Dijital Danışmanlık ve Dijitalleşme

Dijitalleşme sürecinde güvenilir ajans ve insan bulmak oldukça zor. Dijital danışmanlık ve dijitalleşme daha yolunun çok başında ve çok genç.

Bu yüzden bir çok güvensiz ve kötü örnekle karşılaşabiliyorsunuz. Haliyle zarara uğrayabiliyorsunuz.

Peki neden böyle! Çünkü işi bilen sayısı hala çok az ve standartlar yeni yeni oluşmakta. Bir çok insan işi çok iyi biliyormuş gibi anlatıyor ve kendisini öyle tanıtıyor. Dijital danışmanlığa ihtiyacı olan işletme ve insanlarda sihirli bir değnek arıyor.

Çalışma programı, yeterli kaynak bulma, bütçeleme, yatırım, yatırım getirisi, prestij yani saygınlık ve üretim gibi kavramları boş verip, düşünmek istemeyip, ol dedim olsun isterim kafasıyla beklentiye giriyor ve kandırılmaya açık hale geliyorlar.

Dijital Danışmanlık Hizmetinde Önemli Olan Nedir?

İşin mahiyeti, işin süresi, yapanın becerisi, özel yeteneği, yeterliliğini, dürüstlüğünü, güvenilirliğini, ilkeli davranabiliyor mu, davranamıyor mu, prestiji yani saygınlığı yüceltecek mi, bozacak mı düşünmeyip boş veriyorlar.

Ve çabuk inanıyorlar.

En son düşünecekleri şeyi ilk düşünüp akıllılık ettiklerini sanıyorlar.

Nedir o: Fiyat!

Oysa zaman, iş gücü, para, diğer kaynaklar, yetenek, beceri ve özveri olmadan istenilen sonuca ulaşmak mümkün mü?

Tabi ki hayır.

Biz tam burada farkımızı ortaya koyuyor ve öne çıkıyoruz.

Biz ilkeli, dürüst ve güvenilir insanların bir araya geldiği Adapte Dijital’iz.

İşimizi en iyi şekilde yapabilmek için öncelikle standartlarımızı oluşturduk. Bunu yapabilmek için de yüzlerce web sitesi yaptık ve bir çok projede, proje sahiplerine destek olduk.

Ajansımızda; dijital danışmanlık seviyesine getirebilmek için bir çok insan çalıştırdık. Hem de en vasatından en yeteneklisine kadar. Bu tecrübeden şunu söyleyebilirim, okullar ilkeli insan yetiştirmediği sürece ne yapsak boş.

Bu sözümü destekleyen bir tecrübemizi sizinle paylaşmak istiyorum;

Çalışan bulabilmek için 100 soruluk davranış ölçen bir test oluşturduk ve bir personel arayışı sürecinde 350 insanı bu teste tabi tuttuk. 700 puanı geçebilecek bir kişiyi aradık. İnanır mısınız en yüksek alan bir kişi çıktı o da 564 puan.

Bunu şöyle yorumlayabiliriz; aileler ve okullar; ilkeli, dürüst, güvenilir, özverili, aidiyet duygusu olan insanlar yetiştiremiyor. Bu da bir çok sektörün sakat ve vasat yaşamasına sebep oluyor.

Şimdi bu bilgiyi de paylaştıktan sonra konumuza dönüp size;

Adapte Dijital’in dijital danışmanlık hizmetinden kısaca bahsetmek istiyorum.

Dijital danışmanlık üzerine olan diğer yazımızı okuyabilirsiniz.

Dijital Danışmanlık Hizmeti ve Dijitalleşme ile Neler Sunuyoruz?

Dijital danışmanlık hizmeti ve dijitalleşme için şunları söyleyebiliriz. Sadece web sitesi, sadece sosyal medya paylaşımı yapmıyoruz, sizin yerinize, sizi daha iyi anlatabilmek, daha iyi sonuçlar alabilmenizi sağlamak için akıllı çözümler üretiyoruz.

İşletmenizin, dijital kimliğini, dijital yol haritasını, dijital yaşam alanını, prestijini-saygınlığını kuruyor ve geliştiriyoruz. Bu sayede akıllı, işini bilen, ilkeli, dürüst ve güvenilir dijital danışmanlarınız oluyor.

Dijital dünya çok hızlı değişiyor ve gelişiyor, buna uyum sağlayamayan işletmeler yok olup gidiyor. Bu nedenle işletmeler dijitalleşmek ve dijitalleşme sürecini yönetmesi için güvenilir bir ajansla çalışmak zorundalar.

Çünkü sürecin, verimli zaman ve kaynak kullanımı, verimli sonuçlar elde etmesi, güvenilir ellere emanet edilmesiyle gerçekleşir. İşinizi şansa bırakmayın, kaynak ayırın, işinizi ve kaynağınızı bir bilene emanet edin.

İşletmeler için çok önemli fakat zor bir süreç olan dijitalleşmeyi; Adapte Dijital benzeri dijital danışmanlık hizmeti veren ajanslara emanet etmenizi öneririm.

Biz Adapte Dijital, dijital danışmanlık hizmetimiz sayesinde, işletmenizin dijital platformlardaki varlığını köklendirir, büyütür, geliştirir ve operasyonların sonuçlarını verimli hale getirebiliriz.

Prestijinize, saygınlığınıza değer katarız.

Dijital danışmanlık sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

Dijital Danışmanlık Hizmetimiz İle

Müşteri kitlenizi genişletebilir ve işletmenizin rekabet gücünü arttırabiliriz.

Peki dijital danışmanlık hizmetimiz ile neler yapabiliriz;

  • Web sitesini yeni veya yeniden tasarlayıp, optimize ederek müşterilerinizin kullanımını ve ulaşımını kolaylaştırırız.
  • Web sitesini arama motorlarında daha yüksek sıralamalara yükseltebiliriz.
  • Sosyal medyanızı yöneterek müşteri ilişkilerinizi geliştirir, kurumsal marka kimliğini yerleştirir ve kurumsal marka bilinirliğinizi arttırırız.
  • Özel medya, pazarlama ve reklam çalışmalarımız ile satışlarınızı arttırır ve işletmenizin pazarlama stratejisini yönetiriz.
  • İçerik, video ve e-posta pazarlaması araçlarıyla, sesinizi ve sözünüzü duyurarak müşteri kitlenizi genişletebilir ve satışlarınızı arttırabiliriz.

Adapte Dijital’in dijital danışmanlık hizmetiyle, kolay ve hızlı bir şekilde dijitale geçiş yapabilirsiniz.

Her hangi bir ihtiyaçta veya sorun çözümünde doğru kurumlara, ilkeli, dürüst ve güvenilir insanlara ihtiyacınız vardır. İlkeli yaşayan ve çalışan insanlar işletmelere karlılık ve uzun ömür katar.

Bu nedenle, Adapte Dijital web ve dijitalleşme sürecinizin yönetiminde ihtiyaçlarınıza doğru adrestir. Dijital danışmanlık hizmetimiz ile işletmenizin en doğru yöntemlerle dijitalleşmesine yardımcı olacağız. Özellikle, web sitesi yapımı ve yönetimi sayesinde işletmenizin müşterileri, potansiyel müşterileri ile etkileşimini sağlayacağız.

Kolay, hızlı, kullanıcı uyumlu ve etkileyici özellikte çalışmalar sayesinde de işletmenizin karlılığını arttıracağız. Doğru dijitalleşme, zaman ve para tasarrufu sağlar. Çalışanların verimliliğini artırır ve müşteri hizmetlerini iyileştirir.

İşletmenizin dijitalleşme sürecinin nereden başlayacağı ve ne kadar sürede gerçekleştirilebileceğini açıkça belirleyerek, sizlere destek oluruz.

Dijital danışmanlık hizmetimiz, sizlere tam özel olarak tasarlanır ve kaliteli hizmet sunar. Web sitesinden, sosyal medyaya, dijital medya, reklam ve pazarlama çalışmaları

Sizin için tam özel olarak sunulur.

İyice anlayalım…

Profesyonel Dijital Danışmanlık Hizmetimiz

Dijitalleşme sürecine dahil eder: Web, medya ve pazarlama alanlarında dijitalleşmenizi başlatır ve dijital danışmanlığınızı yaparız.

Dijital stratejiler oluştururuz: Dijital danışmanlarımız, stratejiler kurarak, dijitalleşme sürecine adapte olmanızı sağlar.

Dijital çözümler üretiriz: Dijital danışmanlarımız, işletmenizin ihtiyaçlarına uygun dijital çözümler üreterek, sorunsuz gelişimine destek olurlar.

Dijital ekosistemler oluştururuz: Dijital danışmanlarımız, ekosistemlerle, dijital büyümenizi ve kalıcılığınıza önemli katkı verir.

Dijital dönüşüm yönetimi: Dijital danışmanlarımız, işletmelerin dijital dönüşüm yönetiminde destek olarak, dönüşüm ve verimliliğini arttırmak için çalışırlar.

Tekrar vurguluyorum; Dijital danışmanlık çok önemlidir ve işletmelerin ihtiyacı vardır.

İnternet kullanımının yaygınlaşması ve yoğun kullanımıyla, müşterilerinizi hedeflemek, etkilemek ve etkileşim kurmak hayati zorunluluk halini almıştır. Dijital ortamda var olmanız yetmemekte, sürekli kitlenizin gözünün önünde olmanız gerekmektedir.

Ancak bu konuda bilgi sahibi olmayan veya zamanı olmayan işletmeler için dijital çalışmalar bir zorluk olabilir. Bu nedenle, dijital danışmanlık hizmetimizden faydalanmanızı öneriyoruz.

Dijital danışmanlık hizmetimiz sayesinde, işletmenizin dijital stratejisini oluşturur ve uygularız. İşletmeniz için yapılan dijital çalışmaların denetimini de sağlarız.

Adapte Dijital ile çalışarak, web ve dijitalleşme sürecini kolay ve etkili bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İşletmenizin dijitalleşmesini başarılı şekilde geliştirmek ve hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen şimdi bizimle iletişime geçin ve işletmenizi dijitalleştirmeye başlayın.

İşiniz ve yaşamınız hep iyi olsun.

Saygılarımla,

Adapte Dijital adına

Gürbüz Özdem

Dijital İçerik Ajansı Nedir?
Dijital Danışmanlık: Dijital Pazarlama Danışmanlığı ve Ajansı
Close Sepet
Close Favorilerim
Son Baktıkların Close
Close

Close

İletişime Geçin

+90 (212) 909 80 08

Google Premier Partner Designation
is reserved for the top 3% of participating organizations. SEO services are not verified or endorsed by Google.

©2023 Adapte Digital | Tüm Hakları Saklıdır.

ADAPTE DİJİTAL
Kategoriler