Street View nedir? 1

Street View nedir?

Google Haritalar’ın bir özelliği olan Street View, milyonlarca panoramik görüntüden oluşur ve Google Haritalar’da sanal olarak etrafı görmemizi sağlar. Street View içeriği, Google ve katkıda bulunan kullanıcılarımız olmak üzere iki kaynaktan gelir. Birlikte yürüttüğümüz bu ortak çalışma sayesinde, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılarımıza dünyayı sanal olarak keşfetme olanağı sunuyoruz.

Street View’e Katkıda Bulunun

Yerel topluluğunuzu tanıtın, çevrenizdekileri paylaşın, işletmelerin Google Haritalar’da gösterilmesini sağlayın, yerel yolları haritaya ekleyin veya Street View’yu kendiniz güncelleyin. Google Haritalar’da izinizi bırakmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış birçok yöntemle katkıda bulunabilirsiniz.

Street View güvenilir programı

Güvenilir profesyoneller sokak düzeyinde ve iç alanlarda Street View oluşturma kapasitesine sahip deneyimli fotoğrafçılardır. Güvenilir bir profesyonelle iletişim kurarak çevrenizdekileri Google Haritalar’da hayata geçirin.

Müşterilerinizle etkileşime geçin, işlerinizi artırın

Sokaktan başlayıp mağazanızın vitrinine ve doğrudan işletmenizin içine kadar devam eden yüksek kaliteli bir sanal turla müşterilerin güvenini kazanın ve mağazanıza gelmelerini sağlayın.

Google Haritalar’da işletmeniz için yol tarifleri yanlışını düzeltme
İşletmenizi Google Haritalar’da öne çıkarın
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sepet
Kapalı Favorilerim
Close Son Baktıkların
Kategoriler