E- Ticaret Paketleri

E-Ticaret Sitesi & Sistemi Paketleri · Adapte Dijital

E-Ticaret sitesinin sisteminin kurulumu, işleyişi ve müşterilerinizi bulmak uzun bir yol gibi gelebilir. İstediğiniz gibi bir e-ticaret sitesine ulaşmak ürün veya hizmetinizi dijital ortamda satış çıkarmak için gelin yolu kısaltalım.

Adapte Dijital bir e-ticaret sitesinde olması gerekenler, dönüş hızları ve bütçelere uygun şekilde sizin için paketler planladı. Bir e-ticaret sisteminin doğru çalışması için gerekli olanları sizin için belirledi. Dijitalde satış yapmak için ürünlerinizi ve fikrinizi belirleyin ve bizimle paylaşın.

Online kullanıcıların her geçen gün artması, internet alışverişine daha güvenilir ve kolay bakılması e-ticaret sitesine adım atmayı gerektiriyor. Bu durumda geleneksel ticaret yapanların tercihini internet satışları, e-ticaret siteleri oldu.

Sürekli çalışan bir e-ticaret sistemi, müşteri çalışmaları, kar yolları ve yeniliğe açık bir şekilde ilerlemek doğru yönetimle olur. Stratejik bir bakış açısı, çevrimiçi kanalda ilerlenen tüm hareketleri önceden tahmin eder.

E-Ticarete Başlamak

Bir işe başlarken en önemlisi yatırım yani bütçenizdir. Risk istemeden ufak bir bütçe ile çıktığınız yolda maliyet hesaplamaları ve buna benzer araştırmalarla yola çıkabilirsiniz.

E-ticaretin yayılması ile Adapte Dijital bütçelere uygun seçeneklerle uygun fiyatlar bulmayı sizin için kolaylaştırdı. Hemen tıklayın bütçenize uygun e-ticaret sitenizi kendiniz seçin.

E-ticaret sitesinde istediğiniz dönüşüme (satış, arama, talep toplama) uygun ölçeklendirilmiş paketlerle yola başlayın ve dijital pazarlamanızı başlatın. Sitenizin yeni müşteriler bulması, sadık müşteriler edinmesi ve potansiyel müşterilerini içeriye sokması için paketlerin içerisinde dijital pazarlama bulunuyor.

Bir e-ticaret ya da web sitesinin kurulumunu dijital pazarlamanın ilk adımı olarak görüyoruz. Sonrasında devam eden Google Ads, Facebook Ads, Organik Arama İşlemleri ve Sosyal Medya yönetimleriyse dijital pazarlamanın devamıdır. Bu çalışmaların yapılması daha bilinir olmanız ve istediğiniz dönüşümü elde etmeniz için gereklidir.

E-Ticaret Sitesi Neden Gerekli
E-Ticaret Sitesi Neden Gerekli

E-Ticaret Sitesi Neden Gerekli?

Kullanıcılar yani müşterileriniz ilerleyen zamanda size onlinedan ulaşmak isteyecektir. Müşterilerinizin alışveriş yaptığı, aradığını bulduğu bir e-ticaret sitesi gelişen dünya için önemlidir. Rakipleriniz yeni müşteriler bulmak için dijitalde gelişirken sizi geri de bırakabilir.

Tüm bunlar göz önünde bulundurduğunuz da yeni gelişmelere ayak uydurmak, yeni ve sadık müşteriler edinmek için bir e-ticaret sitesine ihtiyacınız var.

Bütçeniz, sektörünüz ya da projenize uygun bir e-ticaret sitesi için paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Bir profesyonelin bakış açısı ile doğru bir sistem kurmak için tıklayınız.

E-Ticaret Sitesi İçin Neler Gerekli?

İnternetin hayatımızda yer almaya başladığı günden bu yana ticaret çoğunlukla online yapılır oldu. Online satış siteleri yeni bir işletme ya da girişim için dünyaya açılan bir kapı.

Bir e-ticaret sitesi için öncelikle firmanızın ya da satış yapmak istediğiniz markanızın bir domainine sahip olmanız gerekir.

Güvendiğiniz bir proje, doğru bir ürün grubu ile e-ticarete adım atmanızı öneriyoruz. Online alışveriş sitesi kurmak için doğru bir çözüm ortağına ihtiyacınız olacaktır.

Adapte Dijital Esite paketlerinin içinde bulunan dijital pazarlama planları ile potansiyel ve sadık müşterilerinize satış yapabilirsiniz. Doğru ürün grubu ve stratejjk bir çalışma için inceleyiniz.

E-Ticarette Nasıl Satış Yapılmalı

E-Ticaret Sitesinden Nasıl Satış Yapacağım?

Planınızı, ürününüzü ya da projenizi dijital üzerinden değerlendirin. Müşterileriniz için nasıl çalışmalar yapılmalı bize anlatın, sizin için belirleyelim.

2000 yılından bu zamana fırlayan internet kullanıcıları arasındaki e-ticaret sitenizin müşterilerini biz sizin bulalım.

Ürün grubunuz ya da hizmetiniz ne olursa olsun doğru ve şeffaf bir çalışma ile satışlarınızı günden güne arttırdığınız ve daha çok insana ulaştığınız bir sisteminiz olsun.

Ürünleriniz içerikleri müşterilerinizin aradığımı buldum diyeceği şekilde girilmeli, tüm tasarım ve görsellerinin ilgi çekici olması çok önemli. Hem organik hem de ücretli medya ile içeri çekeceğiniz müşterinin aklında kalmak, satış yapmak için bir profesyonele ihtiyacınız var.

Sistemin içerisindeki teknik desteğimizle sanal pos işlemlerinizi ve kargo anlaşmalarınız için size yardımcı oluyoruz. Sisteminizi kurup size bırakmıyor, en iyi şekilde işlemesi için yönetimini de gerçekleştiriyoruz. Web sitesi fiyatları için belirli bir fiyatlandırma yöntemi kullanmak doğal olarak mevcut olması gerekir. Biz web sitesi fiyatları için iş/saat ücreti yöntemini kullanıyoruz. İş saat ücretine göre fiyatlandırmak, web siteleri için yapılacak işin zorluk derecesine, zaman harcamanın miktarına ve projenin büyüklüğüne göre adil bir fiyatlandırma yöntemidir.

Doğru bir Dijital Çözüm Ortağı ile yola başlamak için Adapte Dijital’i tercih edin. E-ticaretin yıllar içindeki değişimi ve bilgisi için buraya tıklayabilirsiniz.

E-Ticaret Paket Sistemleri

Adapte Dijital E-Ticaret Sitesi Sistemi Paketleri Nedir?

Firmanız ya da projeniz ne olursa olsun başlangıç için bir bütçe belirlemelisiniz. Adapte Dijital her bütçeye uygun farklı paketlerle tüm ölçekli işletmelerin internetten satış yapmasını destekliyor. Müzik terimlerden yola çıkarak ayarlanan bu paketler bütçeniz, elde etmek istediğiniz dönüşüm ve hıza uygun şekilde planlandı.

E Ticaret Sitesi Tasarımı, Fiyatları, Soru ve Cevapları
Close Sepet
Close Favorilerim
Son Baktıkların Close
Close

Close

İletişime Geçin

+90 (212) 909 80 08

Google Premier Partner Designation
is reserved for the top 3% of participating organizations. SEO services are not verified or endorsed by Google.

©2023 Adapte Digital | Tüm Hakları Saklıdır.

ADAPTE DİJİTAL
Kategoriler