Dijitalleşme Hizmetleri

Dijitalleşme Ajansı

Dijitalleşme Ajansı: Dijitalleşme artık işletmelerin bir an önce ileri seviyeye çıkarmaları gereken bir konu. Dijitalleşme uzmanlığı paketi, dijitalleşme hizmetleriyle işletmelerin müşterilere daha hızlı ve etkili bir şekilde ulaşmasını sağlar.

Dijitalleşme Ajansı 1

Dijitalleşme Ajansı Adapte Dijital işletmeler için oldukça önemli olan dijitalleşme hizmetlerini sunar. Dijitalleşme sayesinde, işletmeler müşterilere daha hızlı ve etkili bir şekilde ulaşabilir, pazarlama stratejilerini belirleyebilir ve müşteri memnuniyetini artırabilirler. Eğer işletmeniz dijitalleşme hizmetleri konusunda destek almak istiyorsa, profesyonel bir dijital pazarlama şirketine başvurarak ihtiyaçlarınıza uygun bir hizmet alabilirsiniz.

Kurulum

Dijitalleşme için kurulum, işletmelerin pazarlamaya yönelik stratejileri, müşteri ilişkilerini yönetme ve müşteri memnuniyetini artırmaya gerekli olan başlangıç sürecidir.

Yönetim

Dijitalleşme için yönetim, işletmeler müşterilere daha hızlı ve etkili bir şekilde ulaşabilir, pazarlama stratejilerini belirleyebilir ve müşteri memnuniyetini artırabilirler.

Geliştirme

Dijitalleşme için geliştirme; dijital sürekli gelişen yeniliklerin hızlı yaşandığı bir olgudur. İşletmeler hızlı ve etkili bir şekilde yeniliğe, gelişmelere uyum göstermek zorundadır.

Web Tasarım Firması: Adapte Dijital

Web Tasarım Ajansı
En Dürüst Ajans

Web tasarım ajansı veya firması diyebilirsiniz, bizim tek stratejimiz var: Dürüstlük! Bu stratejimiz sizin için uygulayacağımız tüm strateji ve sonuçlarının en verimli ve uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır.

Dijitalleşme Hizmetleri

Dijitalleş Ajansı Adapte Dijital ve Verimli Dijital Model

Web tasarım ajansı Adapte Dijital iş ve müşteri gelişimi için Verimli Dijital Model’i üretti. Verimli Dijital Model; verimli ve sürekli dijital delişim modelidir. Web sitesi, içerik, reklam, medya, sosyal medya, seo, sem, kitle, müşteri ve veri yönetimi eksiksiz dijital pr/pazarlama hizmetlerini yerine getirir.

Profesyonel, kurumsal web tasarım ajansı hizmetleri ve dijital hizmetlerin hepsi bir arada. Tüm dijital pazarlama hizmetlerini en iyi şekilde verebilen ender ajanslardan birisiyiz.

Dijitalleşme Ajansı 2

Web Sitesi Tasarımı

Web sitenizi kurar, iyileştirir hemen trafik çekeriz. Ziyaretçi davranışlarına göre geliştiririz.

Dijitalleşme Ajansı 3

İçerik Üretimi & Yönetimi

Web sitesi ve dijital pazarlama içeriklerinizi zengin ve etkileyici üretiriz. Kalıcı ve uzun ömürlü…

Dijitalleşme Ajansı 4

Listeleme Yönetimi

SEO, SEM hizmetleri olmazsa olmazdır. Dijital pazarlamanın her yerinde liste başı olun.

Dijitalleşme Ajansı 5

Dijital Medya&Pazarlama

Google Ads, Facebook Ads ve iş konusuna göre işinize yarayacak reklam ve medyanızı yönetebiliriz.

Dijitalleşme Ajansı 6

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi herkesin yaptığını söylediği şey olabilir fakat biz kitle oluşturur hedef tuttururuz.

Dijitalleşme Ajansı 7

Pazaryeri & Satış

Ürün veya hizmetiniz pazaryeri ve satış kanallarına uygunsa en iyi şekilde sergiler, yönetiriz.

Dijitalleşme Ajansı 4

Kitle & Veri Yönetimi

Dijital hizmetlerimiz sizin ve kitlenizin ilişkisini sağlar ve sürdürür. Kitleniz ile iletişimizi doğru kurar ve sonuçları yönetirseniz…

Dijitalleşme Ajansı

"Verimli Dijital Model"
Dijitalleştirme Modelimizdir

Verimli Dijital Model, profesyonel web tasarım ajansı Adapte Dijital‘in geliştirdiği metodolijidir. Dijitalleşmeyi ve yönetimini sürdürebileceğiniz en iyi yöntemler birliğidir.

Dijitalleşme Ajansı 9

Kurulum ve Tasarım

Sağlam temel, sağlıklı kurulum ve etkileyici tasarım. Uzun ömürlü sistem…

Dijitalleşme Ajansı 10

Medya ve Pazarlama

Verimli bütçe yönetimiyle kitlenizi genişletir ve ziyaret arttırıyoruz

Dijitalleşme Ajansı 11

Kitle ve Dönüşüm

Yeni kullanıcıların kazanılması ve kitlenizin geliştirilmesi.

Web Sitesi: https://orasil.com/

Web Tasarım Ajansı Vaka İncelemesi: Orasil

Verimli Dijital Model kullanarak geliştirdiğimiz dijital pazarlama projelerinden seçilmiş örnekler.

5/5

Dijital dönüşüm müşterimiz olan tekstil firmasına ait Orasil markasından paylaşıma izinli olduğumuz başlıca bilgilerden paylaşalım. Müşterimizin diğer markaları gibi Orasil markası için de 2020 yılı başında Dijital PR ve pazarlama hizmetimizi vermeye başladık.

Orasil markası tekstil artıklarından geri dönüşüm uygulanarak temizlik bezidir. Tekstil atıklarından piyasası oluşmamış bir ürün grubunun arama terimlerini oluşturmaktan satış aşamasına kadar gelişimini sağlamış bulunmaktayız.

Markayı aylık maksimum 50 bin TL. cirodan teslim aldık ve 2022 yılında aylık 500 bin TL. ortalamayı tutturan noktaya taşıdık. Bilmenizi isteriz; bunu sadece aylık 4 bin TL. gibi çok düşük bir reklam bütçesi ile yaptık.

Orasil’de hedefimiz tüm endüstride kullanılan temizlik bezi liderliğidir. Ve bu liderlik ile Avrupa bölgesinde markayı öne çıkarmaktır. 2024 yılında sadece bu markamızda aylık 2,5 milyon TL. seviyesinde bir ciro ve bilinirlik hedeflemekteyiz.

İşletmeniz ve markanız için yaratıcı, üretken, özverili ve katkı sunmak için çok çalışacağımızı bilmenizi isteriz.

Sepet
Close Favorilerim
Close Son Baktıkların
Kategoriler
Hemen Bizi Arayın