanı yaratıp bu alanı aşağıdaki dijital yöntemlerle geliştirip muhteşem satış kanalı yaratabilirsin. Bir çok dijital üretim ile keratin müşterilerinin datalarını toplayabilirsin. Ne yapabileceğin konusunda daha fazla fikre ihtiyacın varsa teklifini ver ve işe başlayalım.

Bütünleşik pazarlama iletişimi, kullanıcı için tutarlı, kesintisiz, çok boyutlu bir marka deneyiminin önemini vurgulayan bir pazarlama stratejisidir. Bu pazarlama iletişimi yaklaşımında alt tanım olan pazarlama yöntemi 360 derece pazarlama uygun şu araçları sıklıkla kullanıyoruz: Web Sitesi Üzerinden Pazarlama, Dijital Reklam Çalışmaları (SEM), Arama Motoru Pazarlaması (SEM-SEO), Sosyal Medya, İçerik Pazarlaması, E-Posta Pazarlaması, Medyada Pazarlama

Kozmetik Projelerine Web Müteahhitliği 1

Keratinmarket.com aktif ve senelerdir çalışır bir durumda olan bir sitedir. Domainin prestiji ve yaşı iş için çok uygundur. Siteyi şimdilerde geliştirdiğimiz Motto Plus markasının bilinirliği ve satışı için kullanmaktayız.

Böyle bir siteyi satın alınca nasıl kullanabilirim, neler yapabilirim diyorsanız teklfinizi beklemeden verin. Verdiğiniz bilgiler ile size ulaşalım ve üzerine konuşalım. 

Sitenin GSC verileri, geliştirilebilecek yanları, tasarımsal değişiklikleri vb. verilerini ciddi görüşmeler aşamalarında paylaşabiliriz. Hepimizin en değerli varlığı olan zamanımızı boşa harcamadan verimli bir üretim süreci hepimizi sorumluluğu ve görevidir, öyle değil mi?

KERATİNMARKET
Keratin Market yıllardır çalışan ve ziyaret alan bir domain. Ürünlerini hızlıca satabileceğin bir fırsat!
Keratin Market İle Keratin Sat
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sepet
Favorilerim
Son Baktıkların
Kategoriler
Parolayı Öğrenin
Kişisel verilerinizi kullanımı (e-posta adresi, telefon vb.)
*Formu doldurup ve kişisel verilerinizi vererek, Adapte Dijital’den veya Adapte Dijital’in araştırma ortaklarından bu projeyle ilgili e-postalar ve aramaları almayı kabul etmiş olursunuz. Bilgileri kullanmamıza izin vermiş olursunuz.