Harita Onaylatma Hizmeti

44.400,00 

Harita Onaylatma Hizmeti paketimiz Google ve Haritalara işyerini eklemek isteyenler için sunuldu. Adapte Dijital harita eklemek hizmeti vermemekteyken müşteri ısrarları üzerine kendi iş konusunda da fayda sunmak için bu hizmeti üretti.

Google İşletme Profilini tam anlamıyla ekleme hizmetini kendiniz yapmak istemiyorsanız satın alabilirsiniz.

Google İşletme Profili ve Haritalar kaydını oluşturmak, kullanmak tamamen ücretsizdir. Eğer bu konuya çok hakim olmadığınızı düşünüp bir uzmandan yardım almayı istiyorsanız bu hizmeti satın alabilirsiniz.

Şeffaflık ve güvenilirlik ilkemize dayanarak sizin yerinize bu işlemleri yerine getiririz.

+
 • Harita Onaylatma Hizmeti

  44.400,00 

  Biz Sizi Arayalım

  •  Soru Sor

   Harita Onaylatma Hizmeti

   44.400,00 

   Soru Sor

     ... kişi şu anda ürünü inceliyor.

     Paylaş
   Güvenli AlışverişTrust

   Harita Onaylatma Paketimiz, fiziksel bir ajans, ya da işyeri olan belirli bir adresten servis veren tüm işletmeler için uygundur. Kaydettiğimiz işletmelere, Otel, Mağaza, Güzellik Salonu, Spor Salonu, Bilgisayar Servisi, Diş Kliniği, Araba Sanayisi Ustası, Tamirci vb.  iş yerleri size örnek olarak gösterilebilir.

   Türkiye’de ayda 3.000.000 dan fazla insan tarafından kullanılan harita uygulamalarına hemen  kaydolun. Mevcut veya potansiyel müşterilerinizin kendinize çekin ,sizi bilgisayar ve cep telefonlarında kullandıkları harita servislerinden bulmalarını kolaylaştırın böylece işletmenizi büyütün . İşletmenizin adresini, telefonunu,  yol tarifini, faaliyet konusunu ve hizmet saatlerini kaydedin ve dilediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz.

   Ürün Kodu: ADAP1111510 Kategori: 
   Merhaba! Size nasıl yardımcı olabiliriz?
   Sepet
   Kapalı Favorilerim
   Close Son Baktıkların
   Kategoriler