İşletmenizi Google Haritalar'da öne çıkarın 1

İşletmenizi Google Haritalar’da öne çıkarın

Google Haritalar’da işletmenizin ilgi çekici fotoğraflarını yayınlayarak işletmenize daha fazla müşteri çekebilirsiniz. Kendi üç boyutlu sanal turunuzu oluşturmak için bir Street View uzmanıyla birlikte çalışın veya görüntüleri kendiniz yakalamak istiyorsanız Street View ile uyumlu ekipmanlar edinin.

360° resimler ve turlar sonuç getiriyor

İşletme girişinizdeki yüksek kaliteli fotoğraflar, kullanıcı deneyiminizi iyileştirebilir ve müşterilerin sizi bulmasını kolaylaştırabilir. 360° turlar, müşterilerin işletmenize gelmeden önce içeriye bir göz atmasına olanak tanır ve internetteki görünürlüğünüzü artırabilir.

Görünürlük Simgesi

Ziyaretçilerin %62’si mağazanın içini görebildikleri girişleri tercih ediyor.Sanal Tur Simgesi

Fotoğraflı ve sanal turlu girişlerin ilgi uyandırma olasılığı iki kat daha yüksektir.Giriş Simgesi

Eksiksiz girişler, işletmeye olan güveni artırır. Bu gibi girişlere sahip işletmelerin köklü ve sağlam bir işletme olarak görülme ihtimali %78 oranında daha fazladır.İşletme Simgesi

Google Haritalar’daki işletme aramalarının ortalama olarak %41’i, aranan yerlerin ziyaret edilmesiyle sonuçlanıyor.Müşteriyi Teşvik Etme Simgesi

Fotoğrafların ve turların yer aldığı girişlerin %29’u, müşterileri satın almaya teşvik ediyor.

İşletmenizi farklı açılardan sergileyin

İşletmenizin üç boyutlu bir sanal turunu yayınlayarak veya işletmenizin çevresinde Street View’yu güncelleyerek kullanıcılara güven aşılayın ve müşterilerinizin sizi daha hızlı bir şekilde bulmasına yardımcı olun. Street View için güvenilir bir profesyonel fotoğrafçıdan yardım alın veya resimleri kendiniz yakalayıp yayınlamak için Street View uygulamasını kullanın.

Bir profesyonelden beklenenler

Tanınmaya çalışan bir işletmeye sahipseniz Street View’ya katkıda bulunan deneyimli kullanıcılarla iş birliği yaparak Google Haritalar’daki görünürlüğünüzün artmasını sağlayabilir ve işletmenizi öne çıkarabilirsiniz. Ancak çalışmaya başlamadan önce iki tarafın da rolünün belirlenmesi önemlidir.

İşletme sahipleri

  • İşletmenizin fotoğraflarını çekmesi için güvenilir bir fotoğrafçıyla birlikte çalışmanız durumunda, Google’ın söz konusu fotoğrafçının hizmetlerininin kalitesi konusunda garanti veremeyeceğini lütfen unutmayın.
  • Fotoğraf çekimiyle ilgili olarak şartlar, hizmetler ve fiyat hakkındaki tüm görüşmeler, fotoğrafçı ile sizin aranızdadır.
  • Sanal turla veya fotoğraflarla ilgili ödemeler, güvenilir fotoğrafçıya yapılmalıdır. Google’a veya Google aracılığıyla ödeme yapılmaz.
  • Anlaşmazlık olması durumunda, aranızdaki sorunu anlaşmanızın şartlarına göre fotoğrafçı veya ajansla çözüme ulaştırmanız gerekir.
  • Güvenilir bir Street View fotoğrafçısı tarafından sunulan hizmetlerle ilgili sorunlarınızı bu formüzerinden bildirebilirsiniz.

Street View hizmetlerinden yararlanma

Street View uyumlu teknolojiyle, güvenilir profesyoneller sokak düzeyinde görüntüler yakalayıp yayınlayarak topluluklarınızda Street View’yu güncelleyebilir.

  • Google, kendi bünyesinde fotoğrafçı veya ajanslarla çalışmıyor olsa da katkıda bulunan kullanıcıların, yolların güncel Street View görüntülerini yayınlamasına izin verir. Özel hizmet sağlayıcı listemiz, son derece kaliteli görüntülerle katkıda bulunarak uzmanlığını kanıtlayan fotoğrafçıları ve ajansları gösterir.
  • Google, deneyiminizi iyileştiren ve etrafınızdaki dünyayı keşfetmenize yardımcı olan görüntüler sunmak için birçok ülkede sürüş çalışmalarına devam etmektedir. Yakında sizin bulunduğunuz bölgeye gelip gelmeyeceğimizi görmek için gideceğimiz bir sonraki noktayı kontrol edin veya daha erken zamanda yeni görüntülere sahip olmak istiyorsanız güvenilir bir profesyonelle iletişime geçin.
Street View nedir?
Google İşletme Profili Kaydı Nasıl Yapılır?
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sepet
Kapalı Favorilerim
Close Son Baktıkların
Kategoriler