Ücretli Medya ve Reklam · Adapte Dijital

Ücretli Medya ve Reklam Paketleri • Adapte Dijital

Ücretli medya ve reklam paketleri işletmenizin ve web sitenizin bilinirliğini arttırmak, ziyaretlerinizi çoğaltmak için özel stratejiler ve çalışmalarla yapılmaktadır.

Dönüşüm odaklı ücretli medya ve reklam çalışmaları ile birlikte dijital dünyadaki yerinizi büyütmeniz ve geliştirmeniz amaçlanır.

Bir web sitesi tasarımı yaptırdınız, sitenizin nasıl ziyaret alacağını hiç düşündünüz mü? Sitenizi kurmakta ki amacınız ve hedefiniz belirlendikten sonra, web sitenizin ziyaret alması için çalışmaları yapılmalıdır.

 Öncelikli olarak ücretli medya ve reklam çalışmaları size biraz karışık gelebilir ama korkmayın. Adapte Dijital‘in özellikli paketleri tüm kafa karışıklığınızı ortadan kaldırıyor.

Adapte Dijital paketlerinin içeriği firmanızın/markanızın tüm dijital ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde üretilmiştir.

ücretli medya ve reklam çalışmaları

Ücretli Medya ve Reklam Paketleri Nedir?

Ücretli medya ve reklam paketleri web sitenizin kurulumu tamamlandıktan sonra dönüşüm ve ziyaret alarak dijital dünyada gelişmenizi sağlayan paketlerdir.

Yapılan detaylı araştırmalar ile birlikte öncelikli olarak sizin web sitenizden ne beklediğiniz önemlidir. Daha çok telefon araması, satış, ziyaret, kayıt… Öncelikli hedefinizi belirledikten sonra çalışmalarınıza başlanır.

Örneğin; web siteniz üzerinden satışlarınızı mı arttırmak istiyorsunuz? Çalışmalarınız satış odaklı olarak planlanır. Daha fazla satış ve dönüşüm için reklam stratejiniz belirlenir ve çalışmalar firmanızı/markanızı geliştirilmeye yönelik devam eder.

Paketler ile birlikte tüm dijital dönüşüm, pazarlama, medya çalışmalarınız tek bir paket içerisinde yapılır ve yönetilir.

Müşteri geliştirme ve dijital pazarlama çalışmalarınızın yönetimini yapıyoruz, firmanıza/işletmenize yeni bir işleyiş kazandırıyoruz.

Gelişen dijital dünyada tüm çalışmalarımızı firmalara/işletmelere özel yapıyoruz. Amacınıza ve hedefinize yönelik stratejiler belirliyoruz.  Tanıtımınız, marka bilinirliğiniz ve pazarlama çalışmalarınızı yürütüyor, gelişimi için destek sağlıyoruz.

Ücretli medya ve reklam paketleri ile ilgili aklınıza takılan tüm sorular için hemen bizi arayın!

ücretli medya ve reklam

Adapte Dijital Ücretli Medya ve Reklam Paketlerinin İçeriği Nedir?

Adapte Dijital ücretli medya ve reklam paketleri; dijital değerlerinizi arttırır, sektöre uygun çalışmalar yapar, içerik pazarlamanızı geliştirir ve reklam yönetiminizi yapar.

Tüm çalışmalarımız ile birlikte dijital bilinirliğinizin sağlanması için görsel ve video çalışmaları üretiyoruz.

Youtube kanalınızı geliştirip, yapmış olduğumuz videoları reklamlarda kullanarak marka/firma bilinirliğinizi geliştiriyoruz.

Marka/firmanıza ait pazar araştırması yapıp rakiplerinizi analiz ederek değerlerinizi arttırıyoruz.

Dijital medya sektöründe lider bir dijital medya ajansı olarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için sürekli çalışıyoruz. Eğer siz de etkileyici bir tanıtım yapmak ve hedef kitlenize en etkili şekilde ulaşmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçin. Size en iyi hizmeti sunmak için hazırız.

Sosyal medya çalışmalarını önemsiyoruz, firmanızın/markanızın her dijital alanda olması için sosyal medya çalışmaları yapıyoruz. Yapmış olduğumuz sosyal medya çalışmalarını Facebook ve Instagram reklamları ile destekliyoruz.

Google Ads ile birlikte tüm Google araçlarını kullanarak reklam yönetiminizi özellikli çalışmalarımızla yapıyoruz. Marka/firmanıza ait özel stratejilerle reklam kampanyalarını geliştiriyoruz ve büyümenizi sağlıyoruz.

Kullanmış olduğumuz Google araçları ile birlikte yaptığımız tüm çalışmaları analiz ediyor, raporluyoruz. Aylık raporlama sistemimiz sayesinde bir sonraki ay neleri tamamlayacağımızı ve geliştireceğimizi tam anlamıyla biliyoruz.

Adapte Dijital paketlerini incelemek için hemen tıklayın!

Adapte Dijital Ücretli Medya ve Reklam Paketleri Nelerdir?

Biz paketlerimizi oluştururken evrensel olarak kabul görmüş müzik terimlerini tercih ettik. Müzik terimleri ile birlikte hız ve performansa göre bölünmüş paketler elde ettik.

Esnaf ve mikro ölçekli işletmeler için Ume Adagio, küçük ölçekli ve az hizmete sahip işletmeler için Ume Andante,  orta ölçekli işletmeler için Ume Moderato, büyük ölçekli ve hizmet kalemi yoğun işletmeler için Ume Allegro, hızlı dönüşüme ihtiyacı olan temposu yüksek işletmeler için ise Ume Presto paketimizi yaptık.

Tüm paketlerimizin içinde bir ücretli medya ve reklam çalışmasının olmazsa olmaz tüm çalışmalarını dahil ettik. Her paketimizde marka ve hizmet bilinirliğini öne çıkartmayı amaçladık.

Bu nedenle bütçenize ve hedefinize uygun ücretli medya ve reklam paketini seçmek Adapte Dijital’de çok kolay!

Sizde işletmenize ve bütçenize uygun paketi seçmek ve kafa karışıklığından kurtulmak için hemen tıklayın.

Google Benim İşletmem Kayıt ve İşletme Ekleme Nasıl Yapılır?
Google Ads ile Reklam Nasıl Yapılır?
Close Sepet
Close Favorilerim
Son Baktıkların Close
Close

Close

İletişime Geçin

+90 (212) 909 80 08

Google Premier Partner Designation
is reserved for the top 3% of participating organizations. SEO services are not verified or endorsed by Google.

©2023 Adapte Digital | Tüm Hakları Saklıdır.

ADAPTE DİJİTAL
Kategoriler