Sanal Ticaret Akademisi Ve Evden Eğitim İle Sertifika

Sanal Ticaret Akademisi’nden, öğrencilerden ev hanımlarına, esnaf ve sanatkardan kadın ve genç girişimcilere kadar geniş bir hedef kitle yararlanabilecek.

Ticaret Bakanlığı, şirket kurmak isteyenlere, halihazırda şirketi olup dış ticarete atılmak isteyenlere özel bir platform olan Sanal Ticaret Akademisi’nin açılışını gerçekleştirdi.

Bizden sanal ticaret eğitimi alabilirsiniz: İletişim

Sanal Ticaret Akademisi Nedir?

Sanal Ticaret Akademisi ile “Nasıl ihracatçı olunur?”, “İhracatta devlet destekleri”, “e-ticaret” gibi pek çok başlıkta hazırlanan eğitimler vatandaşlara sunulmaktadır.

Bakanlık, akademiyle kısa vadede profesyonel çalışma hayatına başlayan beyaz yakalılara, öğrencilere, bir fikri ya da özel ürünü olan ancak mevzuat ve süreçler konusunda bilgi eksiği bulunan girişimci, ev hanımı ve zanaatkarlara şirketleşme ve ihracat yolunda rehberlik yapmayı amaçlıyor.

Sanal Ticaret
Sanal Ticaret Akademisi ile eğitim sertifikası

Akademi kapsamında şimdilik dış ticaret, girişimcilik ve iç ticaret olmak üzere 3 konuda sertifika programı yer alıyor. Her bir programın zorunlu ve yeterli sayıda seçmeli derslerini tamamlayanlar sınava tabi tutuluyor, başarılı olanlara sertifika veriliyor.

Sanal Ticaret Akademisi Sertifikası

Akademide girişimcilik, iç ticaret, dış ticaret başlıklarının bulunduğunu ve bu eğitimlerden yararlananların 3 ayrı sertifika alacağını da hatırlatalım. Online eğitimlerin yanı sıra sanal sınıf uygulaması ve sanal seminerlerin de olacağı platformda, canlı bağlantı ile eğitimden faydalanan vatandaşların Bakanlığın ve konunun diğer uzmanları ve ticaret müşavirleri ile karşılıklı görüş alışverişinde bulunabileceklerini de belirtelim.

Sanal Ticaret Akademisini ziyaret edin.

E Ticaret Sitesi İçin Web Tasarım Teknikleri
Trendyol’da Satış Yapmak İçin Bilmeniz Gerekenler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close Sepet
Close Favorilerim
Son Baktıkların Close
Close

Close

İletişime Geçin

+90 (212) 909 80 08

Google Premier Partner Designation
is reserved for the top 3% of participating organizations. SEO services are not verified or endorsed by Google.

©2023 Adapte Digital | Tüm Hakları Saklıdır.

ADAPTE DİJİTAL
Kategoriler